Kako vam se svidjaju ratovi zvezda?
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10

Kako vam se svidjaju ratovi zvezda?

To su moji omiljeni filmovi gledala sam ih puno puta ali uvjek u komadu svih 6 nastavaka.

Odgovor: kako vam se svidjaju ratovi zvijezda

Ja ih volim ...
    jer vrlo realno doaravaju zivot na drugim planetama
    Ko je za jednu voznjicu

Odgovor: Kako vam se svidjaju ratovi zvezda?

Super su malo nam pokazuju kako je stanje na drugim planetama i opet nam pokazuju da ne bitno koje vrste moramo se svadjati kao i ljudi
    u svakom zlu ima nesto dobra

Volim da ih gledam, i voleo bih da Lukas završi i zadnja tri dela i time zaokruži celu priču.

Inače, kad sam bio mali i prvi put gledao Rat zvezda, toliko sam bio fasciniran njime da sam na sledećih nekoliko časova Likovnog vaspitanja crpeo inspiraciju iz tog filma. Takođe, veoma mi je bila zanimljiva činjenica da je film sniman od "sredine", a i veoma realistični specijalni efekti za to vreme nisu za odmet. O kvalitetu specijalnih efekata dovoljno govori to da su ponekad realističniji od većine u novijim filmovima koji su usledili mnogo posle njega.

Neka Sila bude sa vama.

Ratovi zvezda, Imperija uzvraca udarac i Povratak dzedaja su filmovi uz koje sam odrastao...i naravno, hteo i ja da budem Nebeski hodac ...ova nova tri dela imam mesecima, ali ih jos nisam odgledao...plasim se razocarenja.

Koji sam ja lik - kad sam gledala filmove redom kako su izlazili nisam mogla da ih smislim i nista nisam razumela. A moj dragi koji je inace strastven obozavatelj filma ubedjivao me da gledam jer su izvrsni i objasnavao mi strpljivo redom...
    sve dok jednog dana nije otisao do druga zamolio da mu presnimi sve filmove mislim produzenja, i naterao me da ih gledamo redom, a ne izmesano kako su snimani.
    i eto razumela, pa zavolela.

Od tada ovaj je film dobio jos jednog obozavatelja.

Ratovi zvezda spadaju sigurno u antologiju filmske umetnosti ali ipak vremenom publici postaju sve manje zanimljivi jer napreduje tehnika snimanja filmova. Nama koji smo odrastali uz njih oni ostaju zauvek u srcima i smatramo ih parametrima limitne vrednosti ali mladjima ...nisam siguran. Mladja publika izabraće svoje junake...
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

ipak mislim da je ovaj film jedan od retkih za sve generacije. Kako je nama bilo zanimljivo da gledamo "Brilijantin" (nisam se setila boljeg filma ) i jos neke filmove koje su gledali nasi roditelji, tako ce i sadasnjim i buducim generacija biti zanimljivo gledati ovaj filmski serijal.

Oh yaaa... me likes... svidja mi seeeeee :D

citat:
    "I will come with you to Alderaan. There's nothing for me here now. I want to learn the ways of the Force and become a Jedi like my father."

Poruku je izmenio MaNemoj, 24.04.2009 u 11:37 Razlog: naterali me dushmani! :P
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

Što se tiče mog ukusa, najbolji SF ikada. Tu mislim na originalnu trilogiju. Ova tri "nastavka"... Pa jedino što je vredno pomena je kako je Anakin postao Dart Vejder. Ostatak je jeftina ljubavna priča sa sve Džar-Džar Binksom kao vrhuncem debilizma.

Novi nastavak očekujem sa dozom straha.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

Slične teme

1. PARTIZAN i ZVEZDA: Navijajte sportski!
    Autor silvia u forumu Navijači
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.05.2013, 20:50
  2. Crvena Zvezda
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 16:04
  3. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 21:17
  4. Berači zvezda
    Autor love hunter u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 29.11.2009, 16:03
  5. Crvena zvezda osvojila titulu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 16:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke