Ukinut "Marko Živić show" - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    gledaću emisije takve vrste kad voditelji budu bar približni Džulsu Holandu (Jools Holland)...
    until then
    eee da, Nikola Đuričko je ziiiiiiiiiilion puta bolji u Karaoke Obračunu... od tog, nekog...
    tvoj poslednji umski patuljak...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Ne gledam show programe, ali ako je to privatna televiziska stanica (ima li, koji nisu?), em je najgledanija emisija te televizijske stanice, pa gde ti ljudi zive?

    Ovo je Srbija, 2007, vreme kapitalizma?
    Pare se zgrcu a ne bacaju se kroz prozor! I na skuva se supa od koke koja leze zlatno jaje!
    ccccccccccccccccc.....
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Ja ne gledam TV. Ali ovaj show sam primetila zato sto je drugaciji od ostalih show-a na nasim televizijama. Definitivno je bolji show od Granda i onog show-a sa Jelenom Bacic-Alimpic (jel se tako zvase? ) naravno ko sto ste rekli, ovo je preslikan tipicni americki show ali zasto da ne. Bolje to nego Grand Zvezde. Ovde se bar cuje ponesto pametno. I ako je pljuvao po politicaticarima, neka je! I ako cak i nije u pravu, nek je pljuvao.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Imala sam prilike da vidim delove show-a, i to dok sam gledala sta ima na TV-u. Nikad me nije zadrzao dovoljno dugo da ga odgledam u celini. Jednostavno nije mi se dopao i bar meni nece faliti...
    Lako cu,ako je do mene.........
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Hvala Bogu. Nervira me taj lik. Kad sam chula da su nekipredlozili da ce on biti voditelj eurosonda, rekla sam "neeeeeeeeee"
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam i uživala.
    Jeste da je tipičan američki fazon šou programa - ali je imao dušu i eksploziju pozitivne enrgije. Odlični gosti - predstavljeni u nekom novom svetlu i odličan live bend na čelu sa Ksenijom Ivanović. Znam da je jednom prilikom ispreskakao Olju Kovačević sa temom o TV pretplati - ili je možda '' lanuo '' nešto što nije bilo po volji '' tamo nekome '' .. Imam utisak da čim neko malo '' iskoči '' iz klišea - nije podoban, ili nije zadovoljio očekivanja producentske kuće .
    Ma daaaj... Jeste da je tipičan fazon šou programa ali je bio očajan pokušaj. Sećam se pokušaja i MEGA DEKIJA na 3K ili Pinku pre par godina. Ko nije gledao Connan O'Brien ili Jay Leno show nad ovim samo može da plače. Isto kao kod prenosa kečera ili američkog fudbala.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Šta da daaam?

    Pokušaj - jeste, kakav - o ukusima ne vredi raspravljati. ( čuvena rečenica )
    Poštujem tvoj stav, ali to nije razlog da od tebe tražim isto...
    Kako si uspeo da napraviš mix: mega Dekija, 3K, PINK-a, kečera, američkog fudbala ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  8. #23

    08 Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Pa sve najbolje show-ove ce da ukinu!!!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Ukinut "Marko Živić show"

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Šta da daaam?

    Pokušaj - jeste, kakav - o ukusima ne vredi raspravljati. ( čuvena rečenica )
    Poštujem tvoj stav, ali to nije razlog da od tebe tražim isto...
    Kako si uspeo da napraviš mix: mega Dekija, 3K, PINK-a, kečera, američkog fudbala ...
    Pa sve što sam nabrojao su samo bedni pokušaji da se na naše televizije uvede takva vrsta zabave.
    Ne mogu da se setim nekog show-a ili emisije tipa koje su popularine na NBS ili sličnoj TV a uspele su da se prime kod nas.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. What is "Grand Show"
    Autor vlado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 19:59
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. 7. sajam automobila "Auto Show - Novi Sad"
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 10:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •