B 92 na udaru? - Strana 28
Strana 28 od 32 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 474
  1. #406

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Па не могу ја никад да то кажем тако лепо као владика, човек је пуно школованији...
    Pa ako ne mozes da kazes onda ga citiraj. Napisi sta je rekao.
    Znas ali to se ne bi uklapalo u sliku kakvu hoces da predstavis.


    Да, али ти и Бранкица знате да нису искрено мислили - спалимо их!
    Дивно је то новинарство:
    - Мени је драго што се та парада није одржала.
    - Значи ви подржавате насиље, рушење Београда, потоке крви улицама Београда и Тамилске Тигрове!

    - Постоје и верзије да је тај Француз провоцирао навијаче...
    - И зато треба да га убију!
    - Наравно да не треба, али говорим о околностима...
    - Ви подржавате убиства!!!

    И све тако...
    ..i sve tako...verno preneseno da oni koji nisu gledali emisiju
    mogu da steknu potpuni uvid i na osnovu toga donesu svoj sud.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #407

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Gledao sam prvi nastavak i sinoć treći.

    Za onaj prvi svaka čast. Slažem se sa rečenim, pa i načinom kako je rečeno, skoro u potpunosti. Hajde da kažem ogromnih 98%.

    Ali ovo sinoć je jednostavno novinarski fašizam. Ne znam kako bi drugačije nazvao takvo petljanje i kombinovanje informacija. Pazi, kad su informacije ili velika većina njih tačne. I to ne sporim, ali kombinovanje istih je odvratno, tendenciozno i zlonamerno! Slične (iste?) metode kojima se služio i Gebels.

    Da se razumemo. Ko hoće da veruje, neka mi veruje, a ko neće, šta da radim. Ali nikakve veze nemam sa organizacijama čiji su predstavnici sinoć intervijuisani, niti se slažem sa svime što su iznosili. Ovde pišem samo o novinarskoj tehnologiji i etici.

    Način na koji su momci intervijuisani je skaradno bezobrazan. Veoma me je podsetila na Ćosića i njegov bezobrazluk, kao domaćina. Kao da je od njega učila ili su zajedno išli u istu školu nevaspitanja.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  3. #408

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Brankice izdrzi,ja jesam Grobar i redovan na jugu.Ali znam sa kime vodis borbu.Ta grupa koju poznajem zasluzuje najmanje robiju od 10 godina.Sva ona imena koja su navedena je deo te ekipe ima ih jos.
    Odvojiti verne i prave navijace od one sake vucibatina sa Padinjaka,NBG,Obrenovca i ostalih.Drzava mora da reaguje i da hapsi one koje treba,a ne da zrtve trazi izmedju nevinog dela stanovnistva kako bi mogla da napuni rubrike crne hronike.
      Vrh

  4. #409

    Odgovor: B 92 na udaru?

    svaka cast b92!!!pravo ste glasilo ove vlade

    krajnje zanimljivo je povezivanje navijaca i spcmozda i o njima naprave koji insajderi o zlocinackom patrijarhu pavlu

    oko njene novinarske (ne)etike je napisano sve u adrijanovom postu

    kad smo rusili slobu, tukli se sa milicijom bili smo dobri

    ziveli ivica dacic i narodna milicija!!!uspeli su da identifikuju 2 navijaca partizana koji pozivaju na ubistvo brankite!odlican posao milicijo narodna

    Uhapšena dvojica navijača
    18. decembar 2009. | 00:12 | Izvor: B92
    Beograd -- Ministar policije Ivica Dačić rekao je B92 da su uhapšena dvojica huligana koji su na utakmici Partizan- Šajhtor pozivali na linč i ubistvo Bankice Stanković
    Poruku je izmenio maksimilijan, 18.12.2009 u 17:06
      Vrh

  5. #410

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    pa ako ne mozes da kazes onda ga citiraj. Napisi sta je rekao.
    Znas ali to se ne bi uklapalo u sliku kakvu hoces da predstavis.
    Написао сам оно што сам хтео.
    Ако ти мислиш да нисам верно пренео његове речи, слободно цитирај, па да видимо шта је проблем.

    ..i sve tako...verno preneseno da oni koji nisu gledali emisiju
    mogu da steknu potpuni uvid i na osnovu toga donesu svoj sud.
    О да.

    СуперБранкица: Српска православна Црква сигурно стоји иза вас као вероучитеља!
    Ивановић: Наравно да не стоји, ми јесмо верници али Црква не одређује став сваког од нас, то би било противно нашој слободи.
    СуперБранкица: Али сигурно вас Црква подржава као вероучитеља!
    Ивановић: Никад нисмо о томе причали, ко сам ја да Црква мене подржава, ја иако вероучитељ имам право на своје мишљење.

    Па питања као: По чему сте ви највећи патриота! Ко сте ви да одређујете ко је патриота!

    Па генијално повезивање десничара и навијача:
    - Ви сте блиски са навијачима Звезде
    - Ми смо блиски са Фамилијом српских навијача
    - Зашто сте се онда у Звездиним просторијама срели са навијачима ЦЗ
    - Они су ишли у Москву јер сарађују са навијачима Спартака, од којих су неки чланови руског удружења "Наши".
    - А навијачи Спартак из Москве делују у оквиру руског удружења "Наши"
    - Ма не, већ неки људи из удружења "Наши" иду на утакмице.

    И све тако... мора да Црква стоји иза вас, а? а јел вас подржава Црква? а мора да Црква стоји иза насиља, признајте! Вас је комшија пријавио да сте 22.11. у 20.45. на РТС1 гледали утакмицу Лиге Шампиона Барселлона - Рубин, а десничар сте, зар то не доказује вашу везу са навијачима!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #411

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku

    Biće da su SPC i Koštunica ubili Francuza...
    Нисте довољно прецизни господине Туркменбаши...
    Француза су убили: Коштуница,Бакарец,Лане Гутовић,Веља Илић,певачи дечјег хора "Колибри",Мица Трофртаљка,Горан Давидовић-Фирер,Дуле Савић и Бранко Коцкица маскирани у навијаче,а у дослуху са Шешељем из Хага,Отечественим покретом "Образ",Милошевићевом службом безбедности,удружењум иконописаца Србије и осталих патриЈота,а под врховним заповедништвом СПЦ и митрополита Амфилохија и Руске владе на челу са Владимиром Путином ради завере против европске будућности Србије,њене мислеће елите,мултикултуралности,њених сексуалних и националних мањина.




    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    A Brankici svaka cast.
    Hrabra.
    Не знам да ли је ово већ негде објављено на овом форуму,али ево:

    Mediji o medijima

    DOKAZANO: PRESUDA PROTIV BRANKICE STANKOVIĆ I VERANA MATIĆA

    Četvrti opštinski sud u Beogradu doneo je presudu u kojoj su autorka emisije „Insajder" Branka Stanković i urednik televizije B92 Veran Matić proglašeni krivim zbog kleveta iznesenih protiv Ivana Božovića, sina bivšeg okružnog tužioca Milovana Božovića. Oni su dužni da u roku od 15 dana na osnovu presude oštećenom Božoviću isplate 149.000 dinara. Naime, Ivan Božović tužio je Stankovićku i Matića zbog navoda u emisiji „Insajder", koja se emituje na televiziji B92, da je član jedne od kriminalnih grupa.
    Božovićeva advokatica Mirjana Radovanović u izjavi za Pravdu kazala je da su u emisiji „Insajder" na televiziji B92, 11. decembra 2008. godine, iznete neistinite infort macije koje su nanele štetu i okaljale ugled njenom klijentu.
    - Usvojen je službeni zahtev i obavezni su Stankovićka i Matić da sa zateznom kamatom isplate mom klijentu 80.000 dinara. Oni su u toj emisiji naveli da je moj klijent „lice koje je blisko organizovanoj kriminalnoj grupi i crnogorskoj mafiji". Pored toga, na televiziji B92 izneta je i lažna tvrdnja da se on nalazi u Beloj knjizi. U toku procesa kazali su da će tu knjigu pokazati Sudu, međutim, i pored zahteva sudije, oni je nisu doneli. Osuđeni su da na neki način nadoknade štetu tužiocu. Ovaj parnični postupak je pravosnažno okončan, a krivični je u toku - rekla je advokatica Radovanović.
    Ona je napomenula da su se osuđeni žalili na prvostepenu presudu Okružnom sudu u Beogradu, ali da je taj Sud, kako je kazala, potvrdio ranije donetu presudu Četvrtog opštinskog suda.
    - Sada sledi izvršenje i naplata ovog novčanog iznosa. Problem je što mi za tu na
    platu moramo da dostavimo žiroračune Branke Stanković i Verana Matića kako bi se izvršila naplata ovog novčanog iznosa. Pored ovog iznosa, oni su dužni da uplate i troškove od 69.000 dinara kako bi tužiocu nadoknadili troškove parničnog postupka - navodi Božovićeva advokatica. Sudija Četvrtog opštinskog suda Dragan Atanasijević juče je odložio pretres po krivičnom predmetu, a po privatnoj krivičnoj tužbi Ivana Božovića protiv Branke Stanković za 11. decembra, iako se okrivljena pojavila pred sudijom. Advokatice Mirjane Radovanović sumnja da je nečija želja zastarevanje ovog postupka.

    Autor: P. JEREMIĆ
      Vrh

  7. #412

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Нисте довољно прецизни господине Туркменбаши...
    Француза су убили: Коштуница,Бакарец,Лане Гутовић,Веља Илић,певачи дечјег хора "Колибри",Мица Трофртаљка,Горан Давидовић-Фирер,Дуле Савић и Бранко Коцкица маскирани у навијаче,а у дослуху са Шешељем из Хага,Отечественим покретом "Образ",Милошевићевом службом безбедности,удружењум иконописаца Србије и осталих патриЈота,а под врховним заповедништвом СПЦ и митрополита Амфилохија и Руске владе на челу са Владимиром Путином ради завере против европске будућности Србије,њене мислеће елите,мултикултуралности,њених сексуалних и националних мањина.

    Vama, "patriotama", svojstven je samo cinizam, ironija. Sa vama ne treba polemisati, niti vam dati povoda za bilo kakav komentar. Svako drugačije mišljenje izrugujete, nipodaštavate. Jednostavno, ne volite da neko misli drugačije od vas. To je žalosno.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  8. #413

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Vama, "patriotama", svojstven je samo cinizam, ironija. Sa vama ne treba polemisati, niti vam dati povoda za bilo kakav komentar. Svako drugačije mišljenje izrugujete, nipodaštavate. Jednostavno, ne volite da neko misli drugačije od vas. To je žalosno.
    Ако заиста тако мислиш,зашто онда коментаришеш шта сам написао?
    Да ли је ово ниподаштавање "патриота" и другачијих мишљења од твог?


    Видим да те моја шала више занима од вести са линка који сам објавио у истом посту.
    Poruku je izmenio Luctor, 19.12.2009 u 17:25
      Vrh

  9. #414

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Другосрбијанци настављају с претварањем Србије у титоистичку диктатуру која ће прогањати неистомишљенике.

    После тужбе против Добрице Ћосића, списка за одстрел интелектуалаца "националиста", сад су покренули и акцију да оставе без посла човека чији им се ставови не свиђају.

    B92 - Vesti - Ispitae se rad uitelja desniara - Internet, Radio i TV stanica; najnovije vesti iz Srbije

    Ispitaće se rad učitelja desničara
    19. decembar 2009. | 11:04 | Izvor: Blic
    Beograd -- Ministarstvo prosvete ispitaće rad predsednika desničarskog udruženja "Naši" Ivana Ivanovića, veroučitelja u više osnovnih škola u Aranđelovcu, piše "Blic".

    Takva najava usledila je posle emitovanja emisije "Insajder" B92 u kojoj je obelodanjeno da je Ivanović predsednik desničarskog udruženja "Naši" koje gotovo uvek učestvuje u skupovima koji često završavaju incidentima, a na kojima se između ostalog peva: "Ubij, zakolji, da Šiptar ne postoji".

    Ministarstvo prosvete zatražiće dopisom od Srpske pravoslavne crkve, preko Ministarstva vera, da ispita rad Ivanovića i ukoliko je potrebno da preduzme odgovarajuće mere.

    Ministarstvo prosvete, piše "Blic", ima sve ingerencije nad odabirom veroučitelja sa liste koju im dostavlja verska zajednica preko Ministarstva vera, od donošenja novog Zakona o obrazovanju, koji je na snazi od 11. septembra.
    Надам се да ће их господин Ивановић тужити и добити одштету, мада ће опет свој стаљинизам и своје грешке да плате народним парама.
    Као што се види из текста, испитивање рада г. Ивановића није уследило после неког његовог пропуста у раду, на послу, било чега везаног за посао, већ због његовог политичког опредељења и изношења ставова.

    Дакле, убудуће можемо да очекујемо истрагу против људи који не гласају за ЛДП, не воле Б92, не сматрају да је Соња Лихт добра риба, не мисле да је Чанак симпатичан...
    Poruku je izmenio yossarian, 19.12.2009 u 19:13
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #415

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Vama, "patriotama", svojstven je samo cinizam, ironija. Sa vama ne treba polemisati, niti vam dati povoda za bilo kakav komentar. Svako drugačije mišljenje izrugujete, nipodaštavate. Jednostavno, ne volite da neko misli drugačije od vas. To je žalosno.
    Ова поплава "аргумената" ад хоминем прелази у епидемију...
    ( Argumentum ad hominem - Википедија )
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #416

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Па није ваљда да ће министарство просвете испитивати рад оног финог дечка Ивана Ивановића.Па он је вероучитељ и председник удружења

    Па лепо је на овом форуму доказано да је он супер лик, и да је испрескакао БС.
    Сигурно су бесни што је онако понизио БС.Нема друге...
      Vrh

  12. #417

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Па није ваљда да ће министарство просвете испитивати рад оног финог дечка Ивана Ивановића.Па он је вероучитељ и председник удружења

    Па лепо је на овом форуму доказано да је он супер лик, и да је испрескакао БС.
    Сигурно су бесни што је онако понизио БС.Нема друге...
    Нема друге. Лепо пише, истраживаће га због гостовања у емисији "Инсајдер", изнесених политичких ставова и чланства у НВО.

    Нема никакве логике - ако су његови ставови кривично дело, требало је да га испитује МУП.

    Ако не ради добро свој посао, треба да га испитује Министарство просвете.

    А овако га због политичких ставова испитује Министарство просвете Дакле, неко од другосрбијанаца и љубитеља Бранкице у министарству се одлучио за такво нешто, нема друге.

    С обзиром да је у Инсајдеру здраво млого бранила права педера, очекујем да Бранкица реагује и у случају господина Ивановића, у вези члана Устава који је цитирала у последњој емисији:

    Члан 21.
    Пред Уставом и законом сви су једнаки.
    Свако има право на једнаку законску заштиту, без дискриминације.
    Забрањена је свака дискриминација, непосредна или посредна, по било ком основу, a нарочито по основу расе, пола, националне припадности, друштвеног порекла, рођења, вероисповести, политичког или другог уверења, имовног стања, културе, језика, старости и психичког или физичког инвалидитета.

    А ту је и још покоји члан:

    Члан 43.
    Јемчи се слобода мисли, савести, уверења и вероисповести

    Члан 46.
    Јемчи се слобода мишљења и изражавања, као и слобода да се говором, писањем, сликом или на други начин траже, примају и шире обавештењa и идеје.

    Члан 55.
    Јемчи се слобода политичког, синдикалног и сваког другог удруживања и право да се остане изван сваког удружења.
    ---

    Наравно постоје и ограничења свих ових права - али организација "Наши" није забрањена. Дакле, на основу чега Министарство просвете истражује Ивана Ивановића?

    На основу тога што се замерио Бранкици Светој Крави и њеној пешчаничко-другосрбијанској клики.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #418

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Mene užasno nervira manir "voditelja" sa B92 u kome oni pričaju 3 x više nego svi gosti zajedno, ne poštujući vreme sagovornika, nemajući ni osnovnu kulturu i očigledno jako "obojeni" nekom političkom opcijom.
    Ispada da gosti služe kao kegle u kuglani .
    Da ne pominjem da se frljaju insuniacijama i aluzijama da bi ponizili neke ili neku opciju...umesto da samo usmeravaju razgovor .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  14. #419

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat sivi kaže: Pogledaj poruku
    mene užasno nervira manir "voditelja" sa b92 u kome oni pričaju 3 x više nego svi gosti zajedno, ne poštujući vreme sagovornika, nemajući ni osnovnu kulturu i očigledno jako "obojeni" nekom političkom opcijom.
    Ispada da gosti služe kao kegle u kuglani .
    Da ne pominjem da se frljaju insuniacijama i aluzijama da bi ponizili neke ili neku opciju...umesto da samo usmeravaju razgovor .
    Одлично примећено, они не дискутују о теми, они имају унапред донесен закључак, и онда разговарају само да га докажу.
    - мора да вас подржава Црква
    - дакле, ви и навијачи сте повезани
    - навијачи Спартака делују у оквиру организације "Наши"...

    И све тако... то нису питања, то су тврдње.

    ТВ Бастиља92!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #420

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Ispade da su gosti u "Insajderu" prepušteni na milost i nemolost "nevaspitanoj"., "bezobraznoj" i ko zna sve kakvoj Brankici Stanković. A gosti su predvodnici miroljubivih, humanitarnih organizacija koji prevaspitavaju neistomišljenike. Činjenica je da su se uvek dešavali ozbiljni incidenti, pa i neredi, gde god da su gorepomenute organizacije učestvovale, tj.,kad su bili su organizatori tih "spontanih" okupljanja.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

Strana 28 od 32 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •