Pomagajte ljudi - zdravstveni problem... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Pomagajte Ljudi!!!

    Citat Arneta kaže: Pogledaj poruku
    E, da javim, gotova je pita i super je uspela. Nise jos ni ohladila, a moji indijanci su je raskomadali Ako, neka su zivi i zdavi, rumeni, a ja cu da kuvam i kuvam.... Inace, oni su tradicionalisti i vole hranu ustaljenog ukusa, ne vole neke eksperimente. Probala sam da buckam i nisam se bas proslavila. Da se razumemo, meni je bilo ukusno, ali njima nije, onako iz pristojnosti pojedu ali nema onog mljackanja i mmmmkanja kao obicno . Nije da se hvalim, ali ide mi to kuvanje pa to ti je . Pozdrav svim ljubaznim ljudima na ovom divnom forumu i danas sam bogatija za mnooogo prijatelja .
    znaci za nas nije nista ostalo
    neka ste nav vi zivi i zdravi pravices ti jos koji put pa misli na nas
    prijatno vece i u zdravlje
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  2. #17

    Odgovor: Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...

    Citat Arneta kaže: Pogledaj poruku
    ... U ovom momentu sedim i placem i zalim sto sam se i operisala Bolje sam se osecala pre operacije, kada sam imala 2 tumora, nego sada!!! Inace, otisla sam kod dr zbog aritmija i tahikardija, a oni su mi pronasli stitnu. Stanje sa srcem je, takodje gore nego pre operacije, a dr. slezu ramenima i kazu da sam anksiozna, da pijem bensedine. Molim vas, treba mi pomoc! Sta je to sa mnom? Da li cu se ja oporaviti, jer ovo ne lici vise na zivot...
    Citat Arneta kaže: Pogledaj poruku
    E,ljudi, ovo je stvarno predivno!!! Toliko pozitivne energije, verujte mi nabacila sam smesak , cu smesak, osmeh od uha do uha! Ovo je bolje od bilo koje psihoterapije! Divni ljudi na divnom mestu i sve se poklapa. Mnogo se bolje osecam od juce, i stvarno se nadje i po koja plavusa, nije sve tako crno! U tim momentima setila sam se cerke, 10 godina, koja mi je razlog za zivot. Ne zelim da se stidi majke, da kaze da je nervno labilna ... Želim da uživam u životu . Poljubac svima



    Cudo koliko dobri ljudi sa dobrim namerama mogu da ulepsaju dan! Draga Sussi i svi ostali koji vide ovu poruku, moram da kazem, da sam resila da vise nista lepo ne zadrzavam u sebi nego da podelim sa dragim osobama. Mnogo sam propustila u zivotu i kada shvatis u stvari, koliko si ti srecna u zivotu, imas divan brak, prepazljivog supruga i divno dete, tek sada sa neke distance sve to vidim. Pa ja sam srecna osoba i iz ovog momenta odo da pravim lenju pitu sa visnjama Moja cera je obozava Cmok svima

    Prvo moram da ukažem na jednu činjenicu koja mi je zapala za oko. Citirao sam ova tri posta iz jednog prostog razloga, a to je ogromna promena mišljenja o svom životu koji je Ardeta imala. Moram reći da sam čitajući prvi post imao osećaj da ste već digli ruke i predali se i ne možete znati koliko sam se obradovao kada sam video vase postove koji su pristigli samo 24 sata od prvog. A šta se desilo u ta 24 časa? Desilo se to da ste pronašli toplu ljudsku reč koja vam je dala snage da sagledate svoju situaciju iz drugog ugla, da ne treba da se predate, već da se borite, da ima zašta da se borite, a to je vasa porodica, kao i da niste sami u svoj toj situaciji u kojoj ste se našli. I zbog svega ovoga Ardeta, vi ste na neki način pobedili svoju bolest time što ste sprečili da vam ostatak života prođe u kukanju i jadikovanju nad svojom sudbinom, već ste rešili da vreme koje vam je preostalo utrošite na srećne i prijatne momente sa osobama koje volite. Ardeta samo tako nastavite.

    A što se tiče astrologije, ona možda može da vam kaže nešto o vašem životu u prošlosti i budućnosti (ja lično sumnjam, ali neka neko stručniji i sa više iskustva to potvrdi ili demantuje), ali ne može da utiče na ono šta će se dešavati u njemu.

  3. #18

    Odgovor: Pomagajte Ljudi!!!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Moj savet ti je da se vise informises o tiroiditisu koji ti imas-pitaj bilo kog internistu,endokrinologa, da ti lepo objasni sve sto on misli da treba da znas,a onda i zapitkuj.
    Nije alarmantno to sto ti je nivo kalcijuma opao,jer njega regulise hormon kalcitonin koga luce celije stitaste zlezde. To ces relativno brzo dovesti u normalu.
    Najvaznije je da pored dobre volje imas i dovoljno pravih informacija,da bi znala protiv cega i na koji nacin da se boris.
    Sve najbolje

    Slusaj lekara
    u svakom zlu ima nesto dobra

  4. #19

    Odgovor: Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...

    E, Arneta, svaka čast kako si uspešno i brzo prošla tu glupu krizu, psihičku!
    Sva sam se ozarila čitajući tvoja cvrkutanja o kolačima !
    Mnogo sam srećna što ti je bolje!!!

    Drži se ti samo veselih i pozitivnih ljudi, prijatelja i sve je onda ok!

    A da svi padnemo u taj čabar krize, to je tačno- tada se okrenemo prvo prijateljima, pa knjigama ( ev' trenutno čitam ,,Raiki za početnike,, odlična je!). Krize dodju i prodju, važno je da ih poznajemo i naučimo način prevazilaženja.
    Uvek me iz tog čabra izvuče sin- DECA SU PRAVI PENICILIN ! tu nema greške!
    Ali, veoma je važno raditi na sebi - knjiga ima milion, ja pre nekih 20-tak godina ( smrt majke, razvod ...bacili me u totalnu depresiju) uzmem Zen i to me skroz izvuče! Pre desetak godina ,,Put kojim se redje ide,,...
    Eto, ja našla da svakih desetak godina poletim u čabar, a onda se očas izvučem knjigama i FORUMOM!!!Xexexe!
    I još nešto je važno- odmoriti se od posla, ne preterivati u radu!
    Pozdrav tebi draga Arneta i sve najbolje!
    Javni nam se ponekad!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  5. #20

    Odgovor: Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...

    Arneta, javljam ti se iz Cacka. Pila sam kalcijum ruske proizvodnje (uvezen iz Rusije). Odlično se pokazao.Uvozi ga firma ciji je vlasnik gospodin Čojbašić. Šaljem ti njegov br mobilnog -0641889175 on je raspoložen da ti ga pošalje pouzećem ako se odlučis da ga koristiš. Uputstvo se dobije na srpskom.
    Uzgred , i ja sam imala istih problema sa stitnom zlezdom - ali nisam operisala, isla sam na su-yok terapiju kod dr.Vere Đorđević. Meni su se tumori smanjili (nisu nestali) i hormoni dosli u normalu. Taman dovoljno da izbegnem operaciju. Za sada sam ok.
    Moj ti je savet da pokusas sa ruskim kalcijumom i OKRUZIS SE POZITIVNIM LJUDIMA. Skreni misli na nesto pozitivno. Astrolozi su za zabavu - mislim da ti ne mogu pomoci.
    Pozitivan stav je pola uspeha - veruj mi !!

  6. #21

    03 ?????

    Da li neko zna nešto o dijagnozi T3 N3 Mo (IIIb)? Radi se o kanceru bronhija. Pozzz!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Pomagajte ko Boga vas molim
    Autor NickPA u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 27.04.2017, 21:54
  2. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 20:32
  3. Problem sa rezacem
    Autor Buba Erdeljan u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 18:53
  4. Zdravstveni kalendar
    Autor DrinChe u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 12:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •