Citat vancouver kaže: Pogledaj poruku
Hey Vojvodjani starosedeoci
Mnogo ste preokupirani sa dodjoshima kao da vi imate neku tapiju na tu Vojvodinu i vi chete da odredite ko che u nju da se doseljava ili da zivi.Vama defactno smetaju gorshtachki srbi a i svi drugi koji su rodjeni u Vojvodini jel su mentalno jachi od vas koji ste mix tih nekoliko malih etnichkih gurpa u Vojvodini shto se vi naveliko hvalite koliko ste multiculturna zajednica smeshan pojam jel da imate neke info o Evropskim gradovima koji imaju na stotine nacija koje zive u tim gradovima vi ste mala ribica u jednom velikom multietnichkom Okeanu ...
Zaboravite vishe o vashoj multietnichnosti u Vojvodini jel po svetskim normama niste ni na listi ....


Odakle ti ideja da smo mi Vojvodjani preokupirani dodjosima?
Interesuje mi i odakle ti i ideja da mi uopste delimo ljude na dodjose i starosedioce ?
Covek je covek , pa bio on i iz Tunguzije, ako je covek prihvatam ga

Nikad nismo odredjivali ko ce u nju da se doseli, useli i naseli, vec smo svakog docekali velikom pitomom Vojvodjanskom dusom

Dozvoljena su vam sva prela i posela i niko vam ne brani da volite svoje, kao sto i mi volimo i ne damo svoje, to je jedino sto imam, za cega znam,sto volim i cega se ne odricem

Nemoramo biti na svetskim listama i listicama, ne moramo se naci u brojkama
mi imamo Dusu, ne banalizuj stvari prijatelju

Mnogo si mentalno jak,Mnogo priznajem