Zašto uopšte pišete na forumu?
Strana 1 od 19 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 285
  1. #1

    Zašto uopšte pišete na forumu?

    Primecujem da se ovde ocenjuje sve sto se uradi (tim povodom,zahvaljujem se najiskrenije svima koji su mi poboljsavali rejting ), sto mi je malo...pa,neobicno.

    Razlog zbog koga ja pisem na forumu je krajnje sebican: pokusavam da se resim malih demona koji zive u mojoj glavi tako sto cu da ih prenesem u elektronski svet...i tu ih rastavim,sastavim,iseciram (naravno,sve uz pomoc drugih ljudi) i,ako mogu,zauvek unistim...dobro,tu su i neke lepe misli koje volim da podelim sa drugima...


    ...a vi?

  2. #2

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    pokusavam da se resim malih demona koji zive u mojoj glavi
    ...tako što ih uglavnom ignorišem neke sam uspela da oteram neki opet, došli nepozvani Ponekad pokušavam da prepoznam demone koji gostuju kod drugih, pitam se kako mogu u isto vreme da budu na više strana neke srećem prvi put često vidjam neke koje ne razumem neke đavolčiće prepoznam na prvi pogled
    Ne pišem po forumu zato što imam potrebu nešto da kažem, često ćutim i posmatram danima a nekad krene navala dobrog raspoloženja i satima se zezam

    Sve u svemu zabavaljam se u slobodno vreme koje nekad i nije slobodno ali je rezervisano za veselo društvo

  3. #3

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Razlog zbog koga ja pisem na forumu je krajnje sebican: pokusavam da se resim malih demona koji zive u mojoj glavi tako sto cu da ih prenesem u elektronski svet...i tu ih rastavim,sastavim,iseciram (naravno,sve uz pomoc drugih ljudi) i,ako mogu,zauvek unistim...dobro,tu su i neke lepe misli koje volim da podelim sa drugima...


    ...a vi?
    ehehe, demoni, demončići u svim oblicima i veličinama.... Ja se njih rešavam na neke druge načine... Pišem, ali ne na forumima, pravim neku koliekciju misli koja će im biti čitulja na kraju...

    Ali ti si pitao za forum i pitao si za ovaj forum i zašto neko piše ovde i pitanje je po mom mišljenju jako privatno, svako od nas ima neke svoje psihologije i ne verujem da ćemo baš tako da se otkrivamo jedni drugima, ili možda grešim...

    Ja sam ovde došla jer mi ga je preporučila jedna od najdražih prijateljica, počela da žvrljuckam, onda mi se dopalo ovo, pa ono, otvarale se diskusije na najrazličitijim poljima, nekada je to (aha svečano priznajem) bilo bekstvo od nekih osama i momenata koji se možda ne bi mogli progurati da se nisi našalio sa nekim virtualnim drugarima na traču, ali u tome i jeste čarolija. Provela sam neke nezaboravne momente pišući i čitajući ono što su drugi napisali...

    Zašto trenutno pišem?
    Zato što sam ga nekako doživela kao neki svoj mali prostor u kome pričam sa nekim ljudima o svemu i svačemu. Može mnogo toga da se nauči ovde, upoznaju se neki interesantni ljudi, vidiš kako narod razmišlja o ovome ili onome, na koji način se bori da odbrani svoj stav, ili kako se neko raduje ili ne kada uvidi da si ga ti možda nečemu naučio, u mom slučaju dobijem i po porciju domovine every now and then kada mi zatreba, stiču se neka prijateljstva, verujem da se i ljubavi rađaju i umiru, kao i u realnom živout, samo što ne može nas 7000 hiljada i još nešto da se okupi zajedno na jednom stadionu i da hodamo jedni pored drugih pričajući šta i kako razmišljamo, ovako je praktičnije i lepše....
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  4. #4

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    пааа... да би људи створили неку слику о мени. да би се дружио... да би оставио дојам... да убијем доколицу... да ми људи одговоре на нека питања... да их разумем... да...
    ма, верујем да све ово има некаког смисла. то је факат.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #5

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato sto mogu da se raspravljam o nekim stvarima a da nikoga ne povredim,uvredim,da se ne posvadjam(ne zato sto ja to hocu vec sto moram da odaberem stranu) isl...
    Takodjer ovde lakse nalazim sagovornike za sve sto me zanima,a toga je jako puno i mogu o svemu odjednom a i ovo mi je izduvni ventil na neki nacin...

    Ali uglavnom zbog rasprave
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pisanje je uživanje za pismene....
    Jako je lepo biti čitan.... slova nisu mrtva na papiru... ovo je živa stvar...
    Menjaš sebe, menjaš druge... pa dok ti ne dosadi...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #7

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pisanje je uživanje za pismene....
    Verujess li da sam to i ja rekao pre neki dan?

    Moj trener je zapazio da volim da pisem. I podsticao me je da uvek pisem sve sto treba da se zapise. A i ono sto ne treba. I tek kada nesto zapises, i to isto procitas, mozes shvatiti ko si i sta si TI u stvari. Npr, ja najbolje izvalim svoje raspolozenje tako sto se prisecam nekog dogadjaja. Ponovo napisem taj isti dogadjaj, ali u drugom vremenskom periodu, kada sam drugog raspolozenja. Razlika je drasticna.

    Pisanje je moja treca ljubav. Prva su devojke, druga rvanje.

    Eto. Now you know my sick twisted fantasies.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  8. #8

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Nemam pojma...
    Nit muvam, nit me muvaju, u srcu mi je kamen, nemam snage ni za nova drugarstva...
    Gubim stare kontakte, a jos sam i prezauzet...

    10000 napisanih postova je mozda dovoljno da coveka zasiti...
    ...ili je samo potrebna neka draga dusa da da snagu da se sve pocne iznova?

    Nema vise stare jacine, stare ostrine, lucidnosti pomesane sa kreativnoscu...
    Nema vise maja, dolazi jesen.... A jesen podseca na...

    Iako je ovo njabolji sajt od svih koje znam, mozda necu imati snage da nastavim...

    Oprostit se necu, da ne zazalim, ali sam previse...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    volim da razmenjujem misljenje sa ljudima.. pa i kroz pisanu formu..
    ovo je zaista extra mesto, jedini forum na koji sam naisla a da nema svadje..
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #10

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Retko kada sam u fazonu da pišem '' ozbiljno '' , ali kada dobijem '' napad ozbiljnosti '' raspišem se - da samoj sebi ne mogu da se načudim... , više sam sa opuštenije temice, igrice..

    Zašto uopšte pišem?

    Zato što volim ovaj Forum
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...zato da bi goga imala šta da briše...

  12. #12

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ovo je zaista extra mesto, jedini forum na koji sam naisla a da nema svadje..

    Točno. Jedini i nadam se da će tako ostati. Ako tu sad počnu svađe, mene 'šutenzi out' . Očito da tada imam lošu karmu.. Stavite me na testiranje da otkrijete problem. Majke mi, nisam ja!

    Ok, tu sam da si skratim vrijeme na poslu jer su mi kolegice rekle da prebrzo rješavam stvari pa da smanjim tempo. Radije ja smanjim tempo nego da njima pomognem previše. Naime, hvala im je nepoznata riječ.

    I tako.. Ja našla zanimaciju
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Naime, hvala im je nepoznata riječ.
    e to treba
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    02 Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zbog sebe,Grini,Cileta,Tebe... Uz Ciletovo odobrenje.Zbog meraka.
    Znam, zakasniću. čekaju me poslovi. Nije baš da me žuljaju pare u novčaniku. Obaveze će me potopiti. A iznad svega - ako uključim mozak, isključicu ove želje. Al' merak nema cenu! I platit' se ne može. I činim "... da učinim što je srcu drago".
    a i... ybog prvog gutljaja...

    Od Filipa Delerma i mua!
    Jedini bitan. Ostali, sve duži i duži, sve beznačajniji, ostavljaju utisak bljutavog kljukanja, nepotrebnog obilja. U poslednjem, možda, dok razočarano ispijamo čašu, ponovo pronalazimo nekakav privid moći...

    Ali taj prvi gutljaj! Gutljaj? To počinje mnogo pre gutanja. Na usnama već, to penušavo zlato, svežina pojačana penom, zatim lagano na nepcu, prikriveno zadovoljstvo gorčine. Kako se čini dugim, taj prvi gutljaj. Pijemo ga odmah, sa lažno urođenom halapljivošću. A u stvari, sve se unapred zna: količina, to ni previše ni premalo koje predstavlja savršeni početak; neposredno zadovoljstvo podvučeno uzdahom, cokotom jezika, ili ćutanje koje ne znači ništa manje; varljivi osećaj beskrajnog zadovoljstva koje nam predstoji. Istovremeno, već znamo. Ono najbolje je prošlo. Spuštamo čašu, malo je čak i udaljavamo na malom papirnom podmetaču. Uživamo u boji, lažni med, hladno sunce. Čitavim jednim ritualom mudrosti i čekanja želeli bismo da upravljamo čudom koje se upravo desilo, a već nam izmiče. Sa zadovoljstvom čitamo na čaši tačno ime poručenog piva. No posednik i posedovano mogu da se ispituju, da se dozivaju odjecima, ništa se više neće ponoviti. Hteli bismo da sačuvamo tajnu čistog zlata, da je zatvorimo u formulama. Ali ispred svog malog belog stola poprskanog suncem, razočarani alhemičar pokušava da sačuva obraz i ispija sve više i više piva sa sve manje i manje radosti. Gorka je to sreća: pijemo da zaboravimo prvi gutljaj.

    Ovo da nestane ne dam.VolimJednostavno.Zelenojedobrozaoči.

  15. #15

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    volim da se opustim i ovo pravo mesto za to, mogu da podelim tugu ,radost i svoje misli ,a da mi niko ne zameri na tome

    sto Goga rece : jednostavno volim ovaj Forum
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Strana 1 od 19 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •