Ilic kanditatura za predsenika 2008 - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 133
  1. #31

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Veljina otvorenost...
    ...covek koji javno vredja,pljuje,udara...kao najgori seoski djilkos...to nije otvorenost i dirtektnost...to je bezobrazluk i nekultura...
    ...ako Srbija ne razume govor lepo vaspitanih i obuchenih ljudi,vec razume govor smrada, tovilista,dzibre,slivovice i kaljuga...onda Velju za predsednika...kad tonemo...neka to bude brzo...
    Anguse, opet si nešto pobrkao, ili te ja iritiram sa drugačijom pričom koja se neuklapa u tvoje svilene oblande.Ako samo još jednom pročitaš moj citirani post, videćeš uzroke i posledice izbijanja na površinu raznih Velimira Ilića, koji su tvorevina ovog istog vladajućeg establišmenta.
    A ovo što si obrnuo o smradu i razumevanju govora smrada, trebalo bi i da te bude bar malo sramota što si komentarisao nešto što nisi dobro razumeo.!
    In vinas veritas
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Anguse, opet si nešto pobrkao, ili te ja iritiram sa drugačijom pričom koja se neuklapa u tvoje svilene oblande.Ako samo još jednom pročitaš moj citirani post, videćeš uzroke i posledice izbijanja na površinu raznih Velimira Ilića, koji su tvorevina ovog istog vladajućeg establišmenta.
    A ovo što si obrnuo o smradu i razumevanju govora smrada, trebalo bi i da te bude bar malo sramota što si komentarisao nešto što nisi dobro razumeo.!
    ...prvo...ne iritiras me...drugo...ti i ja se ne slazemo i to je ok...trece...mene nema sta da bude sramota...zato sto:ne podrzavam nekulturno i bahato ponasanje koje ujedno predstavlja i V.Ilic...cetvrto...da me poznajes...shvatio bi da moje "oblande" ni malo nisu svilene...peto...uzroci i posledice?Alo...Velja je javna licnost...ministar...novinar mu postavi pitanje a on ga sutne?Ne sme biti takve reakcije...da sam ja na njegovom mestu,mozda bih polomio tog novinara,ali to je kao ok?
    ...jadan Velja...svi narucili pljuvacinu i on sada ne zna kako da se brani sem da pljuje, bije,itd...bas mi ga je zao...
    ...sta je trebao Kostres da uradi u onoj emisije posle onakvog vredjana?Strasno bre...to je ministar?politicar?covek koji sa ostalima vodi ovu zemlju?Gde bre?
    Uspeo si da me iznerviras...i uvek se iznerviram kada neko brani ljude kao sto je on...ali ok...idemo dalje...ja cu se uvek boriti protiv takvih,kao sto je V.I...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    siMpatichan i otVoren chika velja....mis'im stvarnoooooo......
    shutiranje...pljuvanje...praziluk iz bulje...slamka iz zuBala....
    jedino shto mozze da izaZove kod mene je autobLam.....
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Velju Ilića nisam ja poslao sa kamionima za Bgd. 5-og oktobra, tada je bio gori i voleli ste ga, sada se odmetnuo, promenio na gore, ne ne mislim na bolje?
    A dali su tvoje oblande svilene ili nisu, veruj mi mislim da si okej, i da koristiš demokratske principe ponašanja, ili mi se učinilo da sam čuo pretnju!
    In vinas veritas
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Voleli ili ne on je odzvizdao svoje dosta 4 godine i cao,izbori ce pokazati svojetreba da idemo unapred ne nazadizbori demokratija izbori
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Velju Ilića nisam ja poslao sa kamionima za Bgd. 5-og oktobra, tada je bio gori i voleli ste ga, sada se odmetnuo, promenio na gore, ne ne mislim na bolje?
    A dali su tvoje oblande svilene ili nisu, veruj mi mislim da si okej, i da koristiš demokratske principe ponašanja, ili mi se učinilo da sam čuo pretnju!
    ...a sta ti to znaci...ucinilo ti se da si cuo pretnju?gde si ti prepoznao pretnju?...naravno da nisam pretio...zadovoljan?ili bi vise voleo da cujes da jesam?Ako zelis ,nije problem...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    "Da me poznaješ shvatio bi da moje oblande nisu nimalo svilene"
    Želeli mi to ili ne Velja Ilić će biti predsednički kandidat, i izaćiće na izbore, pa koliko će dobiti glasova videćemo.

    In vinas veritas
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    "Da me poznaješ shvatio bi da moje oblande nisu nimalo svilene"
    Želeli mi to ili ne Velja Ilić će biti predsednički kandidat, i izaćiće na izbore, pa koliko će dobiti glasova videćemo.

    ...neka mu je sa srecom...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    -Cinjenica je da "narodnjaci" nemaju boljeg kandidata, tj. personu koja bi dobila vise glasova. Politika u nas postaje ozbiljan (profesionalni) sport, rade se segmentacije, istrazivanja, politickog trzista... politika je usluzna delatnost, i kao svaka, za svoj proizvod ima stvaranje utiska-impresije-emocije kod potrosaca. Vec sada se mogu prepoznati "prsti" profesionalnih agencija i profilisanje svakog od bitnijih aktera odredjenim kategorijama biraca. Velimir Velja Ilic & Vojislav Voja Kostunica, dve strane iste medalje cine "interesantan" tandem, u tom scenariju (tipican istorijski klasik) jedan je pametan a drugi snazan, jedan se bavi komplikovanim umnim problemima i nebeskom pravu a drugi to prevodi narodu odrzava paznju i predstavlja se kao operativac. Ima prostora za sirenje, pre svega u "radikalskoj populaciji", ali nemaju tvrdo jezgro i njihovi biraci mogu i prema radikalima (zbog vlade sa DS) i prema DS zbog ceste podrske radikalima (igra slicna Titovoj - verujem i slican kraj) a mnogi ce i propustiti glasanje.
    NO, dosta sam se pravio pametan (mog'o sam i jos ), ovo je cist probni balon, a kada mu agencije predoce istrazivanje, koristice mogucnost kandidature cisto kao sredsto za trgovinu na aukciji (ko da vise) "Kojem ce se prikloniti carstvu", jer svi u Srbiji znaju da su izbori izmedju Borisa Lepog Tadica i Nikolica Lopata Tomislava.
    Aj' zdra'o!
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008



    NASI se pokvario satelit i raspisali tender za popravku. Javila se trojica.

    Nemac trazi dva miliona za popravku. Jedan za njegov rad i drugi za zenu ako se ne vrati iz svemira.

    Japanac trazi 3 miliona dolara. Jedan za njega, drugi za zenu i treci za decu ako se ne vrati.

    Dolazi Velja Ilic i trazi 4 miliona dolara.

    Kada ga covek iz NASE pita zasto toliko ovaj odgovara: "Jedan milion za tebe, jedan za mene i dva da damo Nemcu da popravi tu skalameriju"!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    ...vec vidim...B92 izmislio vic...aha...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Na nasu veliku zalost istorija je pokazala da se od Obrenovica, pa i ranije , na ovamo ama nista nije promenilo. Ovaj narod ima sado - mazo nagone , kada je u pitanju politika. Pa sto nebi i soferi vadali bar jedno 200 god, vec je dokazano da nepismeni Milos moze sve,i to bolje. Tako nam i treba ! Zato smo poslednja rupa na kugli zemaljskoj.
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Danas glasno g.Velja Ilić reče da razmišlja dali da se kandiduje za predsednika navodeći da su postojeći kandidati treći ešalon po kvalitetu?

    U tome je njegova šansa!
    In vinas veritas
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Danas glasno g.Velja Ilić reče da razmišlja dali da se kandiduje za predsednika navodeći da su postojeći kandidati treći ešalon po kvalitetu?

    U tome je njegova šansa!
    ...on je za tebe gospodin?
    ...evo mog misljenja...voleo bih da se kandiduje...da dobije glasova koliko zasluzuje i da konacno ode iz politike...kao Marsicanin...i da vise zavrsimo tu pricu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    У Србији се накотило плачипичака, па користе сваку прилику да кукају како смо ми најгори и како оно што код нас има нигде нема.
    Веља Илић је свакакав, ту нема сумње.
    Али указао бих на чињеницу да свака држава малтене има једног таквог или горег.
    Па САД имају Буша за председника! Французи Ле Пена, Аустрија Хајдера, Словачка је имала Мечијара, Пољска је имала Качињске, Хрватска има Ђапића, Белгија има Влаамс Беланг који су најцрњи фашисти и добијају више гласова од Веље, Берлсукони, Боси... да не причам о томе колико мејнстрим странке све више попримају ксенофобичну антиимигрантску политику која вуче ка шовинизму и фашизму.
    Не кажем да зато Веља није проблем већ да ми је преко главе просеравања како смо најгори на свету.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.06.2010, 00:27
  2. F1 sezona 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 10:47
  3. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 22:59
  5. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •