Da li dobar sex odrzava vezu?! - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 101
  1. #76

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Zavisi šta je kome prioritet u vezi. Ukoliko se ljudi istinski vole, mislim da su po pravilu spremni da pređu preko toga da im seks nije baš kao iz mašte. E sad, ako je baš nikakav... mislim da bi se ta problematika kad-tad pojavila, a posle toga teško da ima dalje.

  2. #77

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    , odrzzava.... jedno tri meseca..... posle toga wow efekat sexa s novim likom izbledi pa su potrebni drugi sadrzzaji da vezzu ta dva molekula u jedinjenje... ako drugih sadrzzaja nema pochinje period poluraspada koji mozze da traje i do tri meseca....
    & underpaid......

  3. #78

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Da.
    Negde do početka ovog veka ja to i mislila.. i tvrdila. I (p)održavala.




    Da_nas mi je vala ne bi održav'o.
    Danas bi mi je skroz upropastiJo.
    Danas me baš brigE i za emoUšN i za seksuaLiš i za patrijarhat i za matrijarhat
    TuDej samo matErijalHat... pa nakriviš hat i zapJevaš .. šešir moj šešir rozLe moooj na kosooo



    jbt... šta ti je NoviVek.. a stari čoVek

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #79

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    A sta ako nije?
    Nije smak sveta, bitnije su emocije, razumevanje, rame uz koje mozes da se oslonis kad je potrebno.
    To jeste bitno, ali zavisi od samih ljudi....i od toga koliko je njima sex bitan.
    Nije svakom podjednako sex "nasushna potreba"; ima onih "mlakih" zhena (uglavnom zhena) koje sex dozhivljavaju kao obavezu, ili neshto shto che "chiniti da udovolje" partneru (stavljajuchi vlastito zadovoljstvo na drugo mesto).
    Tada je sex nekoliko mesta iza - razumevanja, poshtovanja, "ramena za osanjanje"....i ne mislim da takva veza nije podjednako dobra kao i ona u kojoj vrcaju strasti.

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Po cemu se ocenjuje kad je sex dobar, kad nije?
    Dobar je - kada u njemu obostrano uzhivate, kada imash osechaj da bi se "u njega uvukla", kada te od svakog dodira njegove ruke na telu - prozhimaju zhmarci, kada se zbog njega, i zbog njega - pretvarash u "kurvu" koja zheli da ga izludi .....

    Nije dobar ako, dok se "telesno preplichete", mislish na to da si umorna ili sanjiva, ako razmishljash o tome koji je film na TV-u.... da ti je poza neudobna.....

  5. #80

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat Neptun70 kaže: Pogledaj poruku
    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Dobar sex je bitan u jednoj vezi ali ne može da je održi. Trebalo bi da postoji i ljubav, razumevanje, poštovanje, iskrenost....a sex dodje kao šlag na tortu...što ga ima više to je torta sladja.

  6. #81

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat Beogradjanka kaže: Pogledaj poruku
    Dobar sex je bitan u jednoj vezi ali ne može da je održi. Trebalo bi da postoji i ljubav, razumevanje, poštovanje, iskrenost....a sex dodje kao šlag na tortu...što ga ima više to je torta sladja.
    Mada bih ja i dodao...da mora da postoji neki "napon" između dvoje, da se oseti "struja" kada se dodirnete jer to garantuje onda vatromet .
    Ipak...bez slaganja i u sexu...malo je parova opstalo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #82

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Sve je bitno ali mora biti dobro odmereno.
    Bas kao kad mesite tortu ako sipate neceg previse torta ne uspe.

    Tako isto i u vezi vazan je i dobar sex,ali ima jos zacina koji odrzavaju vezu.A to je paznja,postovanje,razumevanje....ako je bilo cega premalo ili previse....Torta nije uspela najbolje.

    Da li cete je pojesti ili baciti....stvar odluke.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #83

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    moju vezu - brak zasigurno neće održavat' moja 'alapljivica i glavonje koji joj svraću kad zine...Rađe leć' nju gladnu, no moju plavu glavu i puno srce pomeđ velikih sisaH...
    Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #84

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Može da je produži. Ako je veza loša, a pritom je i sex bljak, tu je kraj vrlo brz i lagan, ali ako u lošoj vezi krevetska fantazija zabrljivi mozak, a dešava se, onda je sex razlog za prolongiranje i odlaganje kraja. To nekako bude pokretač da probaš da se boriš tamo gde bi inače sve otero u qrac i ne bi se osvrnuo nikada.
    Ej, pa ni dobar sex ne mož' naći svuda!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #85

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    NE!
    Ako se, čak, nekome i čini da se produžava, to je samozavaravanje. Pre bi se reklo da je u pitanju nešto drugo, zbog čega takva, loša veza, traje i dalje. Možda, kod muškarca, strah od buduće: neje`ice, samoće, (ne)higijene, loše hrane po raznim menzama i slično, a, kod žena: ekonomska zavisnost, reputacija "raspuštenice" i, ko zna još koliko razloga.
    Mnoge moje drugarice su, još kako, znale da odje`u "čuvene je`ače" i zbog nekih, za druge, manje važnih stvari; to isto važi i za drugove. Iako je ona čuvena: "bolje i srećan razvod, nego nesrećan brak", već postala opšte mesto, mislim da i dalje važi.
    Čemu gubiti vreme, kad, možda, naša srodna duša upravo nailazi, a mi, zaglibljeni i dalje, to ne znamo.

  11. #86

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Može eventualno da je produži (isto kao što je loš skrati), ali da je održi teško. Bar ja nikada nisam ostajao u vezi samo zbog dobrog seksa. U tom slučaju bolje zvuči varijanta, krešete se kvalitetno i nemate drugih problema.

  12. #87

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Sex jeste bitan, ali ne moze da kompenzuje ostale nedostatke. Doduse, pitanje je da li sex uopste i moze da bude dobar u jednoj vezi u kojoj ostale stvari ne sljakaju. Meni je to sve nekako povezano jedno s drugim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #88

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Meggy je dala pravi odgovor - da li DOBAR sex uopšte postoji ukoliko odnosi u vezi nisu DOBRI... Za muški deo populacije partnerka sa dobrim "radom" u sexu može biti bitan element za održanje veze: drugačiji pristup muškaraca sexu pri čemu se muškarci ponašaju na isti način i u skladu sa našim paristorijskim pretkom HomoErectusom - drugim rečima, kod muškaraca se do ljubavi dolazi preko kreveta (u mojim godinama sve više preko stomaka). Kod žena je druga stvar: do sexa se dolazi preko ljubavi, odnosno osnova i najbitniji element veze su emocije, ljubav, (pri)strastnost...
    Možda je bitnije pitanje: da li kvalitet i kvantitet sexa u vezi može da utiče na raspad veze???

  14. #89

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Da li u vezi postoji "samo sex"?
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  15. #90

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    ako se veza od pocetka zasniva na seksu (sto se desava,i to ne tako retko),onda ce veza trajati dok neko od saigraca ne odlepi za nekim sa strane
    ako je veza kompletna ,i to traje neko vreme a onda se ljubav ugasi,vrlo je verovatno da ce raspasti
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja je pesma obelezila vasu vezu?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 28.11.2015, 19:14
  2. Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 07:43
  3. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  4. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 23:57
  5. Da li ste dobar muz?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 22:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •