Navijači Vojvodine - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 135
  1. #31

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Pa Tana i rece da ce ako gladuju bolje da trce / ma sve je to jedna teska tuga, a najgore sto je Partizan aman nikakav - celu sezonu sa po 1:0 sve u zadnjih pola sata.
    A i to sto je Kiza izvukao iz gola je posle odbitka.
    ...Josipe...prave ekipe i dobijaju utakmice u zadnjih pola sata,gazi se......i ne bih se osvrtao na kvalifikaciju "nikakav"...kada se konolidujete opet kao klub,pricacemo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #32

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Иначе, регионална лига закон. Србија, Бугарска, Румунија, Грчка...
    Blizanci, Vosa, Steaua, Dinamo, Rapid, CSKA, Levski, Deca Pireja... a moglo bi na foru 4 grupe iz svake zemlje po jedan, jedno-kruzni sistem pa pobednici na zavrsni turnir sve nekim polu-dirigovanim zrebom gotovo u mesec ipo dana pred start prvenstva.
    i nema bezbednosnog rizika (ko bojagi )

  3. #33

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    blizanci, vosa, steaua, dinamo, rapid, cska, levski, deca pireja... A moglo bi na foru 4 grupe iz svake zemlje po jedan, jedno-kruzni sistem pa pobednici na zavrsni turnir sve nekim polu-dirigovanim zrebom Gotovo u mesec ipo dana pred start prvenstva.
    I nema bezbednosnog rizika (ko bojagi )
    Не тако. Тотално укидање државних лига, које нису ни за к. Ничему не служе осим да бирократија националних савеза има шта да контролише.
    Мрежа регионалних лига по целој источној Европи. Чему служи лига Литваније, Србије, Босне, Црне Горе... ничему!

    А Бугари, Румуни и Грци редовно играју Лигу Шампиона, док Хрвата нема нигде.

    Цитат:
    Моје мишљење је да је УЕФА гробар европског фудбала, јер они заједно са бирократијама националних савеза коче све идеје о регионалним лигама. Исти ти савези немају појма како да подигну квалитет фудбала у својим земљама, битно да су направили по једну "репрезентативну кућу фудбала од пара УЕФА".

    Поле европских националних лига нема никаквог оправдања за своје постојање. Никад лига Србије, Босне, Бугарске, Хрватске, Мађарске, Словачке, Чешке, Молдавије, Литваније, Финске... неће бити квалитетна и популарна као Лиге Петице, ни за милион година.

    Па коме одговара да се у 2/3 Европе игра го*но од лига? Чему који андрак служе све те лиге?

    Решење за побољшање квалитета европског фудбала је мрежа регионалних лига, које би се играле по систему Премијер лиге рецимо, са директним уласком у евро купове. Друге лиге би требало поделити у групе, рецимо исток и запад, а тек трећи степен такмичења би требало да буду државне лиге. Да би представник сваке земље био у евро куповима, национални представници би се добијали преко националних првенстава, која би се играла по куп систему и замениили садашња првенства и купове.

    Што се мене тиче, Хрвати ми нису ништа посебно атрактивни, ни као клубови ни као нација. Јел треба свака трећа утакмица да ми буде као ова против гробља, да ме вређају, да ме нервирају, да ме мрзе... који ће ми то ђаво? Србија треба да се окрене Румунији, Бугарској, Грчкој... земље које дају по једног или два представника у ЛШ сваке године! То би била убиствена лига.

    Што се тиче Војводине, пуно би јој било боље да игра чак и другу регионалну лигу, са клубовима из Србије, Румуније, Бугарске... и да има шансу да уђе у стварно јако такмичење, него да буде стабилан прволигаш у овој.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #34

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не тако.
    :
    Ne mere drugacije / Lako bi se G14 -21,28 il' kol'ko ih vec ima odvojili od UEFE i napravili ovo sto je danas ULEB, gde bi se Hrvati opet prvi snasli i privoleli jacem sa sve xy godisnjim ugovorom za Dinamo.

  5. #35

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    ne mere drugacije / lako bi se g14 -21,28 il' kol'ko ih vec ima odvojili od uefe i napravili ovo sto je danas uleb, gde bi se hrvati opet prvi snasli i privoleli jacem sa sve xy godisnjim ugovorom za dinamo.
    Не разумем примедбу, а и добро би било да наставимо на некој теми о регионалној лиги или да је отворимо ако је нема
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #36

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Cestitke Vosi na drugom mestu i povratku Bate Butorovica na celo kluba.

  7. #37

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Vojvodina 2009-2010
    Da li je vreme za bar jedan trofej?

  8. #38

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Vojvodina Novi Sad - Austria Wien 1:1

  9. #39

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Pozdrav svima, šteta što je zamro ovaj topik, ali eto prilike da malo oživi pred utakmicu godine za naš voljeni klub.
    Evo za sve navijače Voše poziv da krenu u sredu put Beograda na finale kupa:



    Lane Jovanović te poziva:



    Gojko Kačar te poziva:


  10. #40

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Svim srcem uz nasu Vosu protiv onih loozera pored sampiona drzave.

  11. #41

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Jedva chekam...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #42

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Lep pozdrav svima sa www.vojvodinacafe.rs!

    Sećate se kada smo ceo grad podigli, ovako je bilo pre 3 godine...:




    Mi i samo mi, posedujemo taj dar koji nas čini drugačijim od drugih, jedinstvenim na svetu celom. Firmaši, slaninari, vojvodinaši, lale i svi ostali koji nosite Vojvodinu u srcu, bićete 5.5. u 20.30 na stadionu Jna. Interesovanje za finale u gradu je ogromno, čak će se ići i na trening pred Kup, hajde da oborimo sve rekorde u brojnosti, da napravimo ludnicu i pozitivnom atmosferom pomognemo momcima da razbiju zvezdu i da osvojimo prvi trofej pobednika Kupa u 96 godina dugoj istoriji. Gladni smo! Sećate se svi kako je bilo dobro pre 3 godine na finalu, samo što smo tada izgubili, a zamislite kako će biti u sredu kada pobedimo? Ceo vek smo u senci Titovih blizanaca, ali ovaj put im ništa neće pomoći, ni njihovi delioci delioci (ne)nepravde, ovaj put mi menjamo stvari! Mi pišemo istoriju! Pao je jedan blizanac, na redu je i drugi! Hoćete li sedeti kući ili biti na stadionu i uživo doživeti delirijum, ne znam ostavljam svakom da razmisli o tome...? Da li ćete učestvovati u pisanju istorije?


    Ja znam gde ću biti u sredu istoriskog 5. maja 2010., južna tribina stadiona jna! Još 3 dana je ostalo...


    - Voz u ogranizaciji Firme polazi u 16h sa železničke stanice, vozne karte i ulaznice kupujemo u Firma shopu na severu Karađorđa (radno vreme od 17.00-19.30).


    Protojerej stavrofor prof. Dušan Petrović, rektor Karlovačke Bogoslovije-obraćanje navijačima Vojvodine pred utakmicu finala Lav kupa Srbije:




    Poslušaj šta kaže popularni Fale iz Stare Garde:

    YouTube- STARA GARDA TE POZIVA


    Gojko Kačar nas zove:





    Kao i Lane Jovanović:





    Beli gol:

    Poruku je izmenio Moggi FKV, 01.05.2010 u 23:30

  13. #43

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    VAŽNO SAOPŠTENJE ZA NAVIJAČE:

    Svako ko kupi kartu za istočnu ili zapadnu tribinu (po ceni od 400 dinara) stadiona na kome će se igrati finale Kupa, ima BESPLATAN prevoz na utakmicu.

    Autobusi, koje Klub organizuje, kreću 5.5. u 17h, sa parkinga ispred južne tribine našeg Karađorđa.

    Karte se (za Istok i Zapad), osim na blagajni stadiona, mogu kupiti i u PAKOM-SHOPU na sledećim adresama:
    Jevrejska 27, Bulevar Oslobođenja 102, Stražilovska 31 i Sutjeska 2 (SPENS).

    Za južnu tribinu (cena karte 200 dinara), gde će biti smeštene najvatrenije pristalice ponosa Novoga Sada, karte se mogu kupiti u FIRMINOM šopu na severnoj tribini Karađorđa. Tamo ćete dobiti i sve informacije (može i preko telefona na broj: 065/555-1989) u vezi puta u Beograd, koji organizuje sama grupa.

  14. #44

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Ja jesam Partizanovac ali Vosu volim jer se osecam pravim Vojvodjanom.
    Pola srca mi kuca za Partizan pola za Vosu.
    Uveren sam u pobedu nase Vojvodine i u ljude koji poznajem i koji rade i zive za ovaj klub.
    Napred Voso u finalu nemate sta da izgubite samo hrabro kao protiv mog Partizana.

  15. #45

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Jedan klub na svetu volim ja...

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Biramo najdebilnije "navijače"
    Autor Invisibleman u forumu Navijači
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.08.2012, 12:59
  2. Navijač ili simpatizer
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30.08.2012, 12:48
  3. Navijači Vojvodine sa zastavom Vojvodine sa zvezdicama
    Autor vojvodina2 u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.05.2011, 19:42
  4. Navijačke pesmice i himne
    Autor SQUAW u forumu Navijači
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 14:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •