Ac/dc... - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 133

Tema: Ac/dc...

  1. #16

    Odgovor: Ac/dc...



    meni se ovo jako svidja....
    to je inace ceca obradila
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Ac/dc...

    Znaci krajem 80-ih i pocetkom 90-ih pola moje sobe je bilo u posterima AC/DC a ostala polovina svi ostali.
    Kad sam prvi put sa svojih 16 godina video spot Heatseeker pao sam na dupe...
    Isto tako me je oborio sa nogu i Thunderstruck...
    90-e moj skolski prijatelj u povratku iz Nemacke donese mi zastavu AC/DC. Niko jaci od mene!!!
    I sada imam sve albume ove grupe na svim vrstama nosaca zvuka, sto na LP-u sto na kasetama sto na CD-u.
    Volim da slusam i "siroviji" i manje komercijalniji period grupe tipa Flick Of The Switch ili Fly On The Wall album.
    Ma za sva vremena!!!

    P.S.
    Ako se jos pojave negde u Evropi idem da ih gledam sigurno!!!
    Back in red!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Ac/dc...

    One night in the club called the shakin' hand
    There was a 42 decibel rockin' band
    And the music was good and the music was loud
    And the singer turned and he said to the crowd
    Let there be rock

    Dva puta vidjeni uzivo

    BACK IN BLACK TOUR
    DECEMBAR 1982 BELGIUM BRUSSELS


    THE RAZOR'S EDGE WORLD TOUR
    APRIL 91 DORTMUND GERMANY

    Sta reci Giant of rock !!!!!!!!!!!!!!!!! Fuck koja vremena
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Ac/dc...

    AC/DC IZDAJE NOVI ALBUM !!

    Posle raznih glasina i demanta u zadnje vreme novinska agenciji "Reuters"
    konacno je potvrdila da AC/DC planira izdati novi album tokom godine.
    Na novom albumu AC/DC saradjuje sa producentom Brendan O'Brianom zajedno
    sa Mike Fraserom koji su ranije radili sa Bruce Springsteenom & Pearl Jamom.
    "Posle osam godinina dosao je kraj cekanja AC/ DC fansa na novi album" izjavio je Brian Johnson Na pitanje o turneji Brian Johnson je kratko odgovorio da se turneja planira ali da datum nije utvrdjen.

    Do I feel lucky ? Well,do ya ?
      Vrh

  5. #20

  6. #21

  7. #22

    Hocete li na koncert AC DC?

    Hej ljudi pa to je nesvakidasnja prilika! Cuo sam da dolaze u maju ako se ne varam, i da ce koncert biti odrzan na stadionu partizana. Malo mi je nezgodno zbog posla, ali moracu iskombinovati neke slobodne dane. Tako nesto se ne propusta!
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    bio sam nedavno na sajtu i beograda medju gradovima u kojima učestvuju nemaizgleda da svako ko hoće uzivo da ih slusa morti ići u budimpeštu
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    U petak 13. februara u 13 časova biće započeta prodaja karata za najveću rock senzaciju ove godine. Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, prodavnicama IPS-a i Mamuta.

    Najvatreniji fanovi i ljubitelji AC/DC-a, karte mogu rezervisati putem sajta www.eventim-yu.com od petka 06.02.2009.godine. Zbog velikog interesovanja za veliki Rock spektakl u celom svetu, organizatori su odlucili da prodaja karata bude ograničena na četiri karte po osobi. Cene karata ce se kretati od 3.900 do 11.000 dinara.


    Black Ice Open Air Tour 2009


    26.05.2009 Beograd – Stadion Partizana



    Producentska kuca Komuna u saradnji sa United Promoters iz Nemačke, D&D iz Rumunije i Balkan Entertainment Company iz Bugarske predstavlja dugo ocekivani koncert AC/DC-a u Srbiji, jedinstveni koncert u istocnoj Evropi. Koncert je zakazan za 26. maj 2009. na stadionu Partizana u Beogradu sa pocetkom u 18 časova.

    ppp
      Vrh

  10. #25

  11. #26

    Odgovor: Ac/dc...

    juče nije bilo srećnijeg čoveka od mene kad sam ovo pročito u blicu
    BEOGRAD - Jedan od najvećih svetskih rok bendova AC/DC dolazi u Beograd, gde će, u okviru turneje "Blek ajs", održati koncert 26. maja na Stadionu "Partizan", najavila je producentska kuća "Komuna".
    Najverniji fanovi AC/DC moći će da rezervišu karte za koncert već od petka putem sajta www.eventim-yu.com i www.ticketline-yu.com,
    dok zvanična prodaja ulaznica, po ceni od 3.900 do 11.000 dinara, počinje 13. februara u 13 sati.
    Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, prodavnicama IPS-a i "Mamuta", a zbog velikog interesovanja u svetu za ovaj rok spektakl, organizatori su odlučili da prodaja karata bude ograničena na četiri karte po osobi.

    ša reći sem vidimo se na jna
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    U Budimpešti su karte bile rasprodate za manje od sat vremena
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    sad znam i ja za to pročito sam u blicu
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Prodaja karata pomerena je za nedelju dana, odnosno petak 13.02.2009. (onih koje je trebalo da puste 06.02.2009.)
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    U Subotici imaju karte u Platou,ali naravno,još ne zadugo.

    Ah,ja najverovatnije ne idem,osim ako se nešto ne promeni uskoro.Zato očekujem detaljno izvešće svih koji su bili,naravno slike i videe.
      Vrh

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •