Mama
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 62

Tema: Mama

  1. #1

    02 Mama

    Sva razmisljanja, sve rečeno,prećutano,podrazumevano...o majci.Nekada ili sada.Uvek.O svojoj, nečijoj ili gledanju Nje kroz prizmu svog roditeljstva.
    Zbog lakseg početka, krećem sa fotografijom početka - a očekujem vaše ( i svoje) reči.


  2. #2

    Odgovor: Мама

    Da li se recima moze opisati majka, da li bi one uopste bile dovoljne da se iskaze "misao" o majci...
    Majka je
    - neznost
    - briga
    - ucitelj
    - hranitelj
    - prijatelj
    - savetnik
    - vodic
    - borac
    Ona je sjaj u tamnim nocima, zvezda vodilja. Jedino njen dodir moze da ulije utehu, snagu, da odagna tugu i izvuce osmeh. Jedino njena ljubav ostaje zauvek najiskrenija, najjaca, najnesebicnija...
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: Мама

    Kako sam doživljavala svoju mamu?

    - svemoguća ( mogla je da radi zilion stvari istovremeno, a da ja naravno, ne budem zapostavljena, kao ni brat )
    - najjača
    - najbolja
    - najlepša
    - najdruželjubivija
    - najsusretljivija
    - najenergičnija...

    Sve tako '' naj '' ... iz ugla deteta koje je tada bilo u uzastu između sedme i desete godine...

    Njena ljubav ostaje zauvek najiskrenija, najjaca, najnesebicnija...
    i kada nije fizički prisutna . Njena neuništiva duša je svuda oko mene, prati me, čuva me, hrabri, daje podršku, ali i kritiku...

    uVek je tu...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Mama

    Najbolja mama na svetu???

    Moja mama!!!

    Najlepsa mama na svetu???

    Moja mama!!!

    I postadoh ista majka
    Obican zivot je jaci od mudrijih knjiga...

  5. #5

    Odgovor: Mama

    ...trudim se budem kao moja mama, samo se nadam da kada dodjem u klimaks necu biti kao ona (jako tesko ga podnosi)...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #6

    Odgovor: Mama

    Nemam o sebi visoko misljenje,u smislu da sam naj bolja mama na svetu,decu samo treba voletiono sto me me cini sretnom je kad cujem kako me oni zovu:majka bajkacesto razgovaram sa njima o njhovim decijim pravimaali im spomenem i da imaju svoje obaveze.Takodje i ja ucim od njih,rodila sam decu mlada i odrastam sa njima...

  7. #7

    Odgovor: Mama

    Par puta sam posla i pokusala da pisem ovde.I nece, zapinju mi slova kod "m" vec.Skolski bih mogla,onako taksativno...a to mi je nekako malo.Moram do0obro da razmislim u cemu je mulj

  8. #8

    Odgovor: Mama

    Kao i sve sto je moje tako i mama...najbolja je,mada da nas neko slusa kako se nekada napushavamo ko zna sta bi pomislio,ali pomirimo se posle 5 minuta i bukvalno...Nervira me sto misli da ce da zivi 100 godina,a ako bi oboje to docekali ja cu imati 80 i opet ce me nervirati...

    Sve majke zele da budu ili misle da su najbolje majke i svaka svom detetu zeli najbolje...e sad nacini su razliciti koliko i sami ljudi,pa tako i posledice ispadnu nekada drugacije od prizeljkivanih...

    Nismo mogli da biramo roditelje,a nisu ni oni nas...

  9. #9

    02 Odgovor: Mama

    dovoljno je reći samo mama i sve ti je nekako lakše...

    mama je tu kad si

    mama je tu kad se

    mami ne moraš neke stvari da kažeš ona ih jednostavno zna osjetiti

    za njenu ljubav ne moraš da se boriš,ona te voli bezuslovno voli takav kakav si

    mama je nesebična u svom davanju....i zauvijek ostaje dio nas,koliko god godina imamo, vraćamo joj se....mislima i dušom......

  10. #10

    Odgovor: Mama

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Par puta sam posla i pokusala da pisem ovde.I nece, zapinju mi slova kod "m" vec.

    I meni. I sve što bih napisala malo je. I sve što napišem ništa je.

    Moja mama je najlepša i najbolja mama na svetu. Ona nosi sunce u očima i u osmehu. Ona nije prestala da bude mama nikada. Ona mi je pokazala šta znači biti majka i kad neko kome si majka ima 30. Ona kaže da sam ja sve ono što ona nije smela, i nije imala snage, a htela je da bude. A blesava je 'nako malo, otkačena. Ona kaže da nije hrabra kao ja. Ono što ona ne zna je da ja nikad ne bih bila takva da ne nosim deo nje u sebi i da niko ne bi hteo mene ovakvu da rodi, da nije htela ona.

    Ne merem više
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    02 Odgovor: Mama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I meni. I sve što bih napisala malo je. ...
    Ono što ona ne zna je da ja nikad ne bih bila takva da ne nosim deo nje u sebi i da niko ne bi hteo mene ovakvu da rodi, da nije htela ona.

    Ne merem više
    toY ti i pričam,ne mere se-počne crying time i ne vidim kako treba,a znam da treba reći sve dok imamo kad i dok majke mogu da se raduju i tome sto znaju , ali im je lepse kada je rečeno našim glasom,a ne samo onim njihovim,unutrašnjim.

    p.s. u 3 lepe šargarepe!

  12. #12

    Odgovor: Mama

    Jao moja mama......
    ....Kupili smo joj mobilni i celi dan me cima...kao vežba

    Love comes again......

  13. #13

    Odgovor: Mama

    Nije samnom vec sedamnaest godina, a ne prodje dan da ne pomislim na nju. Nikada me nije i nikada me vise nece netko voljeti tako beuzvijetno...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #14

    02 Odgovor: Mama

    Moja mama je nesto najlepse na svetu , nesto sto ne mogu opisati, nesto sto samo mogu osetiti, lepsa je i od najlepseg dragog kamena, njena blistavost se ne moze meriti ni sjajem brilijanta, ne moja mama je najbolja, najlepsa kao sto samo jedna mati moze biti ...

    Njen vedri lik i predivan osmeh
    uvek budi toplinu u meni...
    Tako kako ona mene voli
    tako moze samo jedna mati...

    Hvala joj sto postojim, hvala joj sto me voli,
    hvala joj za sve sto mi je pruzila...hvala, hvala i hvala
    Neizmerno je volim
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  15. #15

    Odgovor: Mama

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Nije samnom vec sedamnaest godina, a ne prodje dan da ne pomislim na nju. Nikada me nije i nikada me vise nece netko voljeti tako beuzvijetno...
    Isto! samo 23 godine nije tu, mada jeste...

    Nema iskrenije ljubavi i toplije ruke!


    Jednom mi je sin rekao, obraz uz obraz: mama, kako su ti nezni i topli obrazi...i danas se raspekmezim na tu recenicu..

    Mirka, kako lepo si to sve rekla!

    mama je tu kad si
    mama je tu kad si
    mami ne moraš neke stvari da kažeš ona ih jednostavno zna osjetiti

    za njenu ljubav ne moraš da se boriš,ona te voli bezuslovno voli takav kakav si

    mama je nesebicna u svom davanju....i zauvijek ostaje dio nas,koliko god godina imamo, vracamo joj se....mislima i dušom......


    Ostaje mi samo da verujem da sve to neko od gore gleda ....
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Znaš da si prava mama kad . . .
    Autor Annie u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.10.2013, 21:45
  2. Tata, mama - dovodim Vam dečka/curu
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 08:21
  3. Vidi šta smo ti uradili od pesme, mama
    Autor DrinChe u forumu Poezija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 16:43
  4. Mama rock
    Autor joksi u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.06.2009, 02:47
  5. Zaposlena mama
    Autor irnik u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.11.2008, 21:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •