Најлепше село у Срему - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 81 od ukupno 81
  1. #76

    Odgovor: Најлепше село у Срему

    Fiona,hvala za pohvale,mislio sam da "otkocim",ali je ovde to nemoguce,izvini,ali slika Calme i Divosa mojih ovde vise biti nece.
    Veliki pozdrav tebi!

    Ovo je pogled na Divos,u daljini Cer,a,ono u sredini,na bregu, je Calma,sad ce valjda biti u redu

  2. #77

    Odgovor: Најлепше село у Срему

    Moj Brestac nije najlepse selo,ali ja ga ipak najvise volim

  3. #78

    13 Odgovor: Најлепше село у Срему

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    та, мани се. знам ја ди је и како се иде за марадик... скоро сам био на пар километара од марадика, бејах у крушедолу, дођох од шатринаца па у повратку управо на ириг, па преко руме и пећинаца се вратих кући.

    иначе, лепо је тамо код вас, у винском срему.
    малко лепше код нас, у свињском.
    (све је мање свиња, код нас, доле. а све више фабричких хала)
    индустријализација узима маха. беше боље у време баха. да. кажем ти ја. не волем ни ја то тако. канда је лепше било ономад. мого си да осетиш онај мирис, знаш. мого си свашта, ономад.
    сада диванимо све тише, све мање.
    утихнула је тамбура, дошли су неки други, да не кажем примитивни. да се не увреде, ти који су сад. знаш ти који.
    ипак, лепо је ово моје село иако нагрижено, нагрђено, урушено, запрљано, неповратно изгубљено, моји шимновци.
    има ту још наде, није све то отишло к врагу.
    валда.
    Pozdrav svima
    Za moje prvo javljanje, najpre osvrt na ovaj neprilican post. Nazivajuci nekoga primitivnim ili u opste, govoreci (lose) o drugima, govorimo pre svega i jedino o sebi. Iz ovog posta ne vidim koji su to "primitivni" ali mi je sasvim jasno koji su kulturni dometi ... autora.
    Inace, sela naprosto obozavam i verujem da delim osecanje vecine nas koji smo rodjeni i odrasli u nekom selu. I dok nas ljudi iz grada gledaju ocima superiornosti, meni je njih naprosto zao. Rodjen sam u jednom sremskom selu koje je nesrecnom administrativnom podelom ostalo u Srijemu. Poput nenada bds, jos uvek trazim po selima slike koje me podsecaju na najranije detinjstvo i istovremeno sa zaloscu konstatiram da sela neumitno propadaju. Sremska su mi sela veoma draga ali za razliku od mesta iz kojeg dolazim, ova vojvodjanska, narocito donjosremska sela, su veoma zapustena, sa mnogo starih kuca koje se lose odrzavaju kao i cistoca ulica. Verovatno i ova ekonomska kriza utice na to ali se nadam da ce biti bolje.
    Poruku je izmenio nenad.bds, 11.02.2010 u 19:03

  4. #79

    Odgovor: Најлепше село у Срему

    Ta da to nisu Sase?

  5. #80

    Odgovor: Најлепше село у Срему

    Stari Slankamen




  6. #81

    Odgovor: Најлепше село у Срему

    Mali Radinci, opstina Ruma
    Ime: IMG_1693.jpg Pregleda: 534 Veličina: 129.4 KBIme: IMG_0505.jpg Pregleda: 383 Veličina: 116.2 KBIme: IMG_0540.jpg Pregleda: 290 Veličina: 144.5 KBIme: IMG_0560.jpg Pregleda: 398 Veličina: 200.3 KBIme: IMG_0655.jpg Pregleda: 415 Veličina: 109.8 KB

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 10:56
  2. Окаснели повратак у школу...
    Autor yossarian u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2011, 20:24
  3. Ко псује, зло (не) мисли!
    Autor Gogi u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.04.2010, 14:00
  4. Чекајући зелено
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.07.2007, 22:44
  5. приватне поруке - проблеми
    Autor StOlA u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.05.2007, 01:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •