Problemi sa titlovima - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    софтвер под именом IGI.Subtitler независно пушта титл са одбараним видеом, тако се може и живи програм са сателита гледати са титлом на пример или било који пуштени филм, а у твом случају је најбоље да после постављања .бин фајла у алкохол или сродни алат, отвориш драјв који користи алат и копираш садржај на неку другу локацију и на ту локацију поставиш и титл тако ће ти сваки плејер учитавати као што си и навикла, .bin фајл ти више није неопходан и може се брисати.

  2. #17

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    Mislim da je ipak najbolje da mount-uje bin file u daemon, i da udje na taj novostvoreni virtuelni drajv na desni klik open, posto ocigledno ima autoplay namesten, i da odatle prekopira film. Pretpostavljam da je to neki VCD ili SVCD format, ako ne DVD, u prvo i drugom slucaju dovoljno bi bilo da .dat file sa tog virtuelnog drajva ili koji je vec najveci iskopiras na neku drugu lokaciju, ako je DVD slika u pitanju onda sa DVD Decrypterom skines na hard. U prvom i drugom slucaju taj dat ili vob file moes pustiti sa bilo kojim playerom koji podrzava i titlove KMPlaye, BS, MV2 ... a ako je DVD u pitanju onda sa IGI.Subtitler-om kao sto je Stoja predlozio.

  3. #18

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    EEeeEEee da, da ne zaboravim Stigne mi film sa .bin ekstenzijom i ove se teme uopšte ne setim, jer nisam ni tada skontala o čemu je reč, a i nemam ni taj Deamon ni Alcohol. Otišla malo na ES, pa čitala i pretvorila to u Neru, spržila tj, na CD i dobijem neki Video CD. Njega pokrenem u Power DVD-u - radi (mojoj sreći nikad kraja ), ali avaj, nema šanse da se učita prevod. Dobro, odgledam bez prevoda, nije frka. Posle se setim da probam iz KMPlayera (genije, suvi genije) i učitava titl E sad sam se tek setila ove teme, pa sam htela da dodam to uputstvo za Nero, postupno, možda će nekome zatrebati ... na one koji ne razumeju ove mountaše mislim Pola slika našla na netu, a pola slikala



    Pa kliknete na Cancel...



    Pa onda na preferences...



    Ovako treba da bude čekirano, vreme promenite na 84 i apply, ok. Odete na open i nađete folder sa filmom ili šta god ili se on sam odmah ukaže...



    Kliknete na ovaj fajl dva puta...



    Odaberete najmanju brzinu ( tako pisalo kod mene da preporučuju ) i kliknete na burn . I treba jedan prazan disk da je već ubačen, of skroz. Eto tako sam napravila Video CD

    Jedino mi nije jasno jel ja treba sad ono 84 da vratim na 82 ili šta je već pisalo pre ovoga ili to nije bitno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    Pa sljedeci put kad dobijesh .bin otvori ga u u VLC-u direktno bez da uchish kako se rezhu diskovi u Neru A kako se tek mauntuju, to chesh tek da nauchish
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  5. #20

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    VLC je vise nego dobar player, ali imam veliku zamerku. A to je da nemoze da iscrtava titlove na overlay ili vmr povrsini, sto rezultuje tako sto je titl zalepljen na sam film. Pa samim tim ako je film widescreen, smanjuje vidnu povrsinu. A i mnogo je losiji kvalitet titla. KMPlayer ima pregrst opcija, doduse ne ko VLC, ali ima tu opciju za titl. Tako da ja u 99.9% slucajeva koristim KMP.

  6. #21

    Odgovor: Titlovi u Deamon i Alkohol 120%

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Pa sljedeci put kad dobijesh .bin otvori ga u u VLC-u direktno bez da uchish kako se rezhu diskovi u Neru A kako se tek mauntuju, to chesh tek da nauchish
    Odi 'vamo da ti dam jednu žvakicu. Čovek se uči dok je živ tako i ja prvi put videla tu ekstenziju A nisam imala ni VLC ni Deamon ni Alkohol, nego se snašla sa Nerom. A KMP mi baš lep plejerčić. I dovoljan, pokazalo se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Titlove nekako i nalazim ali nikako ne mogu da gledam sa titlom jer ne umem da ga nalepim (da izvinete) na winamp ili wmp..ostali programi mi ne rade..i tako..gledam bez titlova
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Titlove nekako i nalazim ali nikako ne mogu da gledam sa titlom jer ne umem da ga nalepim (da izvinete) na winamp ili wmp..ostali programi mi ne rade..i tako..gledam bez titlova
    da li si probala sa NeroShowTime da odgledaš film
    Verovatno da ga imaš instaliranog

    Ako i nemaš, probaj sa nekim portable playerom (VLC; ili sa instalacionim playerima koji u sebi već imaju kodeke: AlShow; KMPlayer

    svi su free... jedino kod VLC playera subtitle opcije nisu uradjene na najsretniji način, mada mislim da je kod tebe verovatno u pitanju problem sa manjkom kodeka
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 21.09.2008 u 15:41 Razlog: O ≠ R & D ≠ S

  9. #24

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    da li si probala sa NeroShowTime da odgledaš film
    Verovatno da ga imaš instaliranog

    Ako i nemaš, probaj sa nekim portable playerom (VLC; ili sa instalacionim playerima koji u sebi već imaju kodeke: AlShow; KMPlayer

    svi su free... jedino kod VLC playera subtitle opcije nisu uradjene na najsretniji način, mada mislim da je kod tebe verovatno u pitanju problem sa manjkom kodeka
    Hvala,
    hajde skinuću te programe pa javljam kako radi
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #25

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Hvala,
    hajde skinuću te programe pa javljam kako radi
    dovoljan je i jedan
    mislim da je najbolja solucija KMP
    a VLC (malo je ružnjikav) možeš baciti na USB, pa ga koristiti kad i gde god ti je potreban

  11. #26

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    dovoljan je i jedan
    mislim da je najbolja solucija KMP
    a VLC (malo je ružnjikav) možeš baciti na USB, pa ga koristiti kad i gde god ti je potreban
    Opet ne radi.
    Skinula sam KMP i pokusala da otvorim film, ali se samo pojavljuje sneg..u boji doduše ...a winamp i wmp mi otvaraju sve ali nece titl...kako to?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #27

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Opet ne radi.
    Skinula sam KMP i pokusala da otvorim film, ali se samo pojavljuje sneg..u boji doduše ...a winamp i wmp mi otvaraju sve ali nece titl...kako to?
    nemoguce
    KMP otvara i nemoguce......nisi nesto lepo odradila....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #28

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemoguce
    KMP otvara i nemoguce......nisi nesto lepo odradila....
    Moguće
    Hoćeš da ti se zakunem u Stanu?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #29

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Moguće
    Hoćeš da ti se zakunem u Stanu?
    ajd...al javno....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #30

    Odgovor: Titlovi za filmove i serije

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Opet ne radi.
    Skinula sam KMP i pokusala da otvorim film, ali se samo pojavljuje sneg..u boji doduše ...a winamp i wmp mi otvaraju sve ali nece titl...kako to?
    winamp i WindowsMediaPlayer nisu najsretnije rešenje kada je u pitanju avi, opcija subtitle ti je dostupna samo kod video fajlova u ".vob" extenziji (dvd)... i to kod WMV, za winamp nisam siguran da čak i to podržava
    e sad KMP ima u sebi ugradjene kodeke, koji su nezavisni od samog windowsa, dakle ono što sam mislio da je problem u manjku kodeka otpada
    Nešto je tu drugo poremećeno
    prvi put se srećem sa takvim problemom, ma i čujem za njega
    mislim da winamp i WMV otvaraju film a da KMPlayeru to ne uspeva
    negde si nešto otkačila... neku kvačicu, ili si instalacijom nekog programa napravila zbrku, a možda ti AntiVirus stopira pravilan rad drugih playera
    odkonektuj se sa neta (za svaki slučaj)
    isključi antivirus, pa pokušaj onda sa KMPlayerom, ili nekim drugim pleyerom koji imaš instaliran
    normalno, nakon toga ponovo pokreni antivirus
    ako plejer radi kako treba, znači da je do antivirusa
    ne znam do čega drugog bi mogao biti problem

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Kako napraviti DVD sa sve titlovima?
    Autor srdjan_p u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.01.2016, 04:09
  3. Problemi sa Torrentom
    Autor pristevac85 u forumu Softver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:30
  4. Problemi sa stolicom
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 21:52
  5. Photoshop problemi
    Autor SQUAW u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 10:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •