Radio po vasoj meri....
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 64
  1. #1

    Radio po vasoj meri....

    Koja vam je omiljena radio stanica, i dali vam zadovoljava vase potrebe i ukuse. Ja recimo svoje radno vreme i ceo dan provodim uz radio, vec pa recimo 16 godina unazad, cak nemoga da zamislim da provedem dan bez radija. Sada slusam radio INDEX,(jedno vreme sam slusao radio Kosavu, naravno devedesetih, dok je radio Extra Vlada, Pera Satelit i drugi, i bili su neverovatni) i stvarno mi zadovoljava moje dnevne potrebe za nekim informacijama i muzikom. Muzicki izbor im je sa ukusom, pored noviteta domace i strane zabavne i nekog blagog roka, pustaju, na moje veliko zadovoljstvo i velike hitove 80-tih i 90-tih, kako strane tako i domace!
    Dakle, dali slusate radio, koju stanicu, sta vam se dopada ili ne, a ako ne,dali imate nekakvu viziju kako bi trebalo da bude radio stanica kuji biste vi slusali?
    Love comes again......

  2. #2

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    .......,,zar ovde niko neslusa radio!!??
    Love comes again......

  3. #3

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Moram da te razocaram, ne slusam radio...
    ...iz razloga sto mrzim reklame lokalnih radio stanica i telefoniranja slusalaca...

    Takodje smatram da je na poslu neprikladno slusati radio, jer je nedostojno radnom mestu na kome radim, a da budemo iskreni, odvraca paznju, sto se kod teskog umnog rada itekako primeti...
    (naravno, odobravam radio na radnim mestima gde je radio ukljucen zbog klijenta...)

    Jedina radio stanica koju slusam je ``Slager``, kada idem na put u Madjarsku, jer su dva njihova komentatora urnebesna sa humorom a muzicki izbor je fenomenalan! Sve vreme su mi usta razvucena do usiju, dok vozim...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    Jedina radio stanica koju slusam je ``Slager``, kada idem na put u Madjarsku, jer su dva njihova komentatora urnebesna sa humorom a muzicki izbor je fenomenalan! Sve vreme su mi usta razvucena do usiju, dok vozim...
    Vidis, skroz sam zaboravio, dok sam bio u Budimpesti, slusao sam radio Danubius, gde je radio Bocskor Gabor i Vilam Geza, koji je posle presao na Slager radio, e njih dvojica su otkidala.To je cist humor, pogotovu njihova emisija subotom, Groznica subotnje veceri, to je bilo ludilo!!!Takva je posle bila kod nas Radio Kosava sa Extra Vladom i kompanijom, vodili su Hit dana!!
    Love comes again......

  5. #5

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Da, slusao sam radio, a u skorije vreme ne pamtim kad sam. Pred spavanje bih upalio da peva, prica, nije bitno sta, samo nek radi celu noc, dok ja spavam, pa kad se ujutro probudim, ugasim ga-ne znam ni sam zasto sam to tako radio, ali prijalo mi je to. Kao klinac-do 4-5 razreda osnovne, voleo sam da slusam ujutru oko 07h Beogradski program za decu, i dok bih navlacio carape uzivao bih slusajuci radio, zatim odgledam crtac na RTS1 u 07h05min,doruckujem, i pravac skola. Ima vec nekih 7-8godina kako ne slusam radio, doduse poslusam neki put, ali to je jako redak slucaj. Pre, nekih sad vec preko 11-12 godina voleo sam da cujem u 17h emisiju Argument vishe, bila je jednom nedeljno, ako se dobro secam. Dok sam slusao radio, nisam imao tacno odredjenu stanicu, slusao bih sta mi se svidi, ali sam se nekako najvise zadrzavao na MIP radio frekvenciji i Radio Beograd. Da li postoji jos radio MIP, i sta sad pusta nisam siguran, ali secam se da su mi se tad svidjale pesme koje su pustali, a i zabavne emisije. Mislim da radio iako prevazidjen TV-om i ostalim medijima ima i svoje prednosti u odnosu na iste. Na TV-u se zamuckivanje, i ruznjikav glas ne osete toliko ako pevacica izbaci svoje adute, i dobro ih usilji, pa prolaze i neke krs pesme sasvim fino-bitno je samo bacakati se na sve strane, lepo se srediti i to je to. Za razliku od toga, na radiju prolaze prijatni glasovi, sa tecnim izrazavanjem, i nebitnog izgleda, a na osnovu samog glasa draz vam daje i to sto samo mozete nagadjati kako izgleda osoba koja prica na mikrofon dok je slusamo. E, odoh sad da pustim radio, da probam da nadjem neke fine starogradske (pa nek radi tiho) , ako to jos uvek postoji kao sto je nekad bilo.
    ...................

  6. #6

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Da, slušam radio. Kod mene u kući, televizija se gledala nedeljom uveče, a tokom ostatka sedmice - svirao je radio. Bio je to Radio Beograd najčešće, i njemu imam da zahvalim na svojoj (pomalo bizarnoj) ljubavi prema evergrinu.
    TV je preuzeo primat u jednom trenutku, ali sam, u petom osnovne, zgrabio neki stari EI Niš radio i odneo ga u svoju sobu. Tada sam slušao Radio Beograd i neke okolne stanice. Tri godine kasnije, sedam za mikrofon prvi put u životu, a ta ljubav potrajala je i do danas. Najduže sam se zadržao u smederevskom organku S Radija, gde sam radio od leta 2004. godine do pre nekoliko meseci.
    U međuvremenu, slušao sam mahom radio Idea FM, primer odlično profilisane i savremene radio stanice koja, eto, nije dobila frekvenciju. Ah, RRA...
    Otkako sam u Novom Sadu, slušam AS ili Most. Od nacionalnih, tu su B92 i Index (koji ima odličnu muziku ali mu zameram na ponavljanju pesama...)
    Ranije mi je radio bio uključen 24 sata dnevno, a sada vrlo retko zaboravljam da ga isključim. Indeksove noćne plejliste mi se sviđaju, no... Ipak je jednostavnije napakovati sopstvenu plejlistu na kompu...

  7. #7

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Evo za sve radiofile jedan koristan link.....http//delicast.com/radio ima za svakoga po nesto!!!!
    Love comes again......

  8. #8

    Odgovor: Radio po vasoj meri....


    Nekad davno sam uz roditelje pocela da slusam radio,bile su to muzicke emisije kako su se zvale ali su pcinjale svako vece u sest sati,posle sam slusala Minimaksov "tup-tup",pa radio Sabac.Kako sam odrastala tako su se menjale stanice,dok sam se devojcila uglavnom sam slusala nocni program radio Beograda.Sad kad ustanem upalim radio i on peva,prica i tako po ceo dan kad sam kod kuce,bio je radio Buca( dok se nije iskvario),pa planeta,pan +, da ne nabrajam sad .Sve u svemu manijak sam za radio programom
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  9. #9

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    и мене нервирају укључења, рекламе, вести...
    зато је ту носталжи
    некад је и глас цркве пуштао добру мјузу...
    фокус је океј.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #12

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Svakako radio BG 202 ! Kako popijem kaficu , sve mi nekako lakse ide,imam drustvo, dobra mjuza ...zanimljive teme.
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !

  13. #13

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Glas crkve


    Dvestadvojku sam slušao ranije, Kafica sa Vesnom je nešto što i dalje volim da čujem, kao i Dance Top 40... Ipak, imam utisak da taj radio mnogo sporo napreduje (kao deo Radio Beograda, koji je, generalno, prilično staromodan i prilično glomazan)...

    U poslednje vreme slušam BBC Radio One... čari streaminga... x)

  14. #14

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Radio Skakavac... Love it
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #15

    Odgovor: Radio po vasoj meri....

    Radio 5 i radio Holiday,zavisi od raspoloženja,sviraju mi celu noć da ne čujem buku sa Bulevara....

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi Sad - Grad po meri
    Autor silvia u forumu Novi Sad
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.01.2012, 09:53
  2. Odakle se meri?
    Autor lav71 u forumu Muška kafana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 11.09.2011, 02:29
  3. Raj po meri čoveka?
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.09.2010, 02:38
  4. Radije slušam radio...
    Autor kohili u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 23:11
  5. Sprečite gašenje Radio Sombora!
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 07:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •