Ilic kanditatura za predsenika 2008
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 133
  1. #1

    Ilic kanditatura za predsenika 2008

    B92 Info Vesti Politika

    Ilić kandidat za predsednika 2008.
    20. septembar 2007. | 09:33 | Izvor: Beta
    Beograd -- Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić kaže da predsedničke i lokalne izbore treba održati 2008. i najavio kandidaturu.


    Ministar Velimir Ilić u nedavnoj poseti selu Donja Lakošnica (FoNet)
    Ilić je dodao da bi bilo logično da dobije podršku Koštunice na predsedničkim izborima. "Očuvanje Kosova je državni i nacionalni interes broj jedan. Dok se ne reši to pitanje, nema izbora", rekao je Ilić za Večernje novosti iako je priznao da je Ustavnim zakonom predviđen termin za održavanje izbora.

    Ilić, međutim, kaže da predsednik Boris Tadić i premijer Vojislav Koštunica treba da budu glavni nosioci bitke za Kosovo, a ne da gube vreme u predizbornoj kampanji.

    Govoreći o navodnoj krizi u vladajućoj koaliciji, on je rekao da postoji neslaganje oko termina izbora i ulaska u NATO, ali da to neće ugroziti funkcionisanje Vlade i da se nisu stekli uslovi za koaliciju Demokratske stranke Srbije i Srpske radikalne stranke iako "postoji i ta kombinacija".

    "Tražimo od Tadića da posle pokrajinskih izbora ne ulazi u koaliciju sa Ligom socijaldemokrata Nenada Čanka, po cenu opstanka vlade jer je to separatistička stranka koja radi na razbijanju Srbije i odvajanju Vojvodine", kaže on.

    "Ne možemo da sedimo u Vladi sa strankom koja sarađuje sa separatistima", rekao je Ilić i dodao da to mišljenje deli i Koštunica
    Poruku je izmenio dani danguba, 22.09.2007 u 05:27 Razlog: g greska
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Ne znam sta da kazem na ovu vest. Jedino sam zahvalan na tome sto smatram da ce ovaj potez velje podstaci do sada trome Vojvodjane na neku inicijativu, i na jacanje "vojvodjanstva".
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Хех... Мени га је мало и жао
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    To bi bio kraj, zaista. Pored ovakvog premijera, još da imamo prostog predsednika, šta još gore može da nas snađe?
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Може и горе, али не брини кад смо прегурали 1999. прегураћемо и илића
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Може и горе, али не брини кад смо прегурали 1999. прегураћемо и илића
    Ma, to je u redu. Mogu i ja da se kandidujem (teoretski).
    Ali nema teoretske sanse da dobije.

    Hm, a da slucajno ne planiraju da poklone to mesto nekome od Radikala.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Dosad smo isprobali, kao presednike, diktatore, uluzice prema svom narodu, ali naštetu svog naroda,proevropske reformatore, koji su radili za Evropu,neinformisane, opet na štetu naroda, i razne nespakovane ni u jedan kalup, a rezultati su odlični : po tri prva koraka napred, a svaki sledeći unazad. Od Miloša Obrenovića nijedan seljak ne bi predsednik, a istorija je pokazala da je Srbija najviše napredovala za vreme njegove vlasti. I što da ne neka jednom bude predsednik seljak ili"seljak" svejedno. Od našminkanih, obrazovanih umnjaka do sada slaba vajda.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Neko reče da je Selja od 105.000 birača u Zrenjaninu dobio 92 glasa.

    Neće on u drugi krug. Ide on do devetog kruga.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat vanja87 kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta da kazem na ovu vest. Jedino sam zahvalan na tome sto smatram da ce ovaj potez velje podstaci do sada trome Vojvodjane na neku inicijativu, i na jacanje "vojvodjanstva".
    Да падне метеор теби појединци би били захвални и протумачили то као разлог да се јача "војвођанство".
    20 година... лепо су ти напунили главу. Јесу ли ти рекли да због Цркве немаш плату 2000 евра?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #10
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да падне метеор теби појединци би били захвални и протумачили то као разлог да се јача "војвођанство".
    20 година... лепо су ти напунили главу. Јесу ли ти рекли да због Цркве немаш плату 2000 евра?
    Ja, iako imam 20 godina, vec zaradjujem preko 500 eura mesecno, a sto se crkve tice, nju smatram odgovornu za sirenje mrznje i podsticanja naroda na ratove, zbog idiota pojedinaca koji vode crkvu. Ja licno smatram SPC zlocinackom organizacijom za manipulisanje srpskim narodom. I ponovicu, samo usled aktivnosti odredjenih celnika SPC.

    Vojvodjanstvo jaca, i to drasticno. Istorija Vojvodine mi je uza specijalnost. Ja nikada pre emisisija u kojima je gostovao velja nisam smatrao da vojvodina treba da se otcepi, ali smatram, kao sto sam ti vec nebrojano puta napisao, da mora biti autonomnija, da ne kazem autonomna, u odnosu na srbiju, jer je to njeno legalno i legitimno pravo. Ako i dalje ne razumes zasto i kako ima pravo na to, onda bi mogao malo da krenes, da se obrazujes, nikada nije kasno.

    I by the way, ono je bila sala.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да падне метеор теби појединци би били захвални и протумачили то као разлог да се јача "војвођанство".
    20 година... лепо су ти напунили главу. Јесу ли ти рекли да због Цркве немаш плату 2000 евра?
    I da odrastao sam u porodici koja je apoliticka, sportska porodica, i sam sam razvio svoje odredjene stavove, na osnovu mnostva knjiga i ostalih izvora koje sam u zivotu procitao. Nisam protagonista nijedne politicke stranke, ali kada bih sutra bili izbori glasao bih za LSV, jer smatram da ce mi najvise koristi doneti kao stanovniku srbije, da ne kazem vojvodjaninu, odnosno novosodjaninu, premda zameram mnostvo stvari LSVu.
    Poruku je izmenio goldie, 01.10.2007 u 01:28 Razlog: dve uzastopne poruke
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat vanja87 kaže: Pogledaj poruku
    I da odrastao sam u porodici koja je apoliticka, sportska porodica, i sam sam razvio svoje odredjene stavove, na osnovu mnostva knjiga i ostalih izvora koje sam u zivotu procitao. Nisam protagonista nijedne politicke stranke, ali kada bih sutra bili izbori glasao bih za LSV, jer smatram da ce mi najvise koristi doneti kao stanovniku srbije, da ne kazem vojvodjaninu, odnosno novosodjaninu, premda zameram mnostvo stvari LSVu.
    I ja sam tako mislio u tvojim godinama o LSV.

    Od 1996-2000 borio sam se protiv vlasti a nisam hteo da dam glas nekoj šovinističko-nacional-socijalističko-klerofašističkoj stranci. Pogledam moj avatar pa ćeš videti da sam 9. maja 2000. (a znaš šta je tog datuma) godine protestvujući protiv fašista registovan kao kriminalac.


    I ja mu zameram mnogo stvari ali me je Čanak na FOX-u oduševio svojim revoltom.

    btw Da li si čitao knjigu "Svetozar Marković i marksizam"?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    @Invisibleman

    Nisam jos, ali hvala na preporuci. Procitacu.

    Sto se tice nenada, i meni se svideo revolt, i moram da priznam da sam se posle emisije osecao revoltirano, pogotovo jer su mircic i ilic pokusali da svedu celu emisiju na kosmet, kao da je to jedini problem ove zemlje, a vrhunac je bio kada je predstavnik romske nacionalne zajednice pricao i kada su se iznad njegove glave u kadru nasla tri prsta i grbi radikala i seseljeva slika! Kada sam to video poludeo sam.
    Poruku je izmenio goldie, 01.10.2007 u 01:47 Razlog: Nema potrebe za citatom jer pisete odmah posle dela koji citirate.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Dosad smo isprobali, kao presednike, diktatore, uluzice prema svom narodu, ali naštetu svog naroda,proevropske reformatore, koji su radili za Evropu,neinformisane, opet na štetu naroda, i razne nespakovane ni u jedan kalup, a rezultati su odlični : po tri prva koraka napred, a svaki sledeći unazad. Od Miloša Obrenovića nijedan seljak ne bi predsednik, a istorija je pokazala da je Srbija najviše napredovala za vreme njegove vlasti. I što da ne neka jednom bude predsednik seljak ili"seljak" svejedno. Od našminkanih, obrazovanih umnjaka do sada slaba vajda.
    ...pogresio si termin...nije on seljak...on je bezobrazna i nevaspitana dzukela...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Velja je bar Srbin......

    Nije Hercegovac, Hrvat......

    Mada mi se ni malo ne dopada njegovo druzenje sa Koshtunjavim oloshem.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Velja je bar Srbin......

    Nije Hercegovac, Hrvat......

    Mada mi se ni malo ne dopada njegovo druzenje sa Koshtunjavim oloshem.
    ...da...veeeeeeeliiiiiiikiiiiiiiiii srbin...pun mi je qrac takvih Srba...
    ...a to druzenje sa oloshem ti nista ne govori?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.06.2010, 00:27
  2. F1 sezona 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 10:47
  3. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 22:59
  5. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •