Muškarci i moda
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Muškarci i moda

    10 stvari koje muškarac mora imati

    U većini anketa u ženskim časopisima one naglašavaju da su im jako važni sledeći detalji na muškarcima: cipele, negovani nokti, sat... Pa da krenemo tim redosledom.

    1. Tehničke stvari u muškarca su broj jedan. Muškarac bez prave tehnike i nije pravi muškarac. Kako sve vaše kolege već imaju lap top vreme je istaći se. Kao broj jedan u 10 essentials za pribaviti u 2007. tu je Mac. Osim što izgleda tako moćno, on i jeste moćan! A kada ste izabrali svoj omiljeni MacBookPro, G5 ili iMac, upgrade-ujte se s par sitnica. iPod je svakako nezaobilazna sitnica a uz Nike + iPod Sport Kit i vaši mišiči će početi da rastu.

    2. Ulažemo svaku nadu da su vaše Cesare Paciotti patike davna prošlost. A šta bi ih u 2007. godini moglo zameniti? Već prihvaćen trend sa ulice su skejterske patike. Bele i debele je ključna reč u potrazi za odgovarajućim primerkom. U ostalom mogli ste da vidite i kako ih je Justin Timberlake pametno ukombinovao sa smokingom na MTV nagradama. On je znao da izabere Cameron, pretpostavljamo da zna da izabere i patike, no ovo ne pokušavajte kod kuće. Ovakve patike možete naći skoro kod svih brendova od Reebok-a ili Fred Pery-a pa do Gucci-a, a kao specijalitet pojavljuju se Vans Era LX išarane od strane legende surfa Joel-a Tudor-a. Jedino što ih može zameniti su starke.

    Nadolazeći letnji trend - verovali ili ne špagerice.
    Obaveza u garderoberu - najelegantnije moguće cipele, pandan ženskim stileto cipelama.
    Korisno, a moderno- čizme.

    3. Isprsite se za dobar džins! Uđite u radnju i ne gledajte cenu. Realno, iz džinsa se ne izlazi. On se može nositi uvek, svuda i uz sve, naravno u slučaju da vam dobro stoji. Ako ne znate koji vam dobro stoji povedite devojku u kupovinu, kada vidite vragolasti osmeh požude na njenom licu, kupujte odmah! Džins ne sme da vam visi, osim ako nije namerno tako napravljen. Ako želite da ostanete u trendu neka vaš džins bude ili malo uži nego obično ili preterano širok, klasične krojeve ostavite za klasičnu gospodu.
    Za probati - Levi's Capital E- oživljavanje denima iz 1940.

    4. Pribavite mantil i kaput. Tesne kratke jaknice koje naglašavaju vaša golema ramena i guzu ostavite u 2006. Neka 2007. godina bude vreme novog romantizma. Gospoda su se davno vratila u modu, a gde ste videli gospodina bez mantila i kišobrana, molim lepo? Dosta je ugledanja na sicilijanske kriminalce Versace look-a. Ugledajte se malo na britansku gospodu. No nemojte misliti da su mantili i kaputi samo za vašeg deku, uz nove krojeve koji prate liniju tela, i u njima možete izgledati jako cool i sexy.

    5. Pribavite najzad jedan dobar sat. Ne posežite za kopijama, svi ih već imaju. Svi znamo da je tako lepo na ruci nositi Breitling, ali koja je svrha kada nije pravi, ne možete se ni okupati sa njim. Kako odevnim predmetima poručujemo ko smo, ne želite valjda da pomislimo da ste fake? Prema vašem budžetu osmislite koji bi sat vama pristajao, izbor je veći nego ikada, samo je bitno odlučiti u sajdžinici ko ste vi u stvari? Veliki direktor sa Cartier-om, ili veseli dečak sa Scuba Swatch-om. Ako je ona prava, shvatiće da i veliki direktori ponekad nose Swatch.
    Za obratiti pažnju- Panerai, laboratorija ideja.


    6.
    Kupite najzad paket kozmetike za muškarce. Kozmetika nije samo za žene! Ako vas je sramota od drugova što koristite kozmetiku ako treba sakrijte je, ali je koristite. Svaki muškarac bi trebalo da zna da je ključna stvar muške kože, obično deblje i masnije od ženske, piling. Uz redovan piling i čišćenje kože tonikom, te nakon toga hidratacije kože kremom, u 2007. godini ćete blistati više nego ikada. Savete za kupovinu kozmetike potražite u obližnjoj dobro snabdevenoj apoteci, a kad jednom počnete i vidite rezultate, nećemo vas moći zaustaviti. Sada pokvasite lice i počnite kružnim pokretima pilingom da uklanjate sve nečistoće zadobijene u 2006. godini.
    Provereno dobro- The Body Shop- kolekcija za muškarce.

    7. Modno se informišite. Niko se nije rodio naučen. Neka vaša dnevna rutina postane razgledanje sajta men.style.com na kome možete rešiti pregršt modnih nedoumica, od toga da li muškarci treba da čupaju obrve i kako, do toga kako vaš smoking treba da izgleda. Ove stvari nisu bitne samo ženama, ovakve stvari vam mogu pomoći i u uštedi, uvek ćete znati šta je dobra investicija u garderoberu, a nećete se ni izblamirati na balu preduzeća. Pored modnih sitnica ovde možete i naći pregršt zanimljivih gadget-a, pa pogledajte kakav plazma televizor ili espreso mašinu bi trebao imati muškarac od stila.
    Favorites- http://men.style.com


    8.
    Kopirajte. Razgledajte kako to rade muškarci sa stilom, ili muškarci sa dobrim stilistom. Kada nađete nekog vama bliskog senzibiliteta slobodno iskopirajte njegovu odevnu kombinaciju. Ovih dana kao zvezda vodilja može vam poslužiti Adrien Brody, a možete i miksovati stil različitih muškaraca i tako dobiti svoju dobitnu kombinaciju. Uključite se online i slobodno klikajte, CTRL+C.

    9. Izaberite pravi parfem. I ako mnogi misle da je parfem neka modna stvarčica, parfem u stvari dočarava vas, ili kako biste želeli da vas drugi ljudi osete. Parfem se ne bira po datumu izlaska, naprotiv, rečenica "ja taj parfem koristim već petnaest godina" će vas načiniti još više chic osobom. Ključna stvar je naći omiljenu parfimeriju i ljubaznu prodavačicu koja će iz obilja miomirisa izabrati baš pravi za vas, te posle svakog trećeg isprobanog parfema dati vam da omirišete kafu. Potrebno je obično imati bar dva parfema: jedan teži svečaniji i jedan lagani sportski. Posle duge vladavine sportskih miomirisnih vodica u modu su se vratili pravi muški parfemi poput Ysl- Rive gauche ili Gucci-Pour homme. Pokušajte da zamirišete kao pravi džentlmen.
    Letnji dan na plaži uz borove i limun- Dolce Gabbana- Masculine

    10. Prekršite sva gore pomenuta pravila i budite cool na svoj način.

    preuzeto sa B92


    Ajde da vidimo da li ovi naši dečaci sa foruma prate modu

  2. #2

    Odgovor: Muškarci i moda

    Ja krsim 1, 2, 3, 5 i 8!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Muškarci i moda

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

  4. #4

    Odgovor: Muškarci i moda

    Šta je sad ovo rešavanje testa?
    Pratite li modu ili ne? U kojoj meri držite do ličnog stila? Nosite li odredjene modele majica, pantalona, košulja...u kom ste fazonu? Koji vam je omiljeni parfem?(mmm) Nosite li odela? .....

  5. #5

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    1. Tehničke stvari u muškarca su broj jedan. Muškarac bez prave tehnike i nije pravi muškarac. Kako sve vaše kolege već imaju lap top vreme je istaći se. Kao broj jedan u 10 essentials za pribaviti u 2007. tu je Mac. Osim što izgleda tako moćno, on i jeste moćan! A kada ste izabrali svoj omiljeni MacBookPro, G5 ili iMac, upgrade-ujte se s’ par sitnica. iPod je svakako nezaobilazna sitnica a uz Nike + iPod Sport Kit i vaši mišiči će početi da rastu.
    1-Na tehniku niposto ne gledam kao modni detalj, I zvizdi mi cosak ako neko pomisli da nisam kul sto ne nosim sa sobom lap top, ili mobilni od 500eura. Jednostavno volim da nosim sa sobom sto manje stvari, i da se osecam komotno, a tehnicke stvari nosim samo kada su mi neophodne iz potrebe da sa njima odradim to sto treba, a ne da se kurcim. Malo mi je trulo da se devojka zacori u mene zato sto nosim ekstra masinu, mislim stvarno, treba mene da gleda kao osnovno sredstvo, a ne tehniku koja ce za par meseci zastareti.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    2. Ulažemo svaku nadu da su vaše Cesare Paciotti patike davna prošlost. A šta bi ih u 2007. godini moglo zameniti? Već prihvaćen trend sa ulice su skejterske patike. Bele i debele je ključna reč u potrazi za odgovarajućim primerkom. U ostalom mogli ste da vidite i kako ih je Justin Timberlake pametno ukombinovao sa smokingom na MTV nagradama. On je znao da izabere Cameron, pretpostavljamo da zna da izabere i patike, no ovo ne pokušavajte kod kuće. Ovakve patike možete naći skoro kod svih brendova od Reebok-a ili Fred Pery-a pa do Gucci-a, a kao specijalitet pojavljuju se Vans Era LX išarane od strane legende surfa Joel-a Tudor-a. Jedino što ih može zameniti su starke.

    Nadolazeći letnji trend - verovali ili ne špagerice.
    Obaveza u garderoberu - najelegantnije moguće cipele, pandan ženskim stileto cipelama.
    Korisno, a moderno- čizme.
    2-Povremeno nosim cipele, ali obicno nosim patika-cipele, ili patike.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    3. Isprsite se za dobar džins! Uđite u radnju i ne gledajte cenu. Realno, iz džinsa se ne izlazi. On se može nositi uvek, svuda i uz sve, naravno u slučaju da vam dobro stoji. Ako ne znate koji vam dobro stoji povedite devojku u kupovinu, kada vidite vragolasti osmeh požude na njenom licu, kupujte odmah! Džins ne sme da vam visi, osim ako nije namerno tako napravljen. Ako želite da ostanete u trendu neka vaš džins bude ili malo uži nego obično ili preterano širok, klasične krojeve ostavite za klasičnu gospodu.
    Za probati - Levi’s Capital E- oživljavanje denima iz 1940.
    3-Lan, somot i teksas farmerke sa neobicnim dzepovima, malo izbledele, ili fabricki pocepane, to obicno nosim

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    4. Pribavite mantil i kaput. Tesne kratke jaknice koje naglašavaju vaša golema ramena i guzu ostavite u 2006. Neka 2007. godina bude vreme novog romantizma. Gospoda su se davno vratila u modu, a gde ste videli gospodina bez mantila i kišobrana, molim lepo? Dosta je ugledanja na sicilijanske kriminalce Versace look-a. Ugledajte se malo na britansku gospodu. No nemojte misliti da su mantili i kaputi samo za vašeg deku, uz nove krojeve koji prate liniju tela, i u njima možete izgledati jako cool i sexy.
    4-Mantil niposto, nisam u tom stilu, a kaputic neki moze, ma da obicno nosim somotne jakne koje idu do struka.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    5. Pribavite najzad jedan dobar sat. Ne posežite za kopijama, svi ih već imaju. Svi znamo da je tako lepo na ruci nositi Breitling, ali koja je svrha kada nije pravi, ne možete se ni okupati sa njim. Kako odevnim predmetima poručujemo ko smo, ne želite valjda da pomislimo da ste fake? Prema vašem budžetu osmislite koji bi sat vama pristajao, izbor je veći nego ikada, samo je bitno odlučiti u sajdžinici ko ste vi u stvari? Veliki direktor sa Cartier-om, ili veseli dečak sa Scuba Swatch-om. Ako je ona prava, shvatiće da i veliki direktori ponekad nose Swatch.
    Za obratiti pažnju- Panerai, laboratorija ideja.
    5-Sat mi nije potreban, na mobilnom imam opciju da mogu videti koliko je sati, a ako zaboravim mob, nisam jajara da se ne smem usuditi da upitam nekog za vreme, ma da obicno ima satova na svakom koraku. A kada bih kupovao sat, savrseno me ne bi interesovalo da li je original, pa kosta oho ho, ili je neka kopija 16 puta jeftinija-cak bi se pre odlucio za jeftiniji.



    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    6. Kupite najzad paket kozmetike za muškarce. Kozmetika nije samo za žene! Ako vas je sramota od drugova što koristite kozmetiku ako treba sakrijte je, ali je koristite. Svaki muškarac bi trebalo da zna da je ključna stvar muške kože, obično deblje i masnije od ženske, piling. Uz redovan piling i čišćenje kože tonikom, te nakon toga hidratacije kože kremom, u 2007. godini ćete blistati više nego ikada. Savete za kupovinu kozmetike potražite u obližnjoj dobro snabdevenoj apoteci, a kad jednom počnete i vidite rezultate, nećemo vas moći zaustaviti. Sada pokvasite lice i počnite kružnim pokretima pilingom da uklanjate sve nečistoće zadobijene u 2006. godini.
    Provereno dobro- The Body Shop- kolekcija za muškarce.
    6-Ne radim piling. Ali koristim Nivea mleko za telo, razne maze za lice,losione, cisto onako povremeno da osvezim telo.


    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    7. Modno se informišite. Niko se nije rodio naučen. Neka vaša dnevna rutina postane razgledanje sajta men.style.com na kome možete rešiti pregršt modnih nedoumica, od toga da li muškarci treba da čupaju obrve i kako, do toga kako vaš smoking treba da izgleda. Ove stvari nisu bitne samo ženama, ovakve stvari vam mogu pomoći i u uštedi, uvek ćete znati šta je dobra investicija u garderoberu, a nećete se ni izblamirati na balu preduzeća. Pored modnih sitnica ovde možete i naći pregršt zanimljivih gadget-a, pa pogledajte kakav plazma televizor ili espreso mašinu bi trebao imati muškarac od stila.
    Favorites- http://men.style.com
    7-Nisam se informisao posebno , nosim ono sto mi se svidja, ali to ne znaci da necu povremeno pogledati i mesta gde se moze procitati nesto vise o odevanju muskarca-da znas da hocu.


    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    8.Kopirajte. Razgledajte kako to rade muškarci sa stilom, ili muškarci sa dobrim stilistom. Kada nađete nekog vama bliskog senzibiliteta slobodno iskopirajte njegovu odevnu kombinaciju. Ovih dana kao zvezda vodilja može vam poslužiti Adrien Brody, a možete i miksovati stil različitih muškaraca i tako dobiti svoju dobitnu kombinaciju. Uključite se online i slobodno klikajte, CTRL+C.
    8-Sto se tice kopiranja, to radim povremeno, i kad vidim nesto sto mi se svidi pri prolasku kroz grad na nekom od decaka, i to se uklopi u moj ukus onda to i kupim.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    9. Izaberite pravi parfem. I ako mnogi misle da je parfem neka modna stvarčica, parfem u stvari dočarava vas, ili kako biste želeli da vas drugi ljudi osete. Parfem se ne bira po datumu izlaska, naprotiv, rečenica "ja taj parfem koristim već petnaest godina" će vas načiniti još više chic osobom. Ključna stvar je naći omiljenu parfimeriju i ljubaznu prodavačicu koja će iz obilja miomirisa izabrati baš pravi za vas, te posle svakog trećeg isprobanog parfema dati vam da omirišete kafu. Potrebno je obično imati bar dva parfema: jedan teži svečaniji i jedan lagani sportski. Posle duge vladavine sportskih miomirisnih vodica u modu su se vratili pravi muški parfemi poput Ysl- Rive gauche ili Gucci-Pour homme. Pokušajte da zamirišete kao pravi džentlmen.
    Letnji dan na plaži uz borove i limun- Dolce Gabbana- Masculine
    9-Retko koristim parfeme. Upotrebljavam dezodoranse, i to u 80% slucajeva Crni Denim, u 15% slucajeva Zeleni Brut, i oko 5% neki drugi.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    10. Prekršite sva gore pomenuta pravila i budite cool na svoj način.
    10-Ne krsim sva pravila, ali volim da budem onakav kakav volim, a ne kako mi modni trend diktira.

    PS: Pozdrav za Najgoru od „cinkarosa”.
    Poruku je izmenio Aca1983, 16.09.2007 u 18:16
    ...................

  6. #6

    Odgovor: Muškarci i moda

    9-Retko koristim parfeme. Upotrebljavam dezodoranse, i to u 80% slucajeva Crni Denim, u 15% slucajeva Zeleni Brut, i oko 5% neki drugi.
    Još samo da ti se ova stavka promeni

  7. #7

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Šta je sad ovo rešavanje testa?
    Pratite li modu ili ne? U kojoj meri držite do ličnog stila? Nosite li odredjene modele majica, pantalona, košulja...u kom ste fazonu? Koji vam je omiljeni parfem?(mmm) Nosite li odela? .....
    ...ajde da poslušam najgoru.......da ne bude.......

    ...da krenem od tehnike...jedino što od tehnike nosim sa sobom su telefoni...i to su jadni toliko izlupani da se jedva slova vide...
    ...isključivo nosim patike (osim kad padne sneg)...a omiljene su mi merrell i diesel...
    ...džins je ne zamenjiv...eventualno dolaze cargo pantalone u obzir sa džepovima (uglavnom ih u springfieldu ima ok modela)...
    ...mantile i kapute ne nosim, sve jakne su isljučivo do j...struka......
    ...sat mi ne treba, imam ga na telefonu i u kolima...
    ...od kozmetike volim niveine kreme za brijanje i balsam posle brijanja...kreme retko koristim...a i u kosu retko stavljam bilo sta osim silikonskih kapi......mada me neuhvatljiva ponekad forsira sa nekim pilinzima.......dezodoransi su obavezni i to u velikom broju...volim sve "modele" antonio banderas...odlični su...str8 crveni i plavi...i eventualno neka nivea....
    ...ne gledam i ne kopiram šta drugi nose, isključivo pratim svoj ukus...
    ...eh...a što se parfema tiče.......to mi je slaba tačka...... pored svakodnevnih "banderasa" toaletnih voda (mediteraneo, spirit i diavolo...ovaj najnoviji još nemam )...omiljeni su mi black XS, police dark, iceberg, a nađu se tu pokoji versace, d&g....za baš neku svečanu priliku...
    ...ja ne kršim nikakva pravila......kao što već naravno znate...

  8. #8

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    9-Retko koristim parfeme. Upotrebljavam dezodoranse, i to u 80% slucajeva Crni Denim, u 15% slucajeva Zeleni Brut, i oko 5% neki drugi.
    Moj ti je savet da što pre poradiš po tom pitanju ako misliš da osvojiš neku dobru cicu

    PS: Pozdrav za Najgoru od cinkarosa.
    A da si cinkaroš, jesi

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ajde da poslušam najgoru.......da ne bude.......
    jel tebi dobro danas?

  9. #9

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Moj ti je savet da što pre poradiš po tom pitanju ako misliš da osvojiš neku dobru cicu
    Mozda sam ja parlamentaran, pa cu saslusati, a moze biti i usvojiti neke inovativne predloge i promene koje mi nudis.
    ...................

  10. #10

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    jel tebi dobro danas?
    Nije baš sav svoj danas...

  11. #11

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Mozda sam ja parlamentaran, pa cu saslusati, a moze biti i usvojiti neke inovativne predloge i promene koje mi nudis.
    Ne znam šta može Najgora da ti ponudi od tih predloga, al' s ovim ne mož' da pogrešiš, uglavnom. Paco Rabanne
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...omiljeni su mi black XS, police dark, iceberg, a nađu se tu pokoji versace, d&g....
    Šta znam...ove sam probala...nisu loši

    ne mogu da verujem da ga citiram

  13. #13

    Odgovor: Muškarci i moda

    evo ja da budem dobar i da odgovorim ozbiljno

    1. Tehnicke stvari - imam laptop, al mi nesto bas i nije pod obavezno za modni detalj... uglavnom ga vukljam u torbi, tezak ko crna zemlja sunce mu krkansko... ubija mi vreme na dosadnim predavanjima i to mu je prevashodno sva svrha

    2. gde bre patike da mi budu proslost ... al' poceh da furam one sa tankim djonom, ki bos da sam

    3.
    Isprsite se za dobar džins! Uđite u radnju i ne gledajte cenu
    gledano sa ove tacke ne da pratim modu, vec sam u trendu sve u 16... kad kupujem dzins nikada ne gledam cenu... zato mi na kasi ponekad malc'ce pozli

    4. Mantil - kaput - tja, kaput ajd nekako, uz dore farke, al mantile bas nesto i ne preferiram

    5. sat pod obavezno... ne zbog nekog modnog detalja iliti neznam ja cega... vec mi glupo na casu ili na poslu potezati mobilni da vidim koliko je sati... nako lezerno bacis pogled na ruku i vidis koliko jos do kraja smaranja

    6. kozmetika... a to bi bilo???
    samo losion posle brijanja mogu svrstati pod kozmetiku... ustvari imam jednu krem'cu sto mi doca dade jer veli da mi je koza lica uzasno suva... al smrdi brate

    7. modno da se informisem... kad bih imao vremena za dangubljenje, mozda

    8. ne kopiram - ja sam original
    rijetko da cu iskopirati nekoga sa ulice ili neznam ni ja odakle... jednostavno ne primjecujem sta drugi oblace... ali kad odem u radnju znam ponekad da kupim bas kombinaciju koju nataknu na one lutke

    9. (ala anekte bre, izgubih volju za modiranjem kad vidim koliko stvari moramo da pazimo )
    parfemcici... e tu se nesto bas puno i ne pitam... jos imam zaliha od predproslog rodjendana (ljudi nije kritika, samo vi salj'te parfeme)
    poslednje dobih od Irki & Pipka RSVP by Kenneth Cole i mogu reci da mi se jako svidja... no i dalje mi je omiljeni Very Sexy iz Victoria Secret kolekcije, for him ofkors... i njega dobih naravski

    10. e ovoga vec i mogu da se pridrzavam... sta me briga sta drugi misle... oblacim ono u cemu se osecam ugodno

    nema vise
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Šta znam...ove sam probala...nisu loši

    ne mogu da verujem da ga citiram
    ...mora da sam bio pijan kad se ne sećam...

  15. #15

    Odgovor: Muškarci i moda

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    9-Retko koristim parfeme. Upotrebljavam dezodoranse, i to u 80% slucajeva Crni Denim, u 15% slucajeva Zeleni Brut, i oko 5% neki drugi.
    Heheheheehe, nekad nisu oni dovoljni

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Moj ti je savet da što pre poradiš po tom pitanju ako misliš da osvojiš neku dobru cicu
    Eto, dobar savjet. Za neke stvari se ipak valja potruditi
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. Moda za pse
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.03.2009, 21:26
  5. Tehnika i moda
    Autor goldie u forumu Moda
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 10:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •