Oruzje u kuci - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50
  1. #46

    Odgovor: Oruzje u kuci

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Smisli samo šta ćeš reći policiji za slučaj da ga oni nađu u tvom automobilu pogotovo ako ne stoji u gepeku.
    Nosit ću suho meso i sudžuk sa sobom...pa ću reći da volim oštrim nožem da ih sjeckam.

    Znam da moram da ga liferujem iz kasete...valjda ću to i uraditi.
    Poruku je izmenio Sunflower, 05.11.2009 u 15:39
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #47

    Odgovor: Oruzje u kuci

    Odrastao sam sa punom kućom oružja, takve su prilike bile. Nagledao se i bombi i pištolja, pušaka lovačkih i drugih, noževa... pravi arsenal. Sada u kući oružja uopšte nema, nije potrebno i ne nedostaje.

    Ne smatram oružje neophodnim u domaćinstvu, ali daleko od toga da bih nekome zabranio držanje oružja, samo bih pooštrio kriterijume za njegovo legalno dobijanje. Jer, svedoci smo činjenice da ima sve više slučajeva masovnih ubistava/samoubistava, jer su neuračunljive osobe u posedu vatrenog oružja.

    Oružje da, ali samo osobama za koje se medicinskim i drugim testovima utvrdi da su potpuno psihofizički zdrave. I to zdravlje proveravati redovno, jer ako je osoba danas uračunljiva, ne znači da će to i sutra biti.

  3. #48

    Odgovor: Oruzje u kuci

    Kod nas je i zakonom predvidjeno uvanje naoruzanja itd ...
    Prma tome nije nikakva mudrost drzati oruzije pod kljuem sa odvojenom municijom van domaşaja dece i objaşnjenja şta je to ...
    A kad se dese trgedije kasno shvatimo da smo ona zaba şto je digla nogu da se potkuje
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #49

    Odgovor: Oruzje u kuci

    Ne, nemam takvo oruzje ali zato imma tako neko, ma sica za te pistolje, kalasnjikove, heklere i etc.
    U kuci imamovako.....
    -komplet Zepter nozeva, mogu da "isplandiram" iksana uz njihovu ostrinu za po sata
    -sataru..ne znam koje je prozvodnje, ali sa njom sam jedne prilike isatarila fotelju da bih je lakse izbacila kropz prozor, onako u delicima(vecinski deo iste je bilo puno drvo)
    -drvenu toljagu, ili ti palicu sa svrhe sporta, kojom obicno sacekujemo lopova kada misli da nismo kuci
    I nemoj da se neko uplasio....nije ovo nista, od metka moz se i pobegne, ali pikado sam ja vezbala..sa sve tim malim ostrim nozicima
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  5. #50

    Odgovor: Oruzje u kuci

    Vateno oružje se drži u sefu,zajedno sa streljivom !
    Meni je otac bio policajac, imao je Colt i Magnum,sve mi u kontrolisanim uslovima pokazao,
    i naucio sam se odgovornosti

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •