Trošenje plate - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Trošenje plate

    Trosi se polako, da potraje do sledece, a to je tek prava vestina, mi smo, bre, narod carobnjaka!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  2. #32

    Odgovor: Trošenje plate

    prva plata s ponosom u celosti istovarena kod gospodina zzivkovicha na SF literaturu. vratio sam se kuchi sa dve papirnate kese pune knjiga u vrednosti od 400 maraka.

    - svih devet knjiga dine
    - ceo artur klark
    - svih pet delova hichja
    - + nekoliko singl radova
    - ursula lenguin

    .... etc

  3. #33

    Odgovor: Trošenje plate

    Plata bi trebala da bude danas.
    Svejedno, unapred je potroshena..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #34

    Odgovor: Trošenje plate

    Prva plata ... uf kako mi to sad izgleda daleko.
    Bila je u markama i bila je tad za mene velika.
    Spiskala sam je u roku od tri sata, prvo sam usla u knjizaru i kupila Andriceve - Znakove kraj puta,sebi za dusu, a sve ostalo sam spiskala na poklone uzoj i siroj familiji ostalo mi tek da mogu platiti drustvu jednu turu pica u diskoteci, posle sam se slepala na tatin racun do kraja meseca.

  5. #35

    Odgovor: Trošenje plate

    Ne sjećam se sada prve plaće a bogami niti ove 'današnje'. U teoriji je tu ali u praksi ju ne vidim.

    Ali.. ide prema boljem

    Znam si kupiti nešto, neću lagati. Ovisi koliko što mi se svidi i da li mi je to fakat potrebno.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #36

    Odgovor: Trošenje plate

    Ni ja se ne secam prve plate...
    Tekovna se brze potrosi nego li sto je zaradim
    Za sebe kupim nesto ukoliko mi je potrebno...mada desava mi se da nemogu odoleti nekom komadu odece ili cipelama, pa ih kupim
    Ipak znam i da ostavim ispunjenje svojih zelja za neka bolja vremena, jer najcesce cekaju racuni i neke bitnije stvari...


  7. #37

    Odgovor: Trošenje plate

    Ono što mi je fascinantno - ako mi plaća poraste, porastu mi i troškovi. Pa nikak na zelenu granu ne mogu!!

    Grrr, dala sam svojem mužu kreditnu karticu. Možda me to natjera da smanjim troškove tako da mi plaća izdrži cijeli mjesec.

    Mislim, izdrži ona meni (on dobije prvog u mjesecu a ja desetog) ali nema se baš za neke 'izlete' A i uvijek neki račun pričeka sljedeću plaću

    Jel' i vama ostane koji neplaćen račun?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #38

    Odgovor: Trošenje plate

    Upravo mi stigao sms ''Uplata na račun bla...bla...bla... iznosi 3.768,70 din'' I ajd' sad na bolovanje

    Ali kad se setim onih dana...Prva plata mi je bila u vreme inflacije u markama, radila sam u salonu venčanica Moja plata je bila na procenat tako da je bila astronomska s obzirom da sam počela raditi u martu, a zna se da je 1. maj rezervisan za svadbe
    Celu platu sam spiskala za taj dan. Brat mi je bio u vojsci pa sam mu poslala paket i novac da se počasti, kupila svima po mali poklončić i kući odnela poklone...
    Naravno, kuma i ja smo do kraja meseca se grebale kako ćemo ako ne budemo imali više posla kao na početku, ali srećom, nije ispalo tako loše...

    Danas platu trošim vrrrlo pažljivo...i niko mi ne veruje da mogu da je rastegnem kako treba da ne fali...svi me pamte kao veeelikog kupoholičara, mada i sada imam takve izlete Kako god da potrošim platu, nikad mi nije žao

  9. #39

    Odgovor: Trošenje plate

    Off - i kako da se ja ljutim na Vas?



    ------------------------------------

    Sram me priznati ali tek sada sam uspjela da vraćam neke zaostatke, dugovanja itd. Ali uvijek si ostavim nešto love da imam za sitne i iznenadne stvari.

    Ali većinom moja plaća ode na pokrivanje kartičnih računa. Koliko je bogom dana, toliko je i prokleta.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #40

    Odgovor: Trošenje plate

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    Ali većinom moja plaća ode na pokrivanje kartičnih računa. Koliko je bogom dana, toliko je i prokleta.

    Takođe..

    Začaran krug u koji jednom kad uđeš, teško nađeš izlaz..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #41

    Odgovor: Trošenje plate

    Ova tema je jednostavnog naslova.

    Doista je vrlo jednostavno se pridržavati nje. Naravno, može doći do oprečnih komentara ali Vas lijepo molim da ti komentari tada imaju veze sa vezom.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #42

    Odgovor: Trošenje plate

    Sta sad imam tu da "iznosim neke cifre", "ovde" je neko pitao na sta trosimo platu a ne kolika je plata.
    Kratko i jasno...koliko god da imam para, potrosim sve i udjem u sledeci mesec sa dugom od par hiljada jer sam ne planirano uvek kupila nesto( sebi ili ovom mom tinejd muskarcu).....A da li je to trebalo, nije, ali meni uvek Sveeeeeee treba
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  13. #43

    Odgovor: Trošenje plate

    Juce i danas sam potrosio za novu godinu na razne potrebstine.Odeca,cipele, kozna jakna,odelo,lancic,kosulja.
    Volim na vreme da se pripremim.
    Poruku je izmenio Najgora, 09.12.2009 u 22:16 Razlog: cifra je zaista suvišna

  14. #44

    Odgovor: Trošenje plate

    Jaoj i ovim sve višim troškovima života

    Kako da mi plaća potraje do kraja mjeseca kad jednostavno sve živo mi sjedne na nju ili me svi živi računi dopadnu

    Doista ima istine u onome kako je plaća kao menstruacija. Kada dođe, traje tri do pet dana i onda ju 26-28 dana iščekujemo nanovo..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Visina plate = kvalitet rada ?!
    Autor Muckota u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 10:59
  2. Procenat na/od plate
    Autor Najgora u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.06.2008, 21:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •