Ukinut "Marko Živić show"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Ukinut "Marko Živić show"



    Talk show "Marko Živić šou" ukinut je ovog vikenda. U petak je na televiziji "Fox" prikazana poslednja epizoda, a nastavak u jesenjoj šemi je pod velikim znakom pitanja, pišu beogradski mediji.

    Šou glumca Živića i pevačice Ksenije Mijatović, po procenama mnogih, najgledanija je emisija na inače slabo gledanoj televizijskoj stanici. Neće biti emitovan najmanje mesec dana, kažu u "Foxu", a neizvesno je da li će nastaviti da se snima nakon jednomesečne pauze.

    "Šou je završen, a da li će biti nastavljen, i gde, ostaje da se vidi" izjavio je voditelj "Blicu".

    "Lično sam zadovoljan, jer smo uspeli da probudimo i oraspoložimo uspavani i depresivni deo Srbije, na koji već predugo niko nije obraćao pažnju. Ljudima je bila potrebna smešna emisija, koja će im pomoći da bar na trenutak zaborave na egzistencijalne probleme koji ih svakog jutra dočekuju. Nismo im pružili samo laku zabavu, jer nje ima dovoljno na domaćim televizijama. Radili smo srcem, uložili smo sve svoje veštine, optimizam i dobru volju, i mislim da su to ljudi prepoznali" rekao je on, i dodao da mu je drago što je šou bio gledan na celom Balkanu, ali i u Evropi.

    "Po mejlovima koje smo svakodnevno dobijali znam kolika je podrška publike. Osmeh smo pronašli, i moramo ga sačuvati, koliko god pokušavali da nam ga oduzmu" zaključio je Živić.

    Po rečima ljudi sa "Foxa", sa početkom jesenje šeme ukida se njegova emisija, koju su nazvali "najprepoznatljivijom, ali ne i najgledanijom", uprkos činjenici da je svakog dana Živićev šou gledalo 900.000 ljudi.

    Priča se da je šou skinut sa programa zbog toga što je Živić u pojedinim emisijama ismevao političare, medjutim voditelj to negira. Inače, emisijae radjena po uzoru na tok-šou programe koje vode Džej Leno i Dejvid Leterman, počela je da se prikazuje 24. aprila, emitovana je svakog radnog dana, a ukupno je prikazano 95 emisija.

    Izvor: mondo



    Ja jako slabo gledam TV i priznajem da ovaj show nisam nikada gledala, ali mi ga onomad preporučiše neki ljudi, kao jedan od retkih koji stvarno može da nasmeje čoveka...

    Da li ste ga vi gledali?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku



    Ja jako slabo gledam TV i priznajem da ovaj show nisam nikada gledala, ali mi ga onomad preporučiše neki ljudi, kao jedan od retkih koji stvarno može da nasmeje čoveka...

    Da li ste ga vi gledali?
    ...zajedno sa tobom ga nisam gledao......i nije mi nešto žao...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    The Show Must Go On
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Gledala sam i uživala.
    Jeste da je tipičan američki fazon šou programa - ali je imao dušu i eksploziju pozitivne enrgije. Odlični gosti - predstavljeni u nekom novom svetlu i odličan live bend na čelu sa Ksenijom Ivanović. Znam da je jednom prilikom ispreskakao Olju Kovačević sa temom o TV pretplati - ili je možda '' lanuo '' nešto što nije bilo po volji '' tamo nekome '' .. Imam utisak da čim neko malo '' iskoči '' iz klišea - nije podoban, ili nije zadovoljio očekivanja producentske kuće .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Ни чула нисам за ту емисију.


      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Pa gde bre vi ljudi zivite u Diznilendu,nemogu da verujem da niste gledali Marko Zivic show,a posebno me ubijaju ovi sto stalno govore da negledaju TV pa to nije istina to je cisto foliranje.Marko ozdravi pa da se vracamo
    sledece godine u ovo vreme bicemo milioneri
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat 8Miksi2 kaže: Pogledaj poruku
    Pa gde bre vi ljudi zivite u Diznilendu,nemogu da verujem da niste gledali Marko Zivic show,a posebno me ubijaju ovi sto stalno govore da negledaju TV pa to nije istina to je cisto foliranje.Marko ozdravi pa da se vracamo
    Pa onda da se spakujem, pa pravac Diznilend, tamo izgleda ima jos ovakvih koji ne gledaju TV... Da malo manje gledas TV znao bi kada se rečca ne odvaja od glagola- ne mogu, ne gledaju...

    Gledao sam jednom snimak emisije... Nekako je delovalo zategnuto, neopusteno, pricao je viceve na silu, nesto se glupirao... Meni to nije smesno... Ali nemaju svi isti ukus...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Pa onda da se spakujem, pa pravac Diznilend, tamo izgleda ima jos ovakvih koji ne gledaju TV...
    Prijavljujem se i ja za taj Diznilend
      Vrh

  9. #9

    14 Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Gledao sam jednom snimak emisije... Nekako je delovalo zategnuto, neopusteno, pricao je viceve na silu, nesto se glupirao...
    Moguće da se to dešavalo pred kraj serijala...

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku

    Meni to nije smesno... Ali nemaju svi isti ukus...
    Naravno - poštujemo različitosti
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    ukinut?
    prava steta, nisam gledala bolji talk show (doduse ni ne gledam iste) od ovog..
    koji bedaj, zaista mi je zao..
    po meni, Marko je veoma spontana osoba..
    bilo mu je placeno da bude blesav
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Prijavljujem se i ja za taj Diznilend
    Mogu li i ja sa vama?
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    hvala ucitelju za pravopisne ispravke,nece se ponoviti,karte za Diznilend su rezervisane
    sledece godine u ovo vreme bicemo milioneri
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Volim takve emisije (Jay Leno, Conan O'Brien)...

    Sto se ove emisije tice, mozda sam pogledao nekoliko...i uopste nisam odusevljen. Izbor gostiju jeste odlican, ali je voditelj, po mom misljenju, jako los! Nekako imam utisak da na silu pokusava da bude duhovit, i da mu to mnogo i ne uspeva...preglasan, nametljiv, napadan, previse teatralan...iskren da budem, malo mi je cak i iduckao na zivac.

    Lepo je sve osmisljeno, bez dileme...i muzika...i gosti...i sam ambijent...znaci totalno preslikano sa najboljih americkih emisija tog karaktera, ali mi je voditelj bas los...Mislim da ima dosta drugih glumaca koji bi sjajno radili ovu emisiju...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    ...na silu pokusava da bude duhovit, i da mu to mnogo i ne uspeva...preglasan, nametljiv, napadan, previse teatralan...iskren da budem, malo mi je cak i iduckao na zivac.
    To ti pricam...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Gledala sam par puta, ali uvek odustanem kada Zivic pocne da glumi lisicu!!! Ruzno, brate, gosti su super i bend i Ksenija drze sou, on mi je antipatican. Vicevi nisu smesni, na pocetku emitovanja bilo je neke forme i obecavao je poprilicno, ali kako je vreme odmicalo, nije puno toga bilo za gledati . Medjutim, to je samo moje skromno misljenje , ja i inace, mnogo vise volim filmove, ali i to je sve postalo trulo, ali to je vec druga tema...
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. What is "Grand Show"
    Autor vlado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 18:59
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  4. 7. sajam automobila "Auto Show - Novi Sad"
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 09:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •