yossarian
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 177

Tema: yossarian

  1. #1

    yossarian

    E dogura i ti do 200 komata. E nek ti je sa srećom.

    Kontam da si mnoge ovde iznervirao, (mene uglavnom nisi) ali boli te uvo. Samo ti rokaj i dalje, čitan si u svakom slučaju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: yossarian

    Mene nisi iznervirao. Srecnih ti 200 komada cirilicnih postova. A ok razmisljas.

  3. #3

    Odgovor: yossarian

    e pa kolega svojim dolaskom si iz mrtvih digao politiku

    cestitke na 200 komata
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: yossarian

    Čestitke i od mene Kažu da je prvih 200 postova najteže ( ko kaže ), napisati 200 smislenih postova na političke teme je .
    Slagali se ili ne, postovi su u skladu sa nazivom foruma -razmenite mišljenje sa političkim neistomišljenicima.

    Pozz

    PS Nego, da se časti

  5. #5

    Odgovor: yossarian

    U je,cestitam na dvesta odlicnih postova ma koliko se cesto ne slozila sa istima opet mi je drago da se imam s kim raspravljati s vremena na vreme...

    A sto swba rece digao si politiku iz mrtvih,vec sam se bila zabrinula sta cu s njom

    JA bih tekilicu
    Poruku je izmenio Lillith, 08.06.2007 u 09:38
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    02 Odgovor: yossarian

    Jeste.. prvih 200 je najteže... tako kažu...

    Čestitam u svakom slučaju...


    'ajmo dalje...


    za početak sabrana dela








    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: yossarian

    Pridruzujem se cestitkama...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #8

    Odgovor: yossarian

    Jesi, brate smarach, ali umesh da se raspravljash Josh da razmislish i o ponechemu shto nije politika pa i da ti oprostimo.. Al, ajd, tek je 200, ima nade CONGRAT!!

  9. #9

    Odgovor: yossarian

    E ovaj zeka čeka čeka pa nekom dečaku otvori temu No, jebeš zeku. Figurativno. Nije ovo njegova tema

    Čoveče sa kojim se uopšte ne slažem, bar u onome što sam pročitala , osim tamo gde se slažem, čestitam! Priznajem, ne pročitam sve tvoje postove na politici, verovatno neću ni ubuduće, ali i kad kakiš, kakiš in a good way. Čestitam 200 još jednom.

    Evo ti nove pantalonice, kad izdrljaš te tvoje tregeruše.


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: yossarian

    Најсрдачније ти честитам на 200 одличних пост-ова!
    Желела бих да ти никада не понестане борбеног духа који уносиш у своја писања... ма како понекад понеком била иритантна...
    Па, Скво ти је, у том смислу, поклонила неподериве панталоне борбене провинијансе...

    Ја ти поклањам једну жеМску за десктоп... Има трегере - који не подсећају на шпилхознице...


    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #11

    02 Odgovor: yossarian

    hoćeš li zi obratiti pažnju na tvoju temu... ili si i dalje zauzet političarenjem


    Lepo smo te nahvalili ... 'ajd sada da častiš... znamo da znaš za red ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #12

    Odgovor: yossarian

    Samo napred sa kuckanjem....

    ...............Cestitke i od mene.....

    p.s.svaka cast jos nisam videla nigde da su se ovako zaredjali moderatori sa cestitkama(ako gresim izvinte)....
    ...jednom se zivi...:plaz2..

  13. #13

    Odgovor: yossarian

    Citat Doti kaže: Pogledaj poruku

    p.s.svaka cast jos nisam videla nigde da su se ovako zaredjali moderatori sa cestitkama(ako gresim izvinte)....
    To samo znachi da nam je pod budnim okom Za razliku od njega samog koji i ne zna da mu tema postoji

  14. #14

    Odgovor: yossarian

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    To samo znachi da nam je pod budnim okom Za razliku od njega samog koji i ne zna da mu tema postoji



    cestitke i od mene
    .... da li sam ja to video cica macu

  15. #15

    Odgovor: yossarian

    I ja da se pridružim...

    Čitam.
    Priznajem, preskačem one kilometarske postove sa citatima, i tako to...
    Ali volim da pročitam šta napišeš.

    Nastavi tako , i ne menjaj avatar!

    Čestitam!

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •