Hvatači snova... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Hvatači snova...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Gde hoćeš, sama odlučiš

    http://www.dream-catchers.org/hangin...am-catcher.php
    http://www.dream-catchers.org/dream-catcher-rituals.php

    Kod mene propušta sunčeve zrake tamo gde spavamo Na prozoru je
    Hvala na linkovima, odlicni su....

    Mislim da cu ga staviti iznad kreveta....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #17

    Odgovor: Hvatači snova...

    Citat mrmotova sestra kaže: Pogledaj poruku
    hajde, ako neko zna, nek mi kaze sta se koristi od materijala i tehniku pravljenja hvataca. ili gde mogu naci uputstvo za izradu jer bih ga radije napravila nego kupila. hvala!!!!!
    Slazem se s tobom,ipak je lepse kada covjek napravi sam nesto sto je samo za njega vezano....kada nesto sam pravis,ugradjujes sebe,svoju energiju,neki svoj licni zapis....
    Samim tim verujem,da bi i sam proizvod bio delotvorniji...
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  3. #18

    Odgovor: Hvatači snova...

    Kakva cakana pricica...Hvatac snova.....prvi put cujem za tako nesto,a,toliko sam o snovima citala...
    E sada, trebala bih razmisliti da zaista pronadjem sebi nekog hvataca..ali ,da li ste razmisljali,sta sa onima koji sanjaju da sanjaju......kako bi oni resavali svoje snove...ili oni ,koji u toku snivanja da sanjaju ,se iznenada probude..a ima toga...retko,ali postoje.
    Moguce da je rec o zastitnom mehanizmu koji treba da nas sacuva od opasnosti neposrednog dodira sa nesvesnim...

    Sanjam da sanjam,i stavljam zastitu,branu,na kraju imam sumnju u realnost i istinitost nesvesnog zivota...ne dozvoljavam sebi da neometena od svesti sanjam(trebao bi mi hvatac...),htela bih i preko noci da ..upravljam svojim snovima,kao sto to cinim preko dana...htela bih da nametnem svest nesvesnom...''da postavim ogradicu Nijagarinim vodopadima zivota''...

    Ovako nesto najcesce cinim ''iz straha od zivota''....verovatno...

    Potreban je hvatac snova..i coveki z plemena Lakota zna sta je pricao...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  4. #19

    Odgovor: Hvatači snova...

    Ne verujem neshto preterano,al opet neodbacujem,jako bih volela da imam to chudo za hvatanje da mi snovi budu josh lepshi :D gde ima to da se kupi i kako izgleda??
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #20

    Odgovor: Hvatači snova...

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    gde ima to da se kupi i kako izgleda??
    Izgleda ovako:
    Ima vecih, manjih, nakicenijih itd...
    Shta je dreamcatcher mozh' da vidish u nekim od prethodnih postova...ostavljeni su linkovi...
    Eto

    Ja imam 2...zakacheni na prozore u spavacim sobama...kupljeni u indijanskom rezervatu...tamo negde na severu.

  6. #21

    Odgovor: Hvatači snova...

    Meni ne treba nikakav hvatach snova..naprotiv mene snovi sami hvataju i veoma su zanimljivi svaki na svoj nacin.
    Ni jedan nije jednostvan, ni jedan nije lako razumljiv..i svakog mogu da se setim kad se probudim.
    A sto se tice hvataha snova..mislim..sta reci..glupost, ne mozes sebe naterati da sanjas, kad najvise ocekujes san neces ga ni imati(u vecini slucajeva).
    O snu ne treba razmisljati, san ustvari prazni suvisne misli kojima se opterecujete tokom dana, i taj proces se desi sam od sebe zeleli mi to ili ne..prema tome dabome

  7. #22

    Odgovor: Hvatači snova...

    Meni su toliko cool ti hvataci snova da sam pocela da ih pravim....malo je teze napraviti ih....ali meni ideeeee... ))

  8. #23

  9. #24

    Odgovor: Hvatači snova...

    Imam 2,mada se ne secam kad sam nesto sanjala...osim budna,mozda je i to uhvatio
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  10. #25

    Odgovor: Hvatači snova...

    svašta

    evo vam uputstvo za pravljenje https://www.themajka.com/izradi-drea...nova-t643.html
    Dodji janje kad se žito žanje




Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Vas auto iz snova
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 28.11.2023, 12:52
  2. Ko je od vas sa osobom svojih snova?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 20:35
  3. Plesom do snova
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.03.2008, 10:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •