Nikad Izvini
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Nikad Izvini

  1. #1

    Nikad Izvini

    Sećate se ove emisije na PINK-u.

    Da li znate da su ih zbog ovoga zabranili?

    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Nikad Izvini

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Sećate se ove emisije na PINK-u.
    Sećam se, baš sam volela da ih gledam, odjednom su prestali da ih emituju, ali nisam imala pojma iz kojih razloga su to uradili
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Nikad Izvini

    Gledao, kako ne, uspevali su da me nasmeju do suza....nadam se da ce neko ponovo pokrenuti ovaj, ili neki slican projekat.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Nikad Izvini

    Citat morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Gledao, kako ne, uspevali su da me nasmeju do suza....nadam se da ce neko ponovo pokrenuti ovaj, ili neki slican projekat.
    Nikad izvini ponovo na TV Pink

    Popularni lutkarski satirični serijal Nikad izvini ponovo će početi sa emitovanjem u ponedeljak, 22. septembra, na Televiziji Pink. Posle trogodišnje pauze, publiku će, pored starih likova političara koji su odranije poznati publici, zabaviti i čitava plejada novih karaktera trenutno aktuelnih na javnoj političkoj sceni.

    - U serijalu će biti promene u likovima, jer su se izmenili i likovi na političkoj sceni Srbije. Stari likovi će biti redukovani u meri koliko je redukovana i njihova aktivnost u javnom životu, tako da će u novom serijalu biti i desetak novih karaktera - kaže za Blic Srđan Ćešić, scenarista i reditelj serijala Nikad izvini.
    Sudeći po aktivnosti političara koji su bili u prvom planu pre nekoliko godina, u poređenjem sa aktuelnom situacijom, možemo očekivati smenu likova koji su karikirali Vladana Batića, Milana St. Protića, Miroljuba Labusa, Vuka Draškovića, Velju Ilića, Dragana Jočića, Vojislava Koštunicu, Bogoljuba Karića, Slobodana Miloševića i druge. Iako autor serijala još uvek ne želi da otkrije sve likove u novim epizodama jer su neke lutke još u fazi izrade, treba očekivati Ivicu Dačića, Tomislava Nikolića, Aleksandra Vučića, Mlađana Dinkića, Borisa Tadića, Jovana Krkobabića...
    Serijal Nikad izvini emitovan je od 2003. do 2005. godine, a prekinut je zbog, navodno, slabog rejtinga, kako su objasnili sa televizije na kojoj se emitovao. Tada je producent serijala istakao da je ovaj humoristički program gledalo više od milion ljudi dnevno i da je očigledno da su komični prikazi zasmetali vlastima, pa je moralo da se sačeka da se smanji pritisak na medije kako bi se nastavilo sa ovim projektom.
    - Čini se da su se političke okolnosti promenile i zaista se nadam da neće ponovo prestati emitovanje. Inače, ovo je odličan lakmus papir za ocenu političke situacije i to dosta govori o tome da je došlo do promene u političkom životu - objašnjava Ćešić.
    Od stare ekipe, u novom serijalu ne učestvuje glumac Srđan Miletić, koji je pozajmljivao glasove Slobodanu Miloševiću, Miroljubu Labusu, Vuku Draškoviću, Velji Iliću, Vojislavu Šešelju i Vladanu Batiću, jer, prema rečima reditelja, produkcija serijala nije uspela da se dogovori o njegovom anganžmanu.


    Izvor: Blic
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Nikad Izvini

    Citat Dejan B kaže: Pogledaj poruku
    Popularni lutkarski satirični serijal „Nikad izvini“ ponovo će početi sa emitovanjem u ponedeljak, 22. septembra, na Televiziji „Pink“. Posle trogodišnje pauze, publiku će, pored starih likova ... zabaviti ....

    Izvor: Blic
    Ovo me je zaista obradovalo.

    ... ako je verovati izvoru ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Nikad Izvini

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Sećam se, baš sam volela da ih gledam, odjednom su prestali da ih emituju, ali nisam imala pojma iz kojih razloga su to uradili
    Pa kao "nje bilo gledano"a u stvari pecnuli nekog ko nezna za salu.
    Bolje je izgubiti glavu nego ogresiti besmrtnu dusu
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Nikad Izvini

    Neki dan je prikazan intervju sa glumcima u pauzi snimanja novih epizoda, tako da ćemo ih ponovo gledati.

    Jupiiiii........
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Nikad neću zaboraviti...
    Autor Wampirche u forumu Pričaonica
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 17:58
  3. Ja NIKAD neću...
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 20.09.2012, 22:29
  4. Posuđeno - nikad vraćeno
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:48
  5. Izvini, grešio/la sam
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 00:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •