Da li dobar sex odrzava vezu?! - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 101 od ukupno 101
  1. #91

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Delimicno.
    Zato sam pri pomoci nekoliko devojaka,brinem za njih.

  2. #92

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    DA,kod onih parova kojima je to veoma bitno.
    NE,kod onih koji prioritet daju drugim vrednostima.

  3. #93

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Ma jok bre, sex je nebitan skroz, mnogo je bitnije razmevanje i tako to, a onda ti dođe neko, "omakne ti se" jer nisi kresnuo partnera sto godina, pa skontaš da si pored tog razmevanja imao i redovnu i dobru snošku, možda ti se ne bi omicalo, mis'im, sex je, da se ne lažemo, najbitnija stvar u vezi, jer koji će mi klinac žena na koju "mali od palube" ne reaguje, da pričamo? p to mogu i s kevom, sestrom, nekom drugaricom, što ću da imam partnera zarad priče.

  4. #94

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ma jok bre, sex je nebitan skroz, mnogo je bitnije razmevanje i tako to, a onda ti dođe neko, "omakne ti se" jer nisi kresnuo partnera sto godina, pa skontaš da si pored tog razmevanja imao i redovnu i dobru snošku, možda ti se ne bi omicalo, mis'im, sex je, da se ne lažemo, najbitnija stvar u vezi, jer koji će mi klinac žena na koju "mali od palube" ne reaguje, da pričamo? p to mogu i s kevom, sestrom, nekom drugaricom, što ću da imam partnera zarad priče.
    delim misljenje kolega Bazileja
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #95

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Dobar seks je rezultat dobre veze, a ne obratno.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #96

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Nisam siguran baš u to što tvrdiš, jer imao sam sjajne odnose sa nekim devojkama, ali onaj o'zdo je odbijao saradnju, tako da mi te veze nisu bile potpune, a slagali smo se fantastično, smejali se istim stvarima, razmišljali isto, međutim, krnjo je bilo, pa ga jebi.

  7. #97

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Dobar seks je rezultat dobre veze, a ne obratno.
    ni ja ne mogu bas da se slozim s ovim
    veza se raspadala a seks je i dalje bio vanzemaljski
    ali valjda sam birala te kretene kojima seks nije bio najbitnija stvar na svetu
    retki su taki muskarci al ja ih nekako nadjem,ko keca u 52

    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #98

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Šta je to "veza"? Uzica, sveza, svezica. Ima žena s kojima nisam ništa govorio, ili bih po nekad koju reč prozborio, samo smo utapali se jedno u drugo, satima i satima, danima i danima. Nekad je ćutanje rečitije od ma kakvog slovljenja, posebno kad je obeleženo telesnim sjedinjavanjima. A ima žena kojima sam otvarao svoju dušu do utančina, i ćutanjem i govorom i svojim delima, a ipak su naša maženja bila bezgranično nežno-strasna. Voleo sam i volim ta bića. Samo kad dajem čitavog sebe mogu da se prepuštam potpuno i bez rezerve, a to znači da vodim ljubav. Sex, u trzaju, iz neizdrža telesne privlačnosti, nikad ne daje radost prepuštanja i tonjenja u drugo biće, jer tada nema predavanja. Ostaje se u glupavom sebičliku, drugo biće postaje sredstvo zadovoljenja potrebe, nakon sexa čovek se oseti praznim, čak i prezire biće koje mu je donelo rasterećenje. Tako sex postaje odraz veze, veze koja opstojava u sebičluku, samoskvrčenosti i sujeti. Tek kad volimo znamo da vodimo ljubav, a to je nešto mnogo više od samog sexa, to je dodir bića, samih suština. To je osećanje radosti postojanja kroz potpunu otvorenost i davanje, žrtvovanje u krajnjem smislu, jer u potpunom utapanju i predanosti poželim da umrem. Nikad nisam bivao u vezama. I kad sam se upuštao u sex iz neizdrža telesnog i privlačnosti, to se retko ponavljalo sa istom osobom. Voleo sam i volim, čitavim svojim bićem, koliko mi je Bogom dano da volim.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

  9. #99

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Tek kad volimo znamo da vodimo ljubav, a to je nešto mnogo više od samog sexa, to je dodir bića, samih suština.
    Poćićemo od starog zaveta koji kaže, parafraziram, hodite svetom i razmnožavajte se.
    Nedostatak seksa stvara frustraciju, više nego nedostatak bilo čega drugg u odnosu dvoje ljudi, pa zvao ga ti veza ili sveza ili vezica ili pdvezica Htedoh reći, kada tu škripi škripi svugde, mada ne garantuje ti ni dobru vezu to kada s nekim imaš odličan seks, i sjedinjenje ne postoji, svi ulazimo u neke odnose grabeć' svoj neki interes, u čemu god da se taj interes ogleda.
    Kada nestane tog interesa, svoje odnose prekidamo, na brutalan ili manje brutalan način. Ako je seks u tom pogledu interes, onda kada njega nestane odlazimo i mi, a druga strana kao kalimero ide sa zavežljajem na ramenu i plače.
    Poruku je izmenio Bazilej, 22.12.2011 u 18:41

  10. #100

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Ne moze u losoj vezi seks da mi bude dobar, a kamoli da je odrzi. Stavise, tesko da bih i imala zelju za seksom u vezi u kojoj ostale stvari ne funkcionisu, a ako bi se on kojim slucajem i desio, verovatno bi mi paznja bila usmerena na pukotinu na plafonu ili kakvu drugu marginalnu glupost.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #101

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Rekoh već Bazileju i neću više da se ponavljam, nema trgovine u dodiru, nema interesa, ne postoji ako ti dam da očekujem, to ne važi kad ljubiš. Isto važi i za stapanje bića. Ne govorim o sexu, u sexu je sve dozvoljeno, govorim o ljubaviu i vođenju ljubavi.. Ali, sve sam već rekao, to doživiš i razumevaš čitavim bićem, ili ostaneš zakinut za čitav život.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Koja je pesma obelezila vasu vezu?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 28.11.2015, 19:14
  2. Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 07:43
  3. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  4. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 23:57
  5. Da li ste dobar muz?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 22:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •