Да ли сте за улазак Србије у НАТО? - Strana 10

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za ulazak Srbije u NATO?

Učesnika ankete do sada
95. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Да

    31 32.63%
  • Не

    64 67.37%
Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 185
  1. #136

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Cackao mecku...
    Back in red!

  2. #137

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Cackao mecku...
    Kako...ako je mečka u pripizdini a ti nisi mrdnuo iz svoje avlije ? Mora da si imao neki med koji je ona želela .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #138

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    U stvari ja sam u pripizdini...
    Back in red!

  4. #139

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    U stvari ja sam u pripizdini...

    Ti već ušao u NATO ? Al se tebi žurilo da poljubiš papuče pa zapalio mečki na rupu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #140

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Jbg kad sam maleni...
    Back in red!

  6. #141

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Jbg kad sam maleni...
    Pa što ne nabaviš veći prezervativ, navučeš ga preko glave pa i ti budeš neki q.... ?

    P.S. Nisam ovo rekao da bih vređao...ovo je parafraza jednog vica .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #142

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Ovo mi vise lici na parafrazu Srbije 90-ih...
    Back in red!

  8. #143

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Aha...ti si imao 16 godina kada je počelo i sve znaš ? Upoznao si mnoge i sa druge strane Drine i sa druge strane okeana...i tako lepo obrazovan i bogat iskustvom došao ovde da seiriš ? Što nam lepo ne kažeš gde se nalazi ta stolica na kojoj sediš da shvatimo te visine sa kojih nas udostojavaš postova od nekoliko reči ?
    Vidim..imaš stav...da pljuješ ovu zemlju, guraš je u zagrljaj sa dželatima ovog naroda, razapneš 10 belih zastava..pa na tim jedrima da nam doneseš blagostanje .
    Navedi neke činjenice, za i protiv, osvrni se na okolnosti, geostrateške položaje, ponudi neke garancije (jer vidim izrazitu ubećenost da će svanuti ako uđemo u NATO ), slobodno...nećeš poderati tastaturu za toliko.
    Ukoliko nećeš...nemoj se mučiti da špricaš otrov u tako malo reči.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #144

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Sve mi se čini da otrov ide sa neke druge strane.
    Prvi utisak uvek vara

  10. #145

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ja nisam video spremnost NATO-a da prizna svoju grešku, da se izvini i da pokuša na sve načine da svoje greške ispravi i kompenzira. Naprotiv...čak sam mišljenja da sve radi kako bi nama implemenirao krivicu i time sebe abolirao od zasluženih kazni.
    NATO nije gresio!
    Gresio je S.M. jos `90 kad je trebao znati da bit ce belaja ako tako nastavi.
    Sa njim su pogresili i svi Srbi koji su stali uz njega u ime neartikulisanih i irealnih ciljeva.
    Ima ova zemlja gradjane koji i onda i sada znaju da je Evropa jedini put. Uz Evropu ide u paketu i NATO clanstvo. Ne moze se doveka pishati uz vetar!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #146

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    NATO nije gresio!
    Gresio je S.M. jos `90 kad je trebao znati da bit ce belaja ako tako nastavi.
    Sa njim su pogresili i svi Srbi koji su stali uz njega u ime neartikulisanih i irealnih ciljeva.
    Ima ova zemlja gradjane koji i onda i sada znaju da je Evropa jedini put. Uz Evropu ide u paketu i NATO clanstvo. Ne moze se doveka pishati uz vetar!
    O čemu ti to ? Bombardovali celu zemlju zbog jednog čoveka pa "slučajno" ubili skoro 3000 ljudi ? U tu priču ne bi poverovala ni piljarica . Da je S.M. bio problem...bilo bi atentata. Ne...on im je samo bio dobar izgovor za ono što su hteli oda samog početka (poput svih drugih laži tipa Markale, Račak, Srebrnica).Stoga...odštampaj tu priču pa pošalji NATO-u , možda te prime kao vrhunskog profajlera . NATO je i Irak otresao bez ikakvog pravnog utmeljenja!!!
    Znaš i sam da te akcije NATO-a nisu odobrene od strane UN i da su divlje, protivzakonite i zločinačke. Što se to praviš lud ? Poštuješ li ti međunarodne ili uopšte zakone ? Ako ih poštuješ...kako možeš braniti nešto protivzakonito ?
    Što se mene tiče nikada ne bih ulazio u zločinačku organizaciju...ali razumem one koji to žele. Samo, za takve postoje i zakoni.
    Btw...što se tiče pišanja uz vetar, otcepi bilo kojoj državi 15% teritorije pa njeno opravdano reagovanje tako proglasi.
    Mislim da imaš problema sa geografijom jer sam siguran da ima mnogo puteva i po Evropi i po drugim kontinentima.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #147

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Ako si zaslepljen, ne mozemo pricati! Srebrenice je bilo, ostalo me ne interesuje. Ako kazu da je bilo, verovatno je i bilo.

    Vecina Vojvodjana se uvek i osecalo Evropljaninom i nama je ulazak u EU povratak zajednistvu a ulazak u NATO ekonomsko politicki proces.

    Ako ne razmislja tako ostali deo zemlje, a otcepiti se ocito nece, pa onda cemo ih malo edukovati i na kraju uci u EU zajedno. Na tome radimo svaki dan zadnjih 9 godina, zar ne? Ajde, nekad se malo spotaknemo ali ekonomski interesi su jaci od sentimentalizma i pogresno usmerenog nacionalnog ponosa. Treba biti ponosan unutar EU a ne kao prezireni i odbaceni tamo negde na ivici EU, o kojima se prepricavaju vicevi!
    Sto se tice price o poturicama, ne stoji, EU je puna Srba gastarbajtera, koji i dalje rade tamo.
    Sto se bombi tice, jeste malo skakljivo ali izvini, ja sam se druzio sa svim narodima i narodnostima bivse Juge, meni ne mozes prodati pricu o vecitoj zrtvi.
    Lepo je receno, ne zaustavite li akcije na KIM, bit ce rata! Tako je i bilo. Ne razumem cemu sad igrati povredjenog?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #148

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Ne interesuje te Račak koji je naveden kao povod za NATO bombardovanje i koji je u tvojoj zemlji ? A interesuje te jedino Srebrnica koja je :
    1. Van tvoje zemlje i samim tim manje bitan faktor
    2. bila odgovor VRS na 3 godine zločina nad svojim sunarodnicima (više od 3000 Srba je pobijeno u "zaštićenoj" enklavi...čije su živote garantovale međunarodne snage)
    3. u očima mnogih (ako ne i svih..počev od zapovednika) holandskih vojnika koji su bili u sastavu bataljona tih dana POTPUNO DRUGAČIJA od verzije koju proturaju "plaćenici za skandale". Mislim da i sam znaš da je zapovednik holandskog bataljona javno odao divljenje za besprekorno obavljenu akciju neutralisanja cele divizije Nasera Orića (oko 10000 vojnika pod oružjem).
    Postoji i sajt na kome su baš ti holandski vojnici i njihova verzija. Da ne pominjem da ih je sopstvena vlada uništila, zapovednika kaznila a vojnike pootpuštala pod pritiskom islamskog lobija. Oni tvrde da su jedini koji su pucali na njih...baš Orićevi vojnici ("nas 400 da branimo njih 10 000 pod oružjem " su reči jednog od njih.

    Nego...ne reče ti meni (kada je već sve "pravilno") po kom to zakonu i po kojoj to rezoluciji UN je NATO imao pravo da napadne nezavisnu zemlju ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #149

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Vidi, ne iteresuju me ralozi jedne sumanute politike, jer kadgod sam podigao rec protiv njega, bio sam proglasen neprijateljem svoje zemlje.

    Reci ti meni, kada su Srbi onako istinski seli na dogovor sa Albancima, zadnjih 20 godina? Sta su ikada ponudili narodu tamo dole koji bi trebao da ima makar minimalnu lojalnost prema zemlji u kojoj zivi?

    Mislim da je ulazak u NATO neminovna mera radi nase sopstvene zastite. Takodje mislim da cemo mi dobiti baze za raketni stit koji ce stititi zapadnu hemisferu od zemalja bliskog i srednjeg istoka.
    Mozemo diskutovati o tome, zelimo li taj stit. Ali ja u principu podrzavam ulazak u NATO. Takodje podrzavam spajanje sa svim bivsim republikama SFRJ, kao i sa Madjarskom, Rumunijom a i drugim zemljama. To je moguce postici jedino u EU.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #150

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    To što ti podižeš glas protiv SM to ne verujem da bi ti neko ovde prebacio .
    To što za sve u zadnjih 20 godina optužuješ Srbe, razumem ...jer , verovatno nisi srbin i to je tvoje pravo. Samo...treba biti realan i shvatiti da to teško da pije vodu jer u građanskim ratovima nikada jedna strana nije isključiv krivac.
    Što se tiče razgovora sa Albancima..ja sa njima jesam kontaktirao...a ti ? Nisam imao problema...sve dok nisu došli "mladi lavovi" obučeni u USA, Albaniji i Nemačkoj.

    NATO...ne. I nije nikakav uslov. I neće se svet srušiti kada se raspadne ,kao što se nije srušio ni kada se Varšavski raspao.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •