MSN na mobilnom - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Xexexe Odgovor je bio upucen Najgoroj Ti pokusaj da pristupis onom sajtu, trebalo bi da bude ok, Najgora se nesto spetljala.
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Znam da je bio upućen Najgoroj isto tako, nekako mi se javlja da ću i ja da se spetljam, ide mi od ruke al' videćemo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #18

    Odgovor: MSN na mobilnom

    @najgora: to znaci da ti GPRS nije najbolje podesen, neznam da li uopste mozes da odes na WAP (to ja ne zovem netom). Uglavnom treba da odes na wap ili gprs settings negde u opcija telefona, i da kao packet data stavis *gprs*, i isto tako i u programu. Ajd javi sta si uradila. Mozda mogu dalje da pomognem.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Ma, sta ce ti msn na mobilnom...
    Pa da imam

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Xexexe Odgovor je bio upucen Najgoroj Ti pokusaj da pristupis onom sajtu, trebalo bi da bude ok, Najgora se nesto spetljala.
    Ma pusti Najgoru...lujka


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Znam da je bio upućen Najgoroj isto tako, nekako mi se javlja da ću i ja da se spetljam, ide mi od ruke al' videćemo
    Sad možemo da petljamo zajedno

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    @najgora: to znaci da ti GPRS nije najbolje podesen, neznam da li uopste mozes da odes na WAP (to ja ne zovem netom). Uglavnom treba da odes na wap ili gprs settings negde u opcija telefona, i da kao packet data stavis *gprs*, i isto tako i u programu. Ajd javi sta si uradila. Mozda mogu dalje da pomognem.
    Na ostalim (WAP ) stranicama radi sve...znači da je podešeno?
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    p.s pokušala sam i preko adrese koju si ti napisao kada izaberem opciju MSN piše...page not found
    Verovatno nešto tog momenta nije bilo ok. I ja sam pokušala danas i nije moglo, ali je već nakon par minuta sve bilo ok. Pokušaj ponovo
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Na ostalim (WAP ) stranicama radi sve...znači da je podešeno?
    Zato i nisam pretpostavio da ti podesavanja nisu dobra, kad se vec prva strana ucitava... Desava se da servis bude nedostupan...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: MSN na mobilnom

    jednostavno resenje, a da se ne patite sa telefonima. kupite lap-top, karticu za mobilni net i radis to gde i kada hoces. jeste malo teze, ali barem svi mogu da vide sta radis. ovako, buljis i cackas nesto po telefonu, a prolaznici gledaju i ne kontaju, pomislice ljudi da si totalni promasaj kada ni mobilni ne znas da koristis.

    setate gradom, spustite glavu ka zemlji i u rukama drzite telefon igrajuci se. totalno se otudjujete od sveta koji vas okruzuje. totalna izolacija, pa jos ako nabijete slusalice u usi da bi bolje culi.

    ovaj svet mi sve vise lici na staklena zvona ispod kojih se krecu "ljudska bica".

    upoznajete ljude i druzite se s njima, a da im ne cujete glas. samo vidite slova i znake koje ukucava sa druge strane mreze. zaboravicete da pricate jednog dana. sreca pa se u skolama jos uvek ocene dobijaju usmenim proveravanjem znanja.

    batalite telefone ili ih koristite SAMO kao telefone. i uzivajte u lepotama ljudi koji prolaze mimo vas.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    jednostavno resenje, a da se ne patite sa telefonima. kupite lap-top, karticu za mobilni net i radis to gde i kada hoces. jeste malo teze, ali barem svi mogu da vide sta radis. ovako, buljis i cackas nesto po telefonu, a prolaznici gledaju i ne kontaju, pomislice ljudi da si totalni promasaj kada ni mobilni ne znas da koristis.

    setate gradom, spustite glavu ka zemlji i u rukama drzite telefon igrajuci se. totalno se otudjujete od sveta koji vas okruzuje. totalna izolacija, pa jos ako nabijete slusalice u usi da bi bolje culi.

    ovaj svet mi sve vise lici na staklena zvona ispod kojih se krecu "ljudska bica".

    upoznajete ljude i druzite se s njima, a da im ne cujete glas. samo vidite slova i znake koje ukucava sa druge strane mreze. zaboravicete da pricate jednog dana. sreca pa se u skolama jos uvek ocene dobijaju usmenim proveravanjem znanja.

    batalite telefone ili ih koristite SAMO kao telefone. i uzivajte u lepotama ljudi koji prolaze mimo vas.

    Ja koliko vidim i ti si sa nama znaci isti si kao mi i cemu sva ta predavanja
    u svakom zlu ima nesto dobra
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    Ja koliko vidim i ti si sa nama znaci isti si kao mi i cemu sva ta predavanja
    Da stvar bude jos gora, nece da prizna da je jedan od nas
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    jednostavno resenje, a da se ne patite sa telefonima. kupite lap-top, karticu za mobilni net i radis to gde i kada hoces. jeste malo teze, ali barem svi mogu da vide sta radis. ovako, buljis i cackas nesto po telefonu, a prolaznici gledaju i ne kontaju, pomislice ljudi da si totalni promasaj kada ni mobilni ne znas da koristis.

    setate gradom, spustite glavu ka zemlji i u rukama drzite telefon igrajuci se. totalno se otudjujete od sveta koji vas okruzuje. totalna izolacija, pa jos ako nabijete slusalice u usi da bi bolje culi.

    ovaj svet mi sve vise lici na staklena zvona ispod kojih se krecu "ljudska bica".

    upoznajete ljude i druzite se s njima, a da im ne cujete glas. samo vidite slova i znake koje ukucava sa druge strane mreze. zaboravicete da pricate jednog dana. sreca pa se u skolama jos uvek ocene dobijaju usmenim proveravanjem znanja.

    batalite telefone ili ih koristite SAMO kao telefone. i uzivajte u lepotama ljudi koji prolaze mimo vas.
    Odosmo u off, ali odavde mogu da zakljucim da je tebe sramota da drndas po mobilnom sto godina jer drugi ne znaju da koristis msn, pa mogu da pomisle da si nesposoban. Zalepi na majicu/jaknu papirce- "Nisam nesposoban, koristim MSN", i problem resen Pazi samo da ti neko ne dopise "Sutni me u dupe" Ili mozes ko ja da se kezis dok drndas po telefonu, pa ce pored toga sto vec misle da si nesposoban da pomisle i da si lud Sta te briga, opusti se... Od malih nogu sam ispred kompa, pa nisam zaboravio da pricam i jos uvek sam sposoban za normalnu komunikaciju... A to sto se kezim dok cackam mobilni znaci da mi prija, pa sto da ne udovoljim sebi... Kad hocu da se odmorim ostavim telefon kuci...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    jednostavno resenje, a da se ne patite sa telefonima. kupite lap-top, karticu za mobilni net i radis to gde i kada hoces. jeste malo teze, ali barem svi mogu da vide sta radis. ovako, buljis i cackas nesto po telefonu, a prolaznici gledaju i ne kontaju, pomislice ljudi da si totalni promasaj kada ni mobilni ne znas da koristis.

    setate gradom, spustite glavu ka zemlji i u rukama drzite telefon igrajuci se. totalno se otudjujete od sveta koji vas okruzuje. totalna izolacija, pa jos ako nabijete slusalice u usi da bi bolje culi.

    ovaj svet mi sve vise lici na staklena zvona ispod kojih se krecu "ljudska bica".

    upoznajete ljude i druzite se s njima, a da im ne cujete glas. samo vidite slova i znake koje ukucava sa druge strane mreze. zaboravicete da pricate jednog dana. sreca pa se u skolama jos uvek ocene dobijaju usmenim proveravanjem znanja.

    batalite telefone ili ih koristite SAMO kao telefone. i uzivajte u lepotama ljudi koji prolaze mimo vas.
    I ja kažem isto...uživajte u prirodi, opijajte se mirisom cveća, osetite dodir trave pod nogama, sakrijte se od sunca pod krošnjom ogromnog drveta, držite za ruku bližnje svoje, tražite od bake da vam naštrika farmerke.....a jel tebi radi taj msn na mobu?
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Ne moras nista ni da skidas. wap.tjat.com ako se dobro secam, user, pass i na msn-u si... "...ali će mi možda trebati..." Vec vidim izlizane tastere na novom telefonu
    Guess who se malopre signed in sa mobile device

    Fercera!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Guess who se malopre signed in sa mobile device

    Fercera!

    bravooo trebalo ti je samooo.... ni manje ni vishe nego 3 meseca popravljash se mnogo brzhe si skontala nego ikad pre


    ()
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Ja chem da ve preporuchim www.ebuddy.com Podrzzava conferencing - multichat, chat sa vishe korisnika u zasebnim prozorima, standardne smajlije, nudge... brz je a i pristojno izgleda mozzete se logovati i preko same stranice, ali ja ovdi preporuchujem da skinete ebuddy programche za instalaciju na mob.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •