Sex i Igra - Strana 35
Strana 35 od 36 PrvaPrva ... 2533343536 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 531

Tema: Sex i Igra

  1. #511

    Odgovor: Sex i Igra

    Jeste jedan pokušao loše da imitira nekog sexualnog manijaka, da me očara samopozdanjem, dirty talk-om...da mu kao sišem prst i da mi on nešto priča u stilu "voliš da ga sišeš? hoćeš još nešto da sišeš?" ...a to njemu niiiiiikako nije pristajalo, ali niiiiiiiiiikako. Totalni promašaj. Jbga, pokušao je da bude lafac. Ili se rodiš s tim...ili...


    Da li bi batalile vezu ako nikako, uz sve pokušaje, partner ne bi mogao da vas dovede do vrhunca ili bi jednostavno tajno zadovoljavale sebe a živjele u zabludi?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #512

    Odgovor: Sex i Igra

    Batalila bih


    Sta niste probali,a zeleli biste?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #513

    Odgovor: Sex i Igra

    Sočan orgazam sa njom


    Omiljena scenografija u fantazijama?

  4. #514

    Odgovor: Sex i Igra

    Posrnula madona sa velikim sikama
    Isto pitanje

  5. #515

    Odgovor: Sex i Igra

    Hmm..

    Izasla sam u kafic sa deckom, ali sam skontala nju. Flertovale smo neko vreme, i ja sam joj prisla, zanemarujuci decka koji je caskao sa drustvom, i rekla joj da cu zvati taksi, pa ako zeli, mozemo da se nadjemo kod mene. Pristala je.. u taksiju je pocela predigra.. u stanu se igra nastavila.. prvo na stolu, pa na krevetu.. i onda ugledam mog decka, na vratima, koji stoji sa spustenim pantalonama, a podignutog uda.. ja mu prilazim i zadirkujem ga, ne zelim da ga uzmem.. pa se igra nastavi kad prestanem da ga izludjujem time sto mu ne dam ono sto zeli.. ona je u krvetu, mazi se dok gleda nas dvoje.. nas dvoje joj prilazimo, prilazimo krevetu, ja sam mu okrenuta guzom.. i dok ja nju zadovoljavam, on me hvata za kukove i ubija ritmom..

    Sta je to najlosije sto vam se dogodilo tokom odnosa? Neki gaf, blam.. nesto sto vas je ugasilo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #516

    Odgovor: Sex i Igra

    Kasam bila mladi pubertetlija neko je cuo, vid'o, procito kako su se neki dvoje tako iznadovacali i nekom se od njih tako stego neki misic i nisu mogli da se razdvoje pa je morao da dolazi doktor da ih raskachinje..
    Plasila sam se da mi se to ne desi..

    Nije mi se nista tako spektakularno dogadjalo.

    Dogodilo se da upo frke upa'ne jednom njegova keva..

    Da li vise volite to da radite skroz goli ili da ostane neka krpica na vama?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #517

    Odgovor: Sex i Igra

    Pa ne znam šta bi moglo ostati? Eventualno čarapice ...aliiiii desilo se, ima tome možda 2 god. , u mom malenom gradiću se desio pravi video sex skandal, poput Severininog...klip sa sve riječima, uzdasima, blow job, on baja leži...ona se zadaje i pored sveeee golotinje...ona ima male bijele čarapice na nogama. Klip je kasnije prozvan "djevojka u čarapicama" ... znači čarapice big no-no.

    Meni bi se moglo desiti da ostanem u onim samoljepljivim...ne znam ni kako se zovu ...to je sehi i meni, to bi moglo.


    (pod pretpostavkom da će žena sljedeća odgovarati)
    Trebate da sexate sa likom s kojim se ostvarili fin odnos...sve fercera...dođe do sexa...on se skine...nemaš šta da vidiš, razočaranje... kraj veze ili pokušaj da se vidi da li je tehničar?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #518

    Odgovor: Sex i Igra

    Dala bih mu priliku Pa ako ne ide.. kud koji mili moji..

    Sta vam je od igrica najsladje?
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #519

    Odgovor: Sex i Igra

    pa ono tetris, jamb, cnljs, pogodjen - potopljen..

    nego, odlozimo salu na stranu.

    ne sigram se nekih bas sigrica u sexu.. clasica majka i tai rad..

    ajmo malo muski:

    jesi li ikada pozeleo da poneses sa sobom neki trofej posle borbe, npr. nosenu zensku gacu i to?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #520

    Odgovor: Sex i Igra

    Od nošenih zelenih trofeja, recimo 100 dolara.


    Za žene: šta je to uopšte sex?

  11. #521

    Odgovor: Sex i Igra

    Igra


    Sta mrzite da vam se desi za vreme sexa?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #522

    Odgovor: Sex i Igra

    ....aaaaaaaaaaaand she's back.


    Mrzim mnogo toga...mislim da se dalo naslutiti iz mojih postova..prdeže...malecki aparat... eventualne grubosti koje se kose sa mojom nježnošću ...wannabe 'ebači... ...telefon...upadanje poznatih mada nepoželjnih osoba (upmno) ...i tako ...sve što može narušiti idilu spajanja dva tijela, dvije duše u jedno.


    Više volite kontrolu ili biti pod kontrolom u sexu?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #523

    Odgovor: Sex i Igra

    Jedva docekala da joj se skine zabrana

    Mrzim spontane, nenadane, i obicno bolne udarce. Tu se smestamo i premestamo, i BUM laktom glavi, ili ja njega BUM kolenom po mosnicama itakoto..

    Iiiiii.. uletela mi Suncokretava

    Vise volim kontrolu, da ja dajem ritam, da nisam ja vezana, da sam ja ta koja odredjuje gde, sta i kako.. doduse, delujem po kompromisu i pustim ga ponekad da bude zivot'nja.. ali sam ja d glavna

    Sta je to sto volis u predigri?
    Poruku je izmenio starsica, 12.12.2009 u 00:30 Razlog: ulet'o mi
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #524

    Odgovor: Sex i Igra

    Iznenadjenje....ne volim kad je uvek ista predigra ko po nekom sablonu i kad vec znam sto sledi i kojim redom. Tako deluje mi sve mehanicki i reda radi....

    A sto ne volis u predigri?

    Jedva docekala da joj se skine zabrana
    i mene dovukla ovde


  15. #525

    Odgovor: Sex i Igra

    Ne volim kad je nema. Nista onda od sexa



    Sta smatras perverznim,a da si probao/la?



    p.s. svoj na svome
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 35 od 36 PrvaPrva ... 2533343536 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Igre i igračke za decu
    Autor Zvonchica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 14:52
  2. Omiljena kartaška igra
    Autor Becar u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.12.2012, 17:12
  3. Anno1777 - Zanimljiva igra
    Autor dejan63 u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.03.2011, 01:26
  4. Pesnička igra bez granica
    Autor NesaDeBeli u forumu Poezija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.11.2010, 08:20
  5. Poslednja Igra Leptira
    Autor silvia u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 20:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •