Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite? - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

Učesnika ankete do sada
59. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • 4 - 6 sati- nemam baš previše posla

    8 13.56%
  • 6 - 8 sati - radim opušteno i polako

    10 16.95%
  • 8 sati - sve vreme aktivno, ali ne prekovremeno

    11 18.64%
  • 8 - 10 sati - uvek se nađe razlog za prekovremeni rad

    10 16.95%
  • preko 10 sati - zaboravljam i gde mi je kuća

    20 33.90%
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 71 od ukupno 71
  1. #61

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Osam i po!
    Do sada nije bilo tako, ali sto deset predmeta mesecno, sa svim sto treba uraditi da se jedan predmet obradi je nemoguce.
    Zivi bili pa videli.
    To je opravdanje sto me nema, ili me ima retko!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  2. #62

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    10h svaki dan i to mi je premalo. Ponekad poželim da je petak ustveri ponedjeljak
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #63

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Izmedju 9 - 12h gotovo svakodnevno

  4. #64

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    kao trgovac, moje su smene 8 sati, i nocne smene 9 sati. Sve vreme sam na nogama, u pokretu, prodavnica je uvek krcata (za smenu, u proseku 250 musterija). Nocne smene su od ponoci do devet ujutro, nema toliko musterija, ali zato ima na pretek fizickog i umnog rada (matematika), jer se nocna smena u mnogome razlikuje od dnevne i popodnevne!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #65

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ovako, kao što već znate (valjda) ja sam najviše tu dok sam na poslu. Možda vam ispada da ne radim ništa ali, vjerujte mi da ja svoj dio posla napravim brzo, efikasno i precizno. Jednostavno je stvar u mojoj organizaciji i spretnosti. Imam posla i to puno ali što mogu kad sam brza. Eto, baš sam dobila najveći posao na svoja leđa ali ja znam sebe. Stići ću i to na vrijeme i to prije svih svojih kolegica.

    Kad radim, ne volim trkeljat po tipkovnici. Kad telefoniram, ja šifriram i radim račune.

    Stoga, baš onako pravo, ja radim oko 7h. Ali meni nije strano raditi i 3h prekovremeno ako ima posla Ili se maknuti od neta vidim li da neću stići.
    pa kako rece COLONIJA Pazi da neslomis si noge.....Nije sve u brzini,valja i malo usporiti
    (bar za neke stvari). pozzz...

  6. #66

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Nakon promene na radnom mestu, od 8 radnih, aktivno radim 12- 13 i vise sati

    Zbog puno obaveza, sad se neretko desava da i kuci donesem poprilicno posla i da odradim.


  7. #67

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Jednom je rekla članica nadzornog odbora: ''Yebeš djelatnika koji nema dnevno 12h rada..'' Dakako, nije rekla doslovno.

    E pa sada zadovoljavam njene 'uvjete'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #68

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Кад радим, онда баш радим!
    Пас ће те увек разумети

  9. #69

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Ponekad 8 plus 8 ..kafu pijem radeci,jedem radeci,ponekad se setim kad krene da mi pada secer i pocnu svetlaci ispred ociju..kad ne radim toliko?Kad su napolju velike vrucine,poledica,kisa,jak vetar..

  10. #70

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Nazalost puno, skoro uvek sam bio kljucni covek za znanje, a od uprave me drzali dalje kao sibicu od kante benzina.
    Puno radim i cesto resavam nestandardne stvari, koje od mene traze nestandardno puno energije. Ponekad zavidim (cak i mladjim) kolegama, koje dobiju radno mesto, uklope se za godinu dve, nadju svoju funkciju i ne rade nista izvan toga. Uvek imaju izgovor: moram da uradim sada ovo, nemam vremena, to nije moj posao, itd... Piju svoju dnevnu kafu, na telefon se ne javljaju kada doruckuju, obavezno odlaze u 15.00 i ne brigaju previse za firmu. Kada se desi vanredna stvar, uvek imaju svoje misljenje koje uvek naglasava njihovu kompetentnost. Uzeli kredite, stede z``a letovanje i zive opusteno.
    Ja sam negde pogresio, uvek sam isao punom ambicijom, uvek, pa cak i dan danas ulazem trud, vreme (cak i privatno) i energiju, za bolji uspeh u buducnosti. Ljudi me se plase, pa se plase i pomisli da im budem sef. Rukovodstvo ima manje skole, slicna situacija i sa upravom. Platu imam priznatu ali daleko manju razliku u odnosu na komotase. Sto je najgore, promenio sam nekoliko firmi i na svakom mestu je slicna situacija. Mozda sam trebao otici u inostranstvo na vreme...
    U sledecem zivotu bit cu drzavni cinovnik.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #71

    Odgovor: Od 8 radnih sati, koliko aktivno radite?

    Sve vreme radim, isplati se

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  2. Za 48 sati četiri velike solarne eksplozije
    Autor silvia u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.05.2013, 22:20
  3. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  4. Prekovremeni sati
    Autor Najgora u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.06.2008, 21:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •