Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 184 od ukupno 184
  1. #181

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    E, sad ugledah ide telop na TVu da su u saobraćajki poginuli Zorica, Elmir i Zeka a neko četvrti je u urgentnom
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #182

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Sad je 7.30 isti telop ide i na Pinku...

    sad che i izveshtaj... izgleda da je stvarno...


    Shit...
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    U teškoj saobraćajnoj nesreći na šabačkom putu
    Poginuli bivši ukućani "Velikog brata" Elmir, Zeka i Zorica






    Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, prema nezvaničnim informacijama poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“.

    U
    kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni „sitroen C4“ kojim je, prema nepotvrđenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
    - U pomoć! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladić koji je trčao prema meni - priča za „Blic“ Nikola Negran, portir firme „AD Voćnjak“ koja se nalazi u blizini mesta nesreće.
    - Dao sam mu ćebe i telefon koji je tražio da bi pozvao neku
    Tanju. On joj je rekao da se vrate - priča Negran.
    Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su sinoć u Loznicu gde su trebali da se nađu na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takođe, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto. Kako smo sinoć nezvanično saznali, vozilo je zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla“.
    Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf“ u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.
    Nekoliko minuta potom, zbog neprilagođene brzine „sitroen“ je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila. Nakon desetak pređenih kilometara vozač „golfa“ ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača, čije identitet nije bio poznat do zaključenja ovog broja, ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.
    - Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.
    Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.
    - Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem - rekao nam je jedan od policajaca sa uviđaja koji je počeo odmah nakon što je „sitroen“ izvađen iz reke.
    Kako saznajemo, čelni ljudi „Emotiona“, verovatno će prekinuti emitovanje „Velikog brata“.



    ( blic )
    Poruku je izmenio Goga, 29.12.2007 u 08:16
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Kako saznaje Press, poslednjih nekoliko nedelja gotovo svi bivši ukućani danonoćno su obilazili srpske diskoteke i „tezgarili" su gostujući po klubovima, a organizatori su njihova gostovanja najavljivali protivzakonito, koristeći logo rijaliti-šoua „Veliki brat".



    - Zorica, Elmir i Zeka tragično su nastradali u želji da što pre stignu na jednu od žurki, organizovanu u Loznici - kaže sagovornik Pressa, blizak ukućanima „Velikog brata", i dodaje:


    - Iako će, na ćelavom parčetu hartije, u rubrici „razlozi nezgode" zauvek ostati zapisano - „neprilagođena brzina" i „klizav kolovoz" - ta jurnjava za slavom i ponekim bednim honorarom od 20-ak evra pomogla je da dođe do tragedije. Pri tom su bivši ukućani „Velikog brata" grubo kršili pravila ugovora koje su potpisali s producentskom kućom „Emoušn".
    Sagovornik Pressa navodi da su gostujući po noćnim klubovima bivši ukućani počeli da liče na svojevrsnu cirkusku atrakciju, a jedna od hit žurki kojom su Tanja, Elmir, Burek, Danilo, Jelena i ostatak bivših ukućana pokazali da je cena slave u Srbiji veoma niska, održala se nedavno u Inđiji.

    VB: Samoinicijativno su to radili!
    U izjavi za Press, datoj pre tragedije, PR služba „Velikog brata" najavila je rigorozne mere za svakog ko krši pravila predviđena ugovorom i bruka im brend.
    - Mi nikome nismo organizovali ta gostovanja, već su ukućani to radili samoinicijativno. Korišćenje logotipa „Velikog brata" je zaštićeno i svaka zloupotreba je strogo zabranjena. Naš advokat je upoznat sa ovom, ali i nekoliko sličnih zloupotreba, naveli su u PR službi „Velikog brata".
    (R. J.)

    - Širom Inđije, ali i po Novom Beogradu i Zemunu, danima unapred oblepljivane su bandere plakatima, kojima se publika pozivala da navali u lokalnu diskoteku „Lovac", gde su se kao gosti pojavili bivši ukućani. Pored Ranke, Danila, Zeke (?), Bureka, Jelene, Mišela, Tanje i Elmira, bile su najavljene i „četiri go-go igračice, Suzanine drugarice". Cena je, naravno, bila simbolična, 100 dinara, a zanimljivo je da su organizatori na plakat bespravno stavili i logo „Velikog brata".


    Miki: I mene su zvali na te žurke
    Miki Đuričić, jedan od bivših ukućana, kaže za Press da su i njega bivši saborci pozivali na zajednička druženja.
    - Zvali su me nekoliko puta da im se pridružim, ali sam im objasnio da mene te stvari ne zanimaju, ali i da me je sramota da izlazim među narod. Iz kuće sam izašao jer mi je bilo dosta tog medijskog pritiska i zato što nisam bio spreman da za parče slave prodam ono malo ponosa što mi je ostalo u životu. Tragično je to što se desilo, ali nisu smeli tako da polete - navodi Miki Đuričić.
    Izvor: Press


    Baj d vej:
    Momak koji je vozio pre elmira je bio Tanjin prijatelj, a ne vozach Emotiona i kola su bila njegova.
      Vrh

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •