Veliki brat - Big Brother 2007
Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 184
  1. #1

    Veliki brat - Big Brother 2007

    Buduće ukućane čeka stroži Veliki brat

    Drugi serijal ovog popularnog šou-programa počinje u drugoj polovini septembra...

    Ljubitelji Velikog brata i celodnevnog posmatranja ukućana, imaju čemu da se raduju ove jeseni. Buduće ukućane čeka stroži Veliki brat, pun novih iznenađenja i znatno težih zadataka za sve koji bi da ponesu titulu drugog pobednika i išetaju iz kuće bogatiji za 100.000 evra.


    Drugi serijal ovog popularnog šou-programa počinje u drugoj polovini septembra, a Srbija će još jednu Novu godinu dočekati u društvu takmičara koji će se boriti za veliku nagradu. Celodnevni uživo emitovani okršaj novih 12 ukućana trajaće nešto više od 100 dana, a novine koje su ljudi iz produkcijske kuće Emotion" do sada otkrili, u vezi su s promenom scenografije i voditeljske ekipe. Tako će, pored Ane Mihajlovski, Irine Vukotić i Marijane Mićić, još jedan voditelj izveštavati o svakodnevnim događanjima u kući Velikog brata. Uz direktna uključenja u kuću, planirane su i tri nedeljne i pet dnevnih emisija.


    Jedva cekam, jos uvek se ne zna tacan datum pocetka serijala, prepostavlja se da ce to biti 15.septembar
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    14 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Mada imam utisak da ću non - stop praviti paralele sa takmičarima iz prethodne sezone - onakve likove je trebalo '' sastaviti '' ... Čudi me da ne postoji nikakva pompezna reklama . Kakvi li će sada učesnici biti, kakve će zadatke imati - ostaje da vidimo .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    nisam nesto luda za BB ali verovatno cu gledati.. kad svi gledaju i ja cu
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Videla sam da je počeo hrvatski a ne znam kad počinje naš. Nešto mi se čini da ne forsiraju najavu ili grešim. Gledaću koliko stignem i koliko mi bude zanimljivo, kao i do sad
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Sta da kazem osim: FUJ!
    Dokle ce da nastavljaju sa tim glupostima? Jeste da je to super marketinski potez, ali gde im je moral? Mislim, ako covek provede 1/3 godine gledajuci neke sabane (ili uostalom bilo koga) na televiziji, jeduci hamburger i koka-kolu, sta to govori o gledaocu? Necu reci da nikada nisam gledao - jesam, ali to posmatranje je obicno iscrtavalo na licu osmeh pun gadjenja. Radije bih jeo zive bubasvabe/zohare nego sedeo ispred TV-a gledajuci doticnu emisiju (kada bih bio prinudjen).

    Problem je u tome sto se svi kao protive emisiji, a u stvari - suprotno. Da li je bolje da za tih 20/40/60 minuta (ne znam stvarno koliko traje) odvedete dete na sladoled, odete sa prijateljima u setnju kejom (ili u kafanu, ako nema keja. Ako je hladno, pozovete ih kuci. Siguran sam da imate barem neke prijatelje), pa cak i sednete za racunar, odigrate igru koja je vredna igranja (ovom prilikom preporucuje Monkey Island serijal), prochatujete sa nekim ako ste daleko, ili pocnete sa ucenjem neke nove vestine (modeliranje, programiranje itd.).
    Ako vam se ucini da zvucim kao neka babuskera koja pridikuje: "Nemo' kceri da gledas Nindza-kornjace, iskvarice te", procitajte opet. Ako vam se opet isto ucini, procitajte joste jedanput. A ako i dalje mislite da sam kenjator, pa izvolte, odgledajte jos jednu epizodu prokletog BigBrothera. A u medjuvremenu (ako imate muda da se odlepite od ekrana i odete do kupatila), pogledajte sebe u ogledalu i setite se da postojite. A onda opet procitajte. Sad ne zvucim kao nadzak-baba, jel? Sad mi je napokon jesno zasto se ovaj napaceni narod okrece ritualnim samoubistvima i kojekakvim bolesnim perverzijama. Mislim da cu se i ja uclaniti u sektu cije je predstavnistvo najblize mojoj zgradi ako jos jednom cujem: Stane, ne seri, emisija je bas do jaja.

    Blah. Ako vidim jos jednom neku Gogu, Macu, ili koga vec, mozete me slobodno strpati u zatvor, jer cu polupati ceo studio B92.

    Fuj.

    -sd
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat stane37 kaže: Pogledaj poruku
    Sta da kazem osim: FUJ!
    Dokle ce da nastavljaju sa tim glupostima? Jeste da je to super marketinski potez, ali gde im je moral? Mislim, ako covek provede 1/3 godine gledajuci neke sabane (ili uostalom bilo koga) na televiziji, jeduci hamburger i koka-kolu, sta to govori o gledaocu? Necu reci da nikada nisam gledao - jesam, ali to posmatranje je obicno iscrtavalo na licu osmeh pun gadjenja. Radije bih jeo zive bubasvabe/zohare nego sedeo ispred TV-a gledajuci doticnu emisiju (kada bih bio prinudjen).

    Problem je u tome sto se svi kao protive emisiji, a u stvari - suprotno. Da li je bolje da za tih 20/40/60 minuta (ne znam stvarno koliko traje) odvedete dete na sladoled, odete sa prijateljima u setnju kejom (ili u kafanu, ako nema keja. Ako je hladno, pozovete ih kuci. Siguran sam da imate barem neke prijatelje), pa cak i sednete za racunar, odigrate igru koja je vredna igranja (ovom prilikom preporucuje Monkey Island serijal), prochatujete sa nekim ako ste daleko, ili pocnete sa ucenjem neke nove vestine (modeliranje, programiranje itd.).
    Ako vam se ucini da zvucim kao neka babuskera koja pridikuje: "Nemo' kceri da gledas Nindza-kornjace, iskvarice te", procitajte opet. Ako vam se opet isto ucini, procitajte joste jedanput. A ako i dalje mislite da sam kenjator, pa izvolte, odgledajte jos jednu epizodu prokletog BigBrothera. A u medjuvremenu (ako imate muda da se odlepite od ekrana i odete do kupatila), pogledajte sebe u ogledalu i setite se da postojite. A onda opet procitajte. Sad ne zvucim kao nadzak-baba, jel? Sad mi je napokon jesno zasto se ovaj napaceni narod okrece ritualnim samoubistvima i kojekakvim bolesnim perverzijama. Mislim da cu se i ja uclaniti u sektu cije je predstavnistvo najblize mojoj zgradi ako jos jednom cujem: Stane, ne seri, emisija je bas do jaja.

    Blah. Ako vidim jos jednom neku Gogu, Macu, ili koga vec, mozete me slobodno strpati u zatvor, jer cu polupati ceo studio B92.

    Fuj.

    -sd
    Auuu Stane, cemu toliko negativnih reci, i nerviranja, pa to je samo jedan reality show
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nisam nesto luda za BB ali verovatno cu gledati.. kad svi gledaju i ja cu

    O, ne! A šta ćeš raditi ako, ne daj Bože, svi ostali skoče s mosta?

    Ja se slažem sa Stanetom. BB je verovatno jedan od uzroka propasti naše civilizacije... ili je posledica, sad već ne znam...


      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nisam nesto luda za BB ali verovatno cu gledati.. kad svi gledaju i ja cu
    kad gleda starsica i ja cu gledati

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Gledala sam hrvatski pre neki dan...hm ima nekih dobrih macana
    Interesantno mi što hrvati čini mi se malo obracaju pažnju i na izgled ukućana, biraju uvek mladje, zanimljive, svako ima neki svoj fazon...A ovi naši dovode pacijente poput Veseline ...
    Valjda će se u ovom serijalu to promeniti...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam hrvatski pre neki dan...hm ima nekih dobrih macana
    Interesantno mi što hrvati čini mi se malo obracaju pažnju i na izgled ukućana, biraju uvek mladje, zanimljive, svako ima neki svoj fazon...A ovi naši dovode pacijente poput Veseline ...
    Valjda će se u ovom serijalu to promeniti...
    Ma da, kod njih nema matoraca kao kod nas Ali moras priznati da je u VIP- u Pedja D-boy bas imao bisera
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    kad gleda starsica i ja cu gledati
    eto, delujem na ljude, ako nista drugo, makar za BB
    O, ne! A šta ćeš raditi ako, ne daj Bože, svi ostali skoče s mosta?
    ako od njih 5 u sobi, jedina ja ne zelim da gledam, ne vidim kako bi daljinac i to zadovoljstvo da promenim kanal, pripali bas meni
    a ako skoce s mosta.. eto, imam priliku da promenim kanal
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma da, kod njih nema matoraca kao kod nas Ali moras priznati da je u VIP- u Pedja D-boy bas imao bisera
    Mislim, budala, naravno da je imao
    Al i dalje mislim da bi trebalo da se fokusiraju na omladinu...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Al i dalje mislim da bi trebalo da se fokusiraju na omladinu...
    Naravno, slazem se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Auuu Stane, cemu toliko negativnih reci, i nerviranja, pa to je samo jedan reality show
    I emisija u kojoj je grupa ljudi trka da sto pre dodju do bubrega, ili kog vec organa, je takodje trebao biti "samo" reality show. A jedni drugima postavljaju nogu da ne bi dobili isti (samim tim i njihov zivot je ugrozen). Gde je tu saradnja, drustvenost, po cemu su ljudska bica tako poznata? To je prosto bizarno.

    Slazem se sa tvrdnjom da je to reality show, ali ne sa onim "samo". Svi su mislili da ce Hitler uzeti samo mali deo francuske, pa su se malko zajebali (da prostite na reci, ali to je srpska rec koju mozete naci u vukovom rjecniku). Dakle, taj reality show u sebi nosi vise zla nego sto bilo ko moze da pretpostavi. Navodi ljude da se medjusobno potkopavaju, umesto da se potpomazu.

    Da ne ispadne kao da samo kudim: Ima i dobrih strana. To jest, samo jedna dobra strana. Da sagledamo kakvih ljudi sve ima, i sta bi sve uradili da bi dosli do novca. Drugim recima, da vidimo za koliko bi se prodali. Sebe i svoje okruzenje. Ali, ako tu dobru stranu iskoristimo, zazalicemo. Jer ih je previse.

    -sd
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Gledala sam juce Hr Big Brother, jako mi se svidja kako su sredili kucu, i dvoriste Bas me zanima kakva ce biti nasa BB kuca.


    Ispovedaonica


    Trpezarija


    Deo dvorista
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •