Ilic kanditatura za predsenika 2008 - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 133 od ukupno 133
  1. #121

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нееее, највише нам треба да им се извињавамо што су нас тукли... и да их са сузним очима питамо зашто нас не воле, обећамо да ћемо бити добри... и прихватимо да смо криви зато што су нас напали, убијали, протеривали...
    Наравно да Србију треба уљудити и унапредити, али због нас самих, а не да бисмо се улизивали и доказивали фашистима и њиховом агитпропу.
    Иначе, не видим шта има лоше у месу, има пуно беланчевина. Ни на западу се месо не добија из таблета, већ се кољу свиње. Чварци јесу мало масни, ал су укусни, шљивовица је исто тако ок, ни против шајкаче немам ништа, напротив... ти изгледа мислиш да се може напредовати само ако се попљује своја традиција.
    U-huuu. Gde ode čoveče?
    Možda pomenuti gospodin, njegov način razmišljanja i njegov stav imaju neke veze s tvojim vidjenjem tradicije - mojim ne.
    Ne mogu da pljujem po svome ocu i dedi, ne mogu čak ni da pomislim loše o drugom čoveku u meri u kojoj ti možeš, očigledno.
    Ne treba poklati svinje, pa uvoziti nojevo meso.
    Jel' o tome pričaš, aman??


    Volim Srbiju. Vratila sam se ovde. Svoju decu gajim ovde.
    Ti?


    Valja ponekad konju skinuti amove, znaš, nije ceo svet sadržan u onome ispred njega.
    Ima nečeg i sa leve i sa desne strane.
    A boga mi i odozgo.
    _________Una16
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    U-huuu. Gde ode čoveče?
    Možda pomenuti gospodin, njegov način razmišljanja i njegov stav imaju neke veze s tvojim vidjenjem tradicije - mojim ne.
    Ne mogu da pljujem po svome ocu i dedi, ne mogu čak ni da pomislim loše o drugom čoveku u meri u kojoj ti možeš, očigledno.
    Ne treba poklati svinje, pa uvoziti nojevo meso.
    Jel' o tome pričaš, aman??

    Volim Srbiju. Vratila sam se ovde. Svoju decu gajim ovde.
    Ti?

    Valja ponekad konju skinuti amove, znaš, nije ceo svet sadržan u onome ispred njega.
    Ima nečeg i sa leve i sa desne strane.
    A boga mi i odozgo.
    Причали смо о "доказивању "свету" " како смо ми ето културни и фини и да не треба да мисле ружно о нама... ти си увела у причу свињчад и ракију.

    А јел би ти сметало да ме зовеш пастув?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    А јел би ти сметало да ме зовеш пастув?

    Ono o konjima je bio sinonim sa dotičnog Gdina o kojem je ovde reč.
    pokušavam da se vratim na temu.
    No ako si se u deskripciji prepoznao...
    _________Una16
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Zoosex Velja ne propagira,naprotiv juri one sodomiste po livadi da mu ne 'ebu ovce,jer šta će se jagnjiti i klati ako se navade na ljude...

    Nego kolega Angus to sa gejovima je dobra ideja,nude k'o ludi od 30-50e za malo trpanja u usta,a ni to ipak nema veze sa Veljinom tezom da Olji ne bi dao dok se ne prolepša...

    Yosso nemoj pastuv,to je Velja pre nego neko od nas ovde,a to što ga neko pljuje,a neko hvali ne može da mu satre onoliko stado ovaca i sjebe kanu iz bazena...

    Ako Velja polno ne opšti nedeljno,sa različitim primercima,više od nas nekoliko ovde zajedno izbrišite mi post...
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Ono o konjima je bio sinonim sa dotičnog Gdina o kojem je ovde reč.
    pokušavam da se vratim na temu.
    No ako si se u deskripciji prepoznao...
    Сигуран сам да си ме и ти препознала у мојој...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сигуран сам да си ме и ти препознала у мојој...


    O, jea
    _________Una16
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Hajdemo malo da uprostimo i da smirimo se, ode ovo daleko. Da pođemo od toga koliko god se nesviđa nekome Velja Ilić, toliko se meni ne sviđa predsednički kandidat koji se sviđa tome nekome. Pa mi smo svi na ovom malom prostoru, i imam pravo na život i slobodu bez obzira što sam prizeman i priprost pa mi se sviđa način političkog delovanja Velimira Ilića. Ali isto tako mi neizaziva mržnju i ostrašćenost suprotni kandidat i njegove pristalice, i zato ću da uvek pričam o mom načinu razmišljanja i čuti šta drugi misle. Dali smo svi spremni da čujemo suprotno mišljenje a da smirimo strasti, to je već druga stvar.
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Hajdemo malo da uprostimo i da smirimo se, ode ovo daleko. Da pođemo od toga koliko god se nesviđa nekome Velja Ilić, toliko se meni ne sviđa predsednički kandidat koji se sviđa tome nekome. Pa mi smo svi na ovom malom prostoru, i imam pravo na život i slobodu bez obzira što sam prizeman i priprost pa mi se sviđa način političkog delovanja Velimira Ilića. Ali isto tako mi neizaziva mržnju i ostrašćenost suprotni kandidat i njegove pristalice, i zato ću da uvek pričam o mom načinu razmišljanja i čuti šta drugi misle. Dali smo svi spremni da čujemo suprotno mišljenje a da smirimo strasti, to je već druga stvar.
    Ajde ne foliraj se i ne glumi mirotvorca, molim te. Koga god ne mrzi, neka ode i cita malo tvoje postove o Cedi i B92, u njjima je toliko tolerancije i blagih, divnih osecanja bez trunke mrznje...prosto da se covek smrzne.

    Nego, da se vratim malo na ranije price: ljudi, odakle upletoste gejEve na ovu temu? Kao suprotnost pravom Srbendi i velikom, neprskanom 'ebachu Velji ? Mislim, o cemu prichamo?

    Smejurija.

    Covek jedino zna da psuje i "mlati glavom, sav zajapuren ko vepar"...da, i da glumi velikog graditelja sa tudjom kintom. Politicko delovanje? Ne verujem. Bezobrazluk i nevaspitanje? O, da. Prostota? Sigurno. Zasto? Sigurno ne zato sto je veliki Srbin...vec zato sto je mali covek.
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ajde ne foliraj se i ne glumi mirotvorca, molim te. Koga god ne mrzi, neka ode i cita malo tvoje postove o Cedi i B92, u njjima je toliko tolerancije i blagih, divnih osecanja bez trunke mrznje...prosto da se covek smrzne.

    Nego, da se vratim malo na ranije price: ljudi, odakle upletoste gejEve na ovu temu? Kao suprotnost pravom Srbendi i velikom, neprskanom 'ebachu Velji ? Mislim, o cemu prichamo?

    Smejurija.

    Covek jedino zna da psuje i "mlati glavom, sav zajapuren ko vepar"...da, i da glumi velikog graditelja sa tudjom kintom. Politicko delovanje? Ne verujem. Bezobrazluk i nevaspitanje? O, da. Prostota? Sigurno. Zasto? Sigurno ne zato sto je veliki Srbin...vec zato sto je mali covek.
    Sto mali covek kolega? Poznajes ga licno,pa pises? Njegovoj deci je najveći...
    Mali covek napravi dosta,sto sebi , sto familiji ...... i ti bi verujem da te ja slicno nazovem,a da tvoja deca budu obezbeđena,pa i unucici... Seljak jeste,prost jeste,ali domaćin je... ako mi ne uzmemo kada nam se ukaže šansa to je naš problem...

    K'o da on sam misli da bi bio dobar predsednik države? Smeje se više nego mi toj hipotezi... Ako je prost i seljak ne znači da je glup,tj. sve je samo ne glup...
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sto mali covek kolega? Poznajes ga licno,pa pises? Njegovoj deci je najveći...
    Mali covek napravi dosta,sto sebi , sto familiji ...... i ti bi verujem da te ja slicno nazovem,a da tvoja deca budu obezbeđena,pa i unucici... Seljak jeste,prost jeste,ali domaćin je... ako mi ne uzmemo kada nam se ukaže šansa to je naš problem...

    K'o da on sam misli da bi bio dobar predsednik države? Smeje se više nego mi toj hipotezi... Ako je prost i seljak ne znači da je glup,tj. sve je samo ne glup...
    Ajde ovako: mali covek je zbog svog ponasanja...a to da li ga poznajem licno je toliko bezvezan argument da ne znam sta bih ti odgovorio. Javna licnost, secas se? Podlozan svim komentarima, i pozitivnim i negativnim. Dalje, ta teza da je svojoj deci najveci...jednostavno, ne znam sta da napisem na ovako nesto. Ali stvarno. I da ti kazem nesto: to, koliko je ko i na koji nacin uzeo love ne kvalifikuje ga kao dobrog ili loseg coveka, jos manje kao domacina (o Boze, ako izlizan termin, obicno tumacen krajnje pogresno). I ne, ne bih po svaku cenu voleo da me ljudi nazivaju najrazlicitijim imenima. Pretpostavicemo da sam kreten zbog toga. Ali postoje neke stvari po kojima jos nisam gazio, a posto nisam dosad, verovatno i necu. Citaj: jos uvek nisam izgubio (ili jos gore - prodao) obraz.
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Ajde ne foliraj se i ne glumi mirotvorca, molim te. Koga god ne mrzi, neka ode i cita malo tvoje postove o Cedi i B92, u njjima je toliko tolerancije i blagih, divnih osecanja bez trunke mrznje...prosto da se covek smrzne.
    To reče moj komšija love hunter, i promaši sve. Zapenio si brate u besu pa nevidiš ništa. Kad god sam ti dirnuo tvoje ljubimce, ti si pukao, pa ti je i obična protivna reč bila igla u oku, pa kada si video da neposustajem počeo si da pljuješ po meni i zbog pravopisa. Ali to nije do mene to je prijatelju moj u tebi i tvojoj duši. Ja ostajem pri staroj mojoj priči: Sviđa mi se Velja Ilić, glasaću za njega, i pokušaću da opravdam svoje mišljenje, a ti svojim besom dovodiš u pitanje glasove onih kolebljivih, jer kad te vide takvog kao predstavnika "žutih", mislim da će za svakog glasati, samo ne za tvoju opciju. Što se tiče b-92 i ostalih supetlica njihovih, oni su moji neprijatelji, mogu da budem strpljiv prema njima iz razloga što im njihova sveća dogoreva, a za tebe se molim Bogu da progledaš.
    In vinas veritas
      Vrh

  12. #132

    13 Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    I na kraju Oralno Doba, Lane Gutović i Velja:

    " Da Vam postavim jedno nadasve vrlo ozbiljno i jako opasno pitanje - ko sredjuje Vasu kosu?
    Znate, opasno je zato što danas ne možeš da pridješ ministru i da ga tek tako pitaš "ko te šiša?"
    _________Una16
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Ne znam odgovor,ali moj bi bio: mene niko,a tebe svako...
    Trebalo bi da me placaju ili ovi iz FOX-a ili Velja,ali pošto se ne nudim i ne volim javni život i eksponiranje ostaću moćnik iz senke do kraja... Anonimnost je sinonim za vrstu sigurnosti koja mi uvek treba...
      Vrh

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.06.2010, 00:27
  2. F1 sezona 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 10:47
  3. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 22:59
  5. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •