Trošenje plate - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44
  1. #16

    12 Odgovor: Trošenje plate

    I naravno... potrošena je pre nego što je isplaćena.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #17

    Odgovor: Trošenje plate

    ...uvek potrosim duplo vise,nego sto primim...kako?Nemam pojma...zivot me naucio da budem madjionicar...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #18

    Odgovor: Trošenje plate

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li se sećate na šta ste potrošili prvu platu?
    Prva zvanična plata mi je bila u doba one hiperinflacije i ja dobih 60 maraka!!!

    Do zadnje marke sam spiskala na raznorazne poklončiće svima i na dobro organizovanu žurku u studentkom domu...

    I nije mi bilo žao, mada nisam imala ni za stan da platim ko sav svet...

  4. #19

    Odgovor: Trošenje plate

    ako se tu racuna prva plata za posao u kaficu onda sam je potrosila...
    a da... kupila sam 2 suknjice, jednu seki jednu sebi... a od sledecih plata, kada se skupilo, mami komplet (:
    Citius, Altius, Fortius.

  5. #20

    Odgovor: Trošenje plate

    Уффф, не сећам се како је потрошена прва плата. Давно беше .

    Што се тиче ових садашњих плата, трошим их врло успешно !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  6. #21

    Odgovor: Trošenje plate

    Petog u mesecu: plata


    Šestog u mesecu : plata kad je sledeća?
    Don't tease me if you can't please me!

  7. #22

    Odgovor: Trošenje plate

    ....Dve litre ulja, 100 gr. kafe, tri vekne hleba i litar mleka....sećam se ko' da juče beše te '93-e . . .

  8. #23

    Odgovor: Trošenje plate

    kolika god da mi je plata, ali ja svakoga mjeseca odvojim neki dinar za sebe, nikad bude malo vise, nekad malo manje, ali obavezno potrosim na sebe...
    nattydread is coming to dinner

  9. #24

    Odgovor: Trošenje plate

    prva plata - davna, dobra vremena. Secam se da sam deo dala mami, za kucne troskove, kupila neku muziku (u to vreme sam slusala LP), cipele, naocare za sunce, bluzu... i jos mi je ostalo nesto sice

    Danas je sve manje dana kada mogu sebi da priustim nesto posebno, i zadovoljim se nekom sitnicom, koja mi ipak ulepsa dan. Cene luduju, pogotovo hrana, ostali racuni koji se moraju platiti, gorivo.... i ostanes liht-roze...
    neunistiva zlojebaba!

  10. #25

    Odgovor: Trošenje plate

    Prvu sam delom potrošila na sebe, i nekoliko narednih. Sada kupujem sebi samo najnužnije i jedva se sastavljam.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  11. #26

    Odgovor: Trošenje plate

    Prvu platu kad sam dobila,postala sam maloletni bogatas.Ove sadasnje mi zadaju glavobolje,dok dam za racune koliko treba,ostane tek za koje parce hleba.Ne pamtim kad sam sebi nesto kupila.A bilo bi toliko toga na spisku,ali nemere..
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  12. #27

    Odgovor: Trošenje plate

    Prvu platu sam potrosila na sladolede.. svih mogucih boja i oblika, neke davne '95. godine.. imala sam 8 godina i dobila sam neku lovu od roditelja jer sam bila sekretarica kod caleta u firmi, sa sledecom porukom: "Tata nije tu jer voli mamu na jezeru." missim..
    Prva ozbiljnija plata otisla je na uvlacenje wireless interneta i ostatak je ulozen u kucu nesto, nisam trosila na sebe..
    Ali od kako radim kod keve, pa platu dobijam nedeljno, podelim platu ovako:
    - 1000 dinara na knjige nedeljno (najmanji iznos koji odvojim)
    - neki iznos za izlazak (to mi varira, bude uglavnom prva novcanica koju dohvatim iz shteka)
    - neku glupost za sebe ili moje drage
    - i ostatak nedeljnog novca ide u moj crni fond

    Naravno, sve je ovo sada lako zato sto zivim sa roditeljima pa sa novcem nemam neke ozbiljnije obaveze, tipa racuni ali neka.. vremena ima..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Trošenje plate

    Prvu platu dala sam celu doktoru. Od tad ne shtedim na sebi. Skupljam kao novac za neshto, onda se razbolim i opet sve doktorima, e pa nema toga vishe
    sve shto imam odmah potroshim,ostatak meseca se provlachim..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #29

    Odgovor: Trošenje plate

    Kad sam ja primila prvu platu.. .. ishla sam u Trs' po farke..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #30

    Odgovor: Trošenje plate

    prvu platu sam spicio da uvedem sebi netpoceo od pola meseca 12000 antena i axes point tada izlazilo oko 9000,3000 sto mi ostalo spicio na sitnice

    A ovako trositi platu,racuni je.eni taman platis ono dodju novi,odvois za lebac i i namirnice,osnovno,malo i za luksuz-provode,ali kako je krenulo toga je sve manje


    uvek psujemo sto je mala ali kad dodje opet smo happy,staces

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Visina plate = kvalitet rada ?!
    Autor Muckota u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 10:59
  2. Procenat na/od plate
    Autor Najgora u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.06.2008, 21:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •