B 92 na udaru? - Strana 20
Strana 20 od 32 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 474
  1. #286

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ...a ono shto me josh uvek interesuje je pitanje na koje mi niko od kritichara B92 nije dao odgovor: koja je to televizija koja ima bolje emisije i novinare? Molim primere i poredjenja. Bez toga, sve ostaje na onom "ne svidja mi se zato shto mi se ne svidja" argumentu...koji uopshte nije losh, samo se suvishe chesto upotrebljava...
    Za mene je to najgora televizija i najgori novinari, pa čak je "čuveni" Pink bolji od njih! Znači nema poređenja.
    In vinas veritas
      Vrh

  2. #287

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...a ono shto me josh uvek interesuje je pitanje na koje mi niko od kritichara B92 nije dao odgovor: koja je to televizija koja ima bolje emisije i novinare? Molim primere i poredjenja. Bez toga, sve ostaje na onom "ne svidja mi se zato shto mi se ne svidja" argumentu...koji uopshte nije losh, samo se suvishe chesto upotrebljava...
    Jedino poredjenje koje moze da ima smisla je sa studiomB, i tamo se dosta paznje poklanja novinaru koji gradi autoritet / ostalo sve amateri
      Vrh

  3. #288

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Da razjasnimo, svaki medij se nalazi na nečijem tapetu, udaru, whatever..
    No, tema ovde je B92.
    Dakle, po mojoj gore navedenoj tvrdnji i B92 je na nečijem udaru.
    Na čijem?
    Odgovor na ovo pitanje je: verovatno na udaru onih koji:
    -su najviše kritizirani na B92;
    -najviše optužuju B92 za neobjektivnost i napadaju je (čak i fizički; vidi - V. Iić);
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  4. #289

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Uposlednjih 20-tak godina mentalitet srBskog naroda se izmenio, tačnije zaglibio u blatu predrasuda, odbijanja svega onog što je drugačije, drugačije od onog na šta smo navikli. Navikli smo da RTS servira ono što našem velikom nacionalizmu i verovanju o nekoj dalekoj veeeelikoj Srbiji, koja vlada polovinom sveta i suprostavlja se svemu što nije srBsko, prija. Znači, govore nam ono što želimo da čujemo (ili barem 70% stanovnika želi da čuje).
    I onda se pojavi B92, kao jedna moderna televizija, sa totalno drugačijim prilazom činjeničnom stanju i nastaje haos. "Strani plaćenici, mrzitelji srBskog roda, izrodi, anemičari...". Da li je to zaista tako. Kao novinar amater, bila bih počastvovana da radim na B92 - ovo naijskrenije pišem, pa neka me nazivaju izdajicom ili šta god...za mene su to sve nebuloze.
    Slažem se da su programsku šemu zagadili prikazivanjem VB-a i sličnih sadržaja za široke narodne mase, po principu "hleba i igara" i time se spustili i u mojim očima, kao i da se 90% njihovog izveštavanja koncentriše na Bg, dok su ostale regije itekako zapostavljene, ali nadam se da će konačno uvideti svoje greške.
    Ipak, informativni program im je najobjektivniji, voditelji školovani i upućeni u tematiku, profesionalizam je na prvom mestu i mislim da niko nemože da kaže da su novinari&voditelji drugih televizija stručniji od njih (pogledajte samo Mitrovićevu šareno-pink-grand imperiju, sa svime onime šta ona nosi) i svako normalan će zaključiti o čemu govorim. Da ne spominjem Nacionalni Dnevnik gorepomenute televizije, zatim dnevnik RTS1, sa sve polupismenim g-dinom Tijanićem na čelu, Avala koja i nije tv stanica, ako ćemo iskreno, a o Košavi i produktu zaglupljujuće američke propagande u vidu TV Fox ne želim ni da komentarišem.
    Sasvim je jasan profil ljudi koji pljuju po B92. To su ljudi kojima su se 90-te omilele, koji nemaju ništa protiv da se vradimo u to ludilo i horor, jer su se prilično dobro snalazili i obogaćivali na konto naroda koji je teglio 5 DM od prvog do prvog (iako je prvi bio misaona imenica i utopijski datum...nešto kao povratak Hrista na zemlju - unapred se izvinjavam svim vernicima).
    B92 ima najbolji i najpotpuniji sajt, gde su obuhvaćene sve teme, i za svakog se može naći po nešto. Takođe, imaju svoj kanal na YouTube-u, za sve one koji bi da pogledaju neke njihove emisije a nisi bili u prilici da ih pogledaju na TV-u.
    I čemu onda pljuvanje po toj televiziji. Svaka TV stanica ima svoje "crne tačke", ali u odnosu na druge, B92 ih ima mnogo manje.
    Poruku je izmenio Mish, 27.09.2008 u 01:08 Razlog: bold, kolor, italik, size,.... ovo štipa za oči
    *Sve što poželiš pažljivo biraj, to se se može i dogoditi*
      Vrh

  5. #290

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Free_Mind kaže: Pogledaj poruku
    Uposlednjih 20-tak godina mentalitet srBskog naroda se izmenio, tačnije zaglibio u blatu predrasuda, odbijanja svega onog što je drugačije, drugačije od onog na šta smo navikli. Navikli smo da RTS servira ono što našem velikom nacionalizmu i verovanju o nekoj dalekoj veeeelikoj Srbiji, koja vlada polovinom sveta i suprostavlja se svemu što nije srBsko, prija. Znači, govore nam ono što želimo da čujemo (ili barem 70% stanovnika želi da čuje).
    У последњих 20ак година менталитет друго-српског народа је остао исти. Они који су своју напредност доказивали улизивањем комунистичком антисрпству и пљувањем по свом народу. Данас они који желе да верују да су бољи од остатка свог мрског и заосталог срБског народа, по њему пљују јер су део напредног света. Погледај само како рецимо ти другосрби причају о Србији, како је називају, Србијица, фашистичко легло, Сирбистан... Наравно, кад се неко ко има самопоштовање и нема кризе идентитета, неко ко верује да је глупост причати да је српски народ толико лош, усуди да каже да је доста те србомржње и непријатељске пропаганде на медију који има националну фреквенцију, дакле користи државно добро, потегну се приче како смо се ето покварили у последњих 20 година и постали луд народ који воли да чује само оно што му прија, а не и истину којој нас уче наша хрватска, америчка и шиптарска браћа, преко својих сателита у Београду. Рамуш Харадинај прича лепши српски него Весна Пешић.
    Б92 то је напредност, ко нападне б92 тај је против напредности.

    I onda se pojavi B92, kao jedna moderna televizija, sa totalno drugačijim prilazom činjeničnom stanju i nastaje haos. "Strani plaćenici, mrzitelji srBskog roda, izrodi, anemičari...". Da li je to zaista tako. Kao novinar amater, bila bih počastvovana da radim na B92 - ovo naijskrenije pišem, pa neka me nazivaju izdajicom ili šta god...za mene su to sve nebuloze.
    Ијао, модерна телевизија... ако је модерна, онда сам и ја одушевљен, ко жели да буде немодеран.
    То није никакав другачији прилаз чињеничном стању. Ко је имао част да гледа ХТВ, муслиманске тв станице, да слуша шиптарску и НАТО пропаганду... види да је то апсолутно иста прича.
    И ја бих као повремени новинар школских новина ОШ Цар Јован Ненад из Банатског Сокоца био почаствован да радим за Кикиндске новине, јер то значи да би ме плаћали, али то не говори ништа о тим новинама, као ни та твоја жеља да од новинара аматера постанеш новинар једне јаке медијске куће.

    Slažem se da su programsku šemu zagadili prikazivanjem VB-a i sličnih sadržaja za široke narodne mase, po principu "hleba i igara" i time se spustili i u mojim očima, kao i da se 90% njihovog izveštavanja koncentriše na Bg, dok su ostale regije itekako zapostavljene, ali nadam se da će konačno uvideti svoje greške.
    Оће, сигуран сам.

    Ipak, informativni program im je najobjektivniji, voditelji školovani i upućeni u tematiku, profesionalizam je na prvom mestu i mislim da niko nemože da kaže da su novinari&voditelji drugih televizija stručniji od njih (pogledajte samo Mitrovićevu šareno-pink-grand imperiju, sa svime onime šta ona nosi) i svako normalan će zaključiti o čemu govorim. Da ne spominjem Nacionalni Dnevnik gorepomenute televizije, zatim dnevnik RTS1, sa sve polupismenim g-dinom Tijanićem na čelu, Avala koja i nije tv stanica, ako ćemo iskreno, a o Košavi i produktu zaglupljujuće američke propagande u vidu TV Fox ne želim ni da komentarišem.
    Информативни програм им је сраман. Аналитичари које доводе увек причају оно што они желе да чују, вести коментарише 5 политичара који причају што се њима свиђа и 1 који мисли другачије, више простора се посвећује којекаквим минорним политичарима типа Кораћа, Батића, Чанка, Пешићке, којекаквим НВО и АВО, него политичарима за које гласа пола Србије. Кад им се неки догађај не свиђа - изврну причу о њему. Данима су причали о 2 девојке које су крале него о митингу против отимања Косова на ком се скупило стотине хиљада људи.
    Б92 је најцрња пропагандистичка кућа под влашћу српских непријатеља. То што добро раде свој посао је још горе - и Гебелс је то одлично радио.

    Sasvim je jasan profil ljudi koji pljuju po B92. To su ljudi kojima su se 90-te omilele, koji nemaju ništa protiv da se vradimo u to ludilo i horor, jer su se prilično dobro snalazili i obogaćivali na konto naroda koji je teglio 5 DM od prvog do prvog (iako je prvi bio misaona imenica i utopijski datum...nešto kao povratak Hrista na zemlju - unapred se izvinjavam svim vernicima).
    Боже сачувај какав закључак.

    B92 ima najbolji i najpotpuniji sajt, gde su obuhvaćene sve teme, i za svakog se može naći po nešto. Takođe, imaju svoj kanal na YouTube-u, za sve one koji bi da pogledaju neke njihove emisije a nisi bili u prilici da ih pogledaju na TV-u.
    Имају одличан сајт.

    I čemu onda pljuvanje po toj televiziji. Svaka TV stanica ima svoje "crne tačke", ali u odnosu na druge, B92 ih ima mnogo manje.
    Б92 има једну црну тачку која анулира све добро што уради.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #291

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ...a ono shto me josh uvek interesuje je pitanje na koje mi niko od kritichara B92 nije dao odgovor: koja je to televizija koja ima bolje emisije i novinare? Molim primere i poredjenja. Bez toga, sve ostaje na onom "ne svidja mi se zato shto mi se ne svidja" argumentu...koji uopshte nije losh, samo se suvishe chesto upotrebljava...



    Za mene je to najgora televizija i najgori novinari, pa čak je "čuveni" Pink bolji od njih! Znači nema poređenja.

    Информативни програм им је сраман. Аналитичари које доводе увек причају оно што они желе да чују, вести коментарише 5 политичара који причају што се њима свиђа и 1 који мисли другачије, више простора се посвећује којекаквим минорним политичарима типа Кораћа, Батића, Чанка, Пешићке, којекаквим НВО и АВО, него политичарима за које гласа пола Србије. Кад им се неки догађај не свиђа - изврну причу о њему. Данима су причали о 2 девојке које су крале него о митингу против отимања Косова на ком се скупило стотине хиљада људи.
    Б92 је најцрња пропагандистичка кућа под влашћу српских непријатеља. То што добро раде свој посао је још горе - и Гебелс је то одлично радио.

    ...znachi, stvarno ne znam koji je od ova dva argumenta zeshci...no, i jedan i drugi imaju osnovnu zajednichku crtu: totalnu nevezanost sa realnoshcu. Pohvaljuem ulozeni trud od strane druga Yosketa, ali ponovo ne mogu da verujem da chovek moze toliko da zabrazdi...c-c-c...
      Vrh

  7. #292

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Već duuugo ništa o B92..

    (A ljudi mi platili, da im pravim reklamu... hehe..)

    Nisam hteo posebnu temu da otvorim..
    B92 je trenutno jedna od prihvatljivijih u Srbiji. Ali, poslednjih godina se žestoko komercijalizovala.
    - ne možeš bilo kakve komentare da im uputiš na vesti, jer ih cenzurišu i to žestoko...
    - ipak, rade emisije od kojih ti se koža ježi (naprimer o DB-u, fudbalskoj mafiji, itd.)
    - delom su prihvatili da budu "estradna televizija"; čak su i voditelji više postali manekeni...
    - počeli su da rade emisije neprofesionalne...
    - za decu imaju samo Sunđerboba..
    - ipak vesti su im još uvek najopširnije; no, u ažurnosti Blic ih je davno pokopao, a i RTS se budi i počinju Vesti da liče na nešto... B92 mora da pazi, ako hoće da ostane ono za šta je krenuo...
    - i da, najvažniji segment: pare ne smrde..

    U jednom trenutku su u jednoj krajnosti a u drugom u drugoj krajnosti.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  8. #293

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Preosv. Vladika Amfilohije napao B92, a ovi mu uzvratili osmehom u "Dizanju".
    Vladika je B92 ocenio kao "najžuću od žute štampe" i nešto kao B92 je najviše od svih medija protiv crkve.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  9. #294

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Preosv. Vladika Amfilohije napao B92, a ovi mu uzvratili osmehom u "Dizanju".
    Vladika je B92 ocenio kao "najžuću od žute štampe" i nešto kao B92 je najviše od svih medija protiv crkve.
    У праву је потпуно. Б92 и Блиц потрчали да се баве Црквом више од "Светигоре" или "Православља"... жута штампа него шта.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #295

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    У праву је потпуно. Б92 и Блиц потрчали да се баве Црквом више од "Светигоре" или "Православља"... жута штампа него шта.


    Kao shto sam vec ranije rekao...Pink, Kurir, Press, Scandal, Svet i ostala ekipa su zakoN...
      Vrh

  11. #296

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Kao shto sam vec ranije rekao...Pink, Kurir, Press, Scandal, Svet i ostala ekipa su zakoN...
    Ne znam sta bih dodao, osim jos par slicnih "medija"

    B92 smatram primerom profesionalne TV stanice. Drugi bi, RTS narocito, trebali ponesto nauciti od iste. Informativni program B92 je najkvalitetniji, vesti su opsirne, sa uvek preciznim informacijama. Uvek vode racuna da predstave dve strane problema, da analiziraju situaciju....

    Politicki, bliski su DS-u, mozda cak vise LDP-u nego pomenutoj, ali, za koju televiziju na nasim prostorima mozemo da tvrdimo drugacije? Pink nije blizak nikome? RTS? Most Da odemo dalje: BBC? CNN?

    Ono sto je bitno je da politicka bliskost TV stanice sa odredjenim politickim strukturama ne utice na kvalitet i objektivnost informativnog programa. Namerno sam boldovao "informativnog".
      Vrh

  12. #297

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Kao shto sam vec ranije rekao...Pink, Kurir, Press, Scandal, Svet i ostala ekipa su zakoN...
    Јел ово логика "има и горих, па смо ето ми зато добри"?

    Ако ће те то обрадовати ја ћу признати да је Б92 професионално бољи од свих наведених медија, мада је морално на истом или нижем нивоу. Јер Скандал приказује гола дупета певаљки, а Б92 ради против 10 милиона Срба.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta bih dodao, osim jos par slicnih "medija"

    B92 smatram primerom profesionalne TV stanice. Drugi bi, RTS narocito, trebali ponesto nauciti od iste. Informativni program B92 je najkvalitetniji, vesti su opsirne, sa uvek preciznim informacijama. Uvek vode racuna da predstave dve strane problema, da analiziraju situaciju....

    Politicki, bliski su DS-u, mozda cak vise LDP-u nego pomenutoj, ali, za koju televiziju na nasim prostorima mozemo da tvrdimo drugacije? Pink nije blizak nikome? RTS? Most Da odemo dalje: BBC? CNN?

    Ono sto je bitno je da politicka bliskost TV stanice sa odredjenim politickim strukturama ne utice na kvalitet i objektivnost informativnog programa. Namerno sam boldovao "informativnog".
    Б92 што се занатског дела тиче јесте најбоља телевизија у Србији. То једноставно није чудо - њих још од раних деведесетих обучавају којекакве новинарске школе под контролом БиБиСија и ЦИА. Они и не крију те БиБиСи школе, а власник БиБиСија је влада Велике Британије. Исте оне која је недавно протествовала кад су Руси донели закон да "невладине" организације морају да пријављују како се финансирају.

    Информативни програм у92 је максимално пристрасан и антисрпски.

    Споменућу само кампању коју су водили против Коштунице, избор вести и гостију (рецимо, Весна Пешић тамо виси 40 пута од рецимо неког из СНС, која је друга странка по снази у Србији), па онда ред Свилановића, Чупића, и тако до 10 ЛДПовских "аналитичара", избор аналитичара, третман односа са САД и ЕУ и односа са Русијом, коментаре о рецимо протесту против независности НАТО државе (чувени акценат на патике... ), признавање НАТО државе, њене "функционере" зову министрима, председницима, њихову паравојску "безбедносним снагама Косова", итд. итд.

    Међутим, теби је џаба говорити - јер теби пристрасност медија не смета док је на твоју страну.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #298

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Na udaru b92 je odavno SPC, mnogo je plakanja bilo kad se pojavio Amfilohije sa zabranom. Da 1054 godine postojao Anfilohije, nebi se stvorila najveća svetska sekta katolicizam.
    In vinas veritas
      Vrh

  14. #299

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Samo se setim tekstova Verana Matica u kragujevackom casopisu "Pogledi" sa pocetka 90-ih,i onda mi je jasno kako pare menjaju ljude i jasno mi je onda da je B92 samo sredstvo za bogacenje doticnog gospodina....profesionalno su najbolji,a moralno totalne nule.....e Veran od zakletog monarhiste i Srbina postade servis nevladinih organizacija...ako se ljudima sve pamti i ono sto misle i ne misle,tako treba i sa Veranom....ali njegova cena je dobra.....
      Vrh

  15. #300

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Na udaru b92 je odavno SPC, mnogo je plakanja bilo kad se pojavio Amfilohije sa zabranom. Da 1054 godine postojao Anfilohije, nebi se stvorila najveća svetska sekta katolicizam.
    Slušaj Razdor je bio neminovan bilo je previše razlika izmedju pravoslavlja i katoličanstva.
    B92 je objektivan po meni ima najbolje vesti a najveća konkurencija im je FOX
    Šktare u vezi sa filmovima i serijama te ih slabo gledam
      Vrh

Strana 20 od 32 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •