B 92 na udaru? - Strana 32
Strana 32 od 32 PrvaPrva ... 22303132
Prikaz rezultata 466 do 474 od ukupno 474
  1. #466

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Нова офанзива са Нове Бастиље зване ТВ У92...

    Одједном емисија о злочинима над Србима... за разлику од осталих, причају чак и жртве, не само злочинци... питао сам се, шта би, откуд ово...

    А онда је постало јасније, ето ти емисија о Слобином доласку на власт. Па су извукли сваку комуњару коју су могли да нађу, и сад они причају као праведници а не слуге једне зликовачке, неспособне лоповске диктатуре.

    А онда, ето ти најаве емисије о Сребреници... и то о маршу од Тузле до Сребренице, манифестацији муслиманског екстремизма који користи Сребреницу као изговор.

    Па онда ова пажња избору Патријарха...

    Да се не би причало о полицији која туче гладне раднике? Каква стратегија, Слоба би био поносан...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #467

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Ne znam da li sam na pravoJ temi ...ali...saB me GaBri
    Veceras sam posleeeeeeee dugooooooo vremena ogledala (tzv) vesti ove (cenjene) televizije...
    Sta sam zaklljucila....
    Ili da ja ne razumem srpski jezik...ili da ga oni ne pricaju...
    Sve u svemu..."kuda idu divlje svinje?"
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  3. #468

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ne mogu, ne mogu, prosto je jace od mene, kad god procitam naziv ove teme umrem od smeha.

    Elem, dovatih se teme preko njihovog Jugoslava Cosica, kog sam do pre neki dan kako tako cenio i kao novinara i kao coveka. Jer ono sto je uradio, ono davanje medijskog prostora teskom mafijasu je za svaku osudu, zajebi istarzivacko novinarstvo i te price, ej bre, pustiti u program jednog od najjacih mafijasa u evropskim razmerama i coveka sa poternica da pljuje gosta i druge kako hoce i onako perfidno preveslati gosta je stvarno potpuno diskreditujuce za njega kao coveka, a to sto nije iskoristio tu ''iznenadnu ekskluzivu'' i pitao tog Caneta npr. imate li priznanicu i tj. dokaz o transakciji pozajmice pomenutim privrednicima, na cemu ste zaradili recimo 500 miliona, kad imate tako lako 50 cistog kesha da pozajmite, a vashe firme u Srbiji prosle godine prijavile dobit od ukupno 5 milkica, kakve veze imate sa Saricem, sa Pukanicem, sa Milom i sl. ga srozavaju kao novinara, a B92 uplicu u kombinaciju i tal sa kriminalom. Jasno je da je sve bilo lepo dogovoreno davno pre emisije. Zamislite da je gost Tadic a javlja se Drako Sharic i pljuje sve redom, ili gost Putin a Jugoslav se dogovori sa Berezovskim i pusti ga da onanise malo uzivo... Tezak tal je tu odradjen i lepa lova uzeta pre emisije.
      Vrh

  4. #469

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Гледам мало веб странице ове ТВ Бастиље, и видим 2 тенденције узеле маха: мрзе Вука Јеремића из дна душе и спрдају се са жртвама комунистичких злочина.
    Сврби их нешто, сврби
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #470

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Јуче на радију налетим на некакву емисију, видим прича се кроз зубе, с неким огромним огорчењем, контам, ово мора да је Пешчаник.
    И оставим ја тако, слушам неку од Светлана, то не прича, то тачно сикће кроз зубе...
    И онда неки гост прича, наравно, огорчен и енергичан о положају жена жртава насиља, и критикује неку која је рекла да имају добар однос са министром здравља. Типа, како ти можеш да имаш добар однос с њим кад је абортус поскупео и померен за послеподне у болницама. Мсим, како да помогнеш жени другачије него да јој понудиш јефтин абортус

    И као, завршава се емисија, сикће Светлана ко да су јој јуче побили целу фамилију.
    Ето драги слушаоци, пуно тема смо обрадили, ни ми више не знамо куд ударамо... све се распада, све пропада, друштво пропада, породица се распада... питање је да ли више уопште вреди причати... да ли нас уопште ико разуме... сетих се тако приче о етрурском језику, који научници нису могли да разумеју, а онда су се одушевили кад су нашли наруквицу на којој је писано етрурским и пунским писмом... а онда су схватили да ни пунски не разумеју... непознато се непознатим не може објаснити...

    Јутрос кад сам упалио ТВ, ја сам мислио да ће прва вест на У92 бити да је нека од Светлана из Пешчаника извршила самоубиство.

    Кад сам видео да се није убила, схватио сам да ти несретници већ годинама тако трују српску јавност. Да не спомињем фашистичке гадости које редовно причају, они систематски црњаче Србију. Типа, има породичног насиља, куку, најгори смо у Европи, типа има сиромаштва, ијао, сви ћемо да помремо, типа неко неког истуче, јао гори смо од Афганистана...

    Сад су ми јаснији поједини форумаши којима је сваки други пост како смо најгори на свету, како смо далеко од Европе, како никад нећемо бити нормална земља... њима ови несретни пешчари годинама испирају мозак.

    Коме је у интересу и зашто да негативне појаве којих има у сваком друштву и у свакој држави представи као нешто што је главна одлика Србије и што нас чини најгорим на целом свету?

    Није тешко докучити. Све "српске" медије тренутно уређују агенције из Америке, а њима је у интересу да убију дух народима широм света, претворе их у робове великих компанија.

    Па тако и пешчани јуришници, кукумавче и убијају у појам своје жртве сваком емисијом... а онда кад их неко критикује наравно иде мантра "нападају нас јер се усуђујемо да кажемо истину која није лепа".
    Као ето, ако се црњачиш и наводиш на самоубиство, ако све тумачиш најцрње могуће, ако клевећеш своју земљу, друштво, народ... то значи да не лажеш, да не трујеш народ, већ си јако храбар и отвараш очи...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #471

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Obisao sam vise od pola Evrope i drzave van Evrope i video sam na primeru medija da vlada neverovatna liberalna demokratija.Video sam tv stanice od radiklne do totalno liberalne frakcije. I to je u redu jer ce svaka tema naci put do gledalaca ili radio slusalaca.
    Ja licno nemam nista ni protiv b92 niti Rts-a ili Kosave itd.Svako neka uredjuje svoje emisije kako hoce to je njihovo pravo.Da nemaju izvor gde to da plasiraju sigurno da to ne bi ni radili.Gledam sa stanovista trzista i ekonomije ali je tako.

    Najvise me nerviraju ovi koji se navodno bune antisrpskim stvarima.Neshvatajuci da su oni ti koji su doveli do toga i tih svadja i ratova kasnije i krize.
    Gde vi vidite da nas Srbe neko dira?Nigde
    Kako kaze jedan pametan covek "Ponestalo nam neprijatelja pa hajde da se delimo izmedju sebe" otkrivate Dj.Balasevic i u pravu je covek.

    Ja da se nesto pitam ja bi sve vas velike patriote propitao sta vi hocete?Koji su vasi ciljevi?Zelite li da sve bude Srpsko i samo Srpsko bez nacionalnih manjina?
    Zaista nerazumem branite Srpstvo,ali ono se tako ne brani nego skolovanje,znanjem,radom,ljubavlju prema svojima i ljudima oko sebe
      Vrh

  7. #472

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat becar kaže: Pogledaj poruku
    obisao sam vise od pola evrope i drzave van evrope i video sam na primeru medija da vlada neverovatna liberalna demokratija.video sam tv stanice od radiklne do totalno liberalne frakcije. I to je u redu jer ce svaka tema naci put do gledalaca ili radio slusalaca.
    Светски путниче, зато у Србији влада страшно медијско једноумље.

    ja licno nemam nista ni protiv b92 niti rts-a ili kosave itd.svako neka uredjuje svoje emisije kako hoce to je njihovo pravo.da nemaju izvor gde to da plasiraju sigurno da to ne bi ni radili.gledam sa stanovista trzista i ekonomije ali je tako.
    Хоћеш да кажеш да они своје вести пласирају у извор?

    najvise me nerviraju ovi koji se navodno bune antisrpskim stvarima.neshvatajuci da su oni ti koji su doveli do toga i tih svadja i ratova kasnije i krize.
    Они који не воле У92 криви су за ратове?

    gde vi vidite da nas srbe neko dira?nigde
    Дакле, жртве су криве?

    kako kaze jedan pametan covek "ponestalo nam neprijatelja pa hajde da se delimo izmedju sebe" otkrivate dj.balasevic i u pravu je covek.
    У сваком демократском друштву постоје разлике у мишљењима, разне политичке опције... то је нормално.

    ja da se nesto pitam ja bi sve vas velike patriote propitao sta vi hocete?koji su vasi ciljevi?zelite li da sve bude srpsko i samo srpsko bez nacionalnih manjina?
    zaista nerazumem branite srpstvo,ali ono se tako ne brani nego skolovanje,znanjem,radom,ljubavlju prema svojima i ljudima oko sebe
    Одлучи се да ли питаш или и питаш и одговараш.
    Ово нису питања, ово су тврдње. Непаметне.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #473

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Јуче на радију налетим на некакву емисију, видим прича се кроз зубе, с неким огромним огорчењем, контам, ово мора да је Пешчаник.
    И оставим ја тако, слушам неку од Светлана, то не прича, то тачно сикће кроз зубе...
    И онда неки гост прича, наравно, огорчен и енергичан о положају жена жртава насиља, и критикује неку која је рекла да имају добар однос са министром здравља. Типа, како ти можеш да имаш добар однос с њим кад је абортус поскупео и померен за послеподне у болницама. Мсим, како да помогнеш жени другачије него да јој понудиш јефтин абортус

    И као, завршава се емисија, сикће Светлана ко да су јој јуче побили целу фамилију.
    Ето драги слушаоци, пуно тема смо обрадили, ни ми више не знамо куд ударамо... све се распада, све пропада, друштво пропада, породица се распада... питање је да ли више уопште вреди причати... да ли нас уопште ико разуме... сетих се тако приче о етрурском језику, који научници нису могли да разумеју, а онда су се одушевили кад су нашли наруквицу на којој је писано етрурским и пунским писмом... а онда су схватили да ни пунски не разумеју... непознато се непознатим не може објаснити...

    Јутрос кад сам упалио ТВ, ја сам мислио да ће прва вест на У92 бити да је нека од Светлана из Пешчаника извршила самоубиство.

    Кад сам видео да се није убила, схватио сам да ти несретници већ годинама тако трују српску јавност. Да не спомињем фашистичке гадости које редовно причају, они систематски црњаче Србију. Типа, има породичног насиља, куку, најгори смо у Европи, типа има сиромаштва, ијао, сви ћемо да помремо, типа неко неког истуче, јао гори смо од Афганистана...

    Сад су ми јаснији поједини форумаши којима је сваки други пост како смо најгори на свету, како смо далеко од Европе, како никад нећемо бити нормална земља... њима ови несретни пешчари годинама испирају мозак.

    Коме је у интересу и зашто да негативне појаве којих има у сваком друштву и у свакој држави представи као нешто што је главна одлика Србије и што нас чини најгорим на целом свету?

    Није тешко докучити. Све "српске" медије тренутно уређују агенције из Америке, а њима је у интересу да убију дух народима широм света, претворе их у робове великих компанија.

    Па тако и пешчани јуришници, кукумавче и убијају у појам своје жртве сваком емисијом... а онда кад их неко критикује наравно иде мантра "нападају нас јер се усуђујемо да кажемо истину која није лепа".
    Као ето, ако се црњачиш и наводиш на самоубиство, ако све тумачиш најцрње могуће, ако клевећеш своју земљу, друштво, народ... то значи да не лажеш, да не трујеш народ, већ си јако храбар и отвараш очи...
    Dobro bRe Yosso, je l' ti primećuješ koliko si opsednut Peščanikom i Devedesetdvojkom + Čedom Jovanovićem?

    I je l' primećuješ koliko tipiziraš ljude o kojima pojma nemaš?

    Ja, recimo, nikada nisam slušao Peščanik, niti sam išao na njihov sajt (ukoliko uopšte postoji), niti visim na B92 forumu (ne znam da li sam jedanput otišao, pre 100 godina), niti sam član LDP-a, a ipak mi se, gle čuda, neki stavovi poklapaju sa njihovima.

    I šta ćemo sad?

    To bi bilo isto kao da ja tebe okarakterišem kao miks Kurira, Press-a i Pinka, sa elementima Obraza i Kusturičine "kulture" kojom nas zatrpava + simpatično-orginal-domaćinsko-srpskom retorikom mr. Velimira Ilića. Da ne zaboravim neizbežni elemenat trube.

    Ne sećam se kad si pomenuo gorenavedene pojave u negativnom kontekstu, a bilo je prilika koliko hoćeš. Znači li to da ih podržavaš, da je B92 i ostatak najveće zlo za ovu zemlju, da bi trebalo da se okrenemo pravim srpskim vrednostima, oličenim o svemu što malopre pomenuh?

    Ja znam da niko od nas nije sto posto objektivan, ali ti i ne pokušavaš da budeš, što može da bude loše samo po tebe (ne ovde, naravno, forum nije ni važan, ali ako se tako ponašaš i privatno).

    Ja govoriti, hauG!

      Vrh

  9. #474

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    dobro bre yosso, je l' ti primećuješ koliko si opsednut peščanikom i devedesetdvojkom + Čedom jovanovićem?
    Добро, не можемо сви да будемо кул фаце ко ти који све окрећу на шалу. Ја сам опседнут, то је моје демократско право.

    Шта лупеташ, јел лепо пише да сам случајно слушао ту несретну емисију и да не могу да верујем на шта то личи.

    i je l' primećuješ koliko tipiziraš ljude o kojima pojma nemaš?

    Ja, recimo, nikada nisam slušao peščanik, niti sam išao na njihov sajt (ukoliko uopšte postoji), niti visim na b92 forumu (ne znam da li sam jedanput otišao, pre 100 godina), niti sam član ldp-a, a ipak mi se, gle čuda, neki stavovi poklapaju sa njihovima.

    I šta ćemo sad?
    Не знам шта ти значи да "типизирам људе", али написао сам да ми је јасније откуд у Србији толике птице кукавице и нарикаче, постоји емисија која их узгаја.
    Ти не спадаш у те нарикаче на форуму, ти си увек кул и весео, ал нисам хтео да напишем имена, јер би ми Туркмен опет мењао или брисао пост.

    Није никакав проблем да ти се ставови подударе с било ким. Сигуран сам ако погледаш програм радикала да ћеш и тамо наћи неке ствару с којима ћеш се сложити. Али не гледа се то, гледа се целокупно деловање.

    to bi bilo isto kao da ja tebe okarakterišem kao miks kurira, press-a i pinka, sa elementima obraza i kusturičine "kulture" kojom nas zatrpava + simpatično-orginal-domaćinsko-srpskom retorikom mr. Velimira ilića. Da ne zaboravim neizbežni elemenat trube.
    Као што рекох, нисам "типизирао" ничију целу личност, већ ми је јасније откуд та црта кукумавчења и изигравања злогуких пророка, пљувања по својој земљи да је најгора на свету због неких појава којих има свугде... систематски се узгаја.

    ne sećam se kad si pomenuo gorenavedene pojave u negativnom kontekstu, a bilo je prilika koliko hoćeš. Znači li to da ih podržavaš, da je b92 i ostatak najveće zlo za ovu zemlju, da bi trebalo da se okrenemo pravim srpskim vrednostima, oličenim o svemu što malopre pomenuh?
    Ко год каже нешто што није лепо о У92, тај је обожавалац Весне Вукелић Венди, баца кесе поред пута и жели да протера муслимане и Мађаре... мало вам је глупа та прича.

    ja znam da niko od nas nije sto posto objektivan, ali ti i ne pokušavaš da budeš, što može da bude loše samo po tebe (ne ovde, naravno, forum nije ni važan, ali ako se tako ponašaš i privatno).
    Ја сам објективан у три лепе бре.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 32 od 32 PrvaPrva ... 22303132

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •