Zašto uopšte pišete na forumu? - Strana 9
Strana 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 285
  1. #121

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Moram da se umijesam...
    Piter,pretjerujes sa svojim nepotrebnim komplikovanjem stvari. Ja ne mogu da vjerujem da ti zaista nisi shvatio sta je SQUAW mislila sa tim.. Zasto to mora da se odnosi na tebe?
    Stvar je u tome da ste malo skrenuli sa teme,pa je SQUAW ovo napisala,jer ne bi bilo fino da se tema presalta na neku trecu,jer ovo o cemu ste poceli da pisete nije odgovor na temu
    Eto,to je to. I molim te da ne skrecemo vise sa teme...

    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #122

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Prvo da se zahvalim devojčici na tumačenju, ja ne bih bolje. A ne bih možda ni primetila temu da nisi malopre odgovorila na nju

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    A kako ja to onim sto govorim, pishuci na forumu, ne pushtam druge da kazu ono sto oni hoce da napishu ?!?
    Zasto zelis da mom pisanju na forumu das bilo kakvu negativnu konotaciju ?

    Jew
    Prvo, napisah u množini, znači da i ti i ja ne davimo po temi i ćaskamo o onom što je za pp, nisam mislila bukvalno da nekog ne puštaš, jer to i ne možeš. A drugo, mislila sam da ćeš shvatiti napisano. No dobro, nisi, čim postavljaš i dalje pitanja. Stvar je u tome što ni meni, a verovatno ni ostalim članovima prosto nije zanimljivo to beskrajno i autistično insistiranje na besmislu (bar ga ja ne vidim posle određenog vremena, no dobro možda ga neko drugi vidi, nismo svi isti). Razmeniti mišljenje i ukrstiti stavove je jedno, a ovo što ti i ja trenutno radimo je ćaskanje koje ne mora nikoga da se tiče i zatrpava temu. Ovu, kao i nijednu drugu. Ima dosta foruma koji služe tome. Ja sam se sa tobom izrazgovarala na ovoj temi o temi, koliko mi je bilo interesantno, i mislila sam da ćeš to shvatiti, više nije, a ti sad možeš obrtati napisano, postavljati pitanja i slično, hvatati se za svaku reč, džaba pisanje ako si smorio sagovornika. Jedino ako to možda nije tvoj razlog pisanja na forumu Eto, vratih se nekako i na temu

    Pozdrav od mene, pozitivni
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #123

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Umirujem demone, da...kradem deliće srca, od samog sebe, ostavim ih ovde, uvijene u koprenu noći...regenerišem se tako, valjda...

  4. #124

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Kako bi se inače igrala sa onima koji su mi dragi ... i nervirala one koji mi nisu dragi .

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #125

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    prelezzala sam sve dechiJe bolesti i doshla do stadiJuma....samo i iskljuchivo iz zadovoljstva....

  6. #126

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Nekad sam tak' fino raspoložena pa najradije tu šibnem neku glupost jer znam da mi vi to tu nećete zamjeriti

    Volim pozitivnu energiju kojom odiše ovaj forum. Volim ovaj red, rad i disciplinu. Pridržavat se toga iako nekad i meni pobjegne koji off. Ne znam..
    Poruku je izmenio little fairy, 15.03.2009 u 10:13 Razlog: slovce..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #127

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zasto pisem ovde? Nem' pojma Nikad nisam redovno pisao na nekom forumu, dok ne dodjoh i ostadoh ovde, ima neke veze s ljudOwima koji ovde obitavaju

  8. #128

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    U pocetku iz dosade i da skratim sate na poslu.

    Sad sam ovde iz zadovoljstva,zbog atmosfere koja vlada na ovom forumu i osoba
    koje su mi izuzetno drage

  9. #129

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Nekad pisem, donekle cutim, 'odnekle' progovorim, nekad i zbog osoba, nekad da izromantishem, nekad da se iztutnjim..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #130

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato sto moram negde da zabelezim sve sto mi je u glavi..a i svidja mi se da pisem jer ce neko mozda nekad reci"Eee..bese to budala za pamcenje"...il tako nesto

  11. #131

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ovo je stvarno komplikovano...valjda ubijam vreme,šta li već

  12. #132

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...zato što inače ne bih uopšte kontaktirao sa ženskim svetom...

  13. #133

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...da bi Lav imao jednu više obožavateljku...
    I'm floating on air..

  14. #134

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Wolim da widim moje misli golim okom

  15. #135

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    teram inat pojedincima
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 08:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 12:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 18:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 17:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •