Musko - zenska prijateljstva - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 131
  1. #16

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Evo jednog mog zapazanja na kom sam radio verovali ili ne punih 6 godina.
    Naime...ja sam imao veliki problem,jer nikada nisam mogao da imam drugaricu.Svaki put kad se sprijateljim sa nekom,ja posle nekog vremena osetim zelju da budem sa njom.Prvo sam sebe smatrao sexualnim manijakom,a onda sam poceo da se zanimam za moj slucaj i vremenom dosao do lepih i zapanjujucih rezultata.
    Ja imam starijeg brata(to je veoma vazno podvuci).Moj brat od tetke ima brata i sestru.On se veoma lepo slagao sa devojkama i imao je puno drugarica,dok meni to nije polazilo za rukom.Poceo sam da posmatram moju okolinu i da zapisujem sve.zapanjujuce je bilo kad sam video da 95%ljudi koji imaju iskreno prijateljstvo sa suprotnim polom su ljudi koji kod kuce imaju suprotni pol kao rod,tj ako je u pitanju zensko onda ima brata i obrnuto.
    oni koji kod kuce imaju isti pol kao blizak rod suprotni polgleda kao sexualni objekat.
    Kad sam otisao u vojsku 1999 u Martu.Posle svih onih sranja koje nas je zadesilo imao sam srecu da sam bio Obezbedjenje general-stabu u klubu vojske(ne bih da spominjem grad)Izmedju ostalog upoznao sam i Pukovnika dr.D.Nikolu koji je psiholog po struci.U jednom razgovoru uz topao caj dotakla se i ova tema.Ja sam slusao sta govore oficiri i pustio da tema malo odmakne i onda zatrazio rec.Izneo sam svoje misljenje koje je bogami trajalo dosta dugo.
    Nastao je tajac.Pruzili su mi ruku i zapanjeno me gledali.
    Izgleda da sam bio u pravu
    Sta vi mislite o tome?
    TO SAM JA !!!!

  2. #17

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    E druze, pa jesi morao to da napises? Koja ce sad sa mnom da se druzi kad sazna da imam 3 brata?
    "Ride. Because children need heroes."

  3. #18

    12 Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    E druze, pa jesi morao to da napises? Koja ce sad sa mnom da se druzi kad sazna da imam 3 brata?
    xaxaxaxaxa.....ja bih rekao da ce se tek sada devojke zainteresovati za prijateljstva sa tobom
    TO SAM JA !!!!

  4. #19

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat veljko kaže:
    Po meni musko i zensko nemogu biti prijatelji a ako mogu onda je to stvarno rijetkost.
    Jeste retkost imati pravog prijatelja suprotnog pola, zato kad ga imas treba se potruditi da ga zadrzis i sacuvas to prijateljstvo na visokom nivou.

    Iz licnog iskustva mogu da garantujem da takva prijateljstva postoje, imam druga iz zabavista se znamo, ali bukvalno, zajedno smo isli u osnovnu i srednju dan danas smo nerazdvojni.. U bezbroj situacija smo bili i nikad niko nije ni pomislio da unisti prijateljstvo.. ekskurzije, pijanstva, spavanje u istoj sobi, pidzama parti i opet smo najbolji drugovi..

    Jedino sto mislim da je devojci mnogo teze da nadje druga jer vecina muskaraca pogresno protumaci naklonost doticne...
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  5. #20

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku

    Jedino sto mislim da je devojci mnogo teze da nadje druga jer vecina muskaraca pogresno protumaci naklonost doticne...
    otprilike, dobar deo ce tu naklonost pokusati da iskoristi, posebno ako vidi da se ti bas opustas pred njim, pa ce to pogresno i shvatiti..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Ja mislim da uvijek zavrse sexom, barem u mom slucaju. Ali mislim na prijateljice koje viđaš svaki dan po par sati, nemoze a da ne zavrsi u krevetu.

  7. #22

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Tesko pitanje ja mislima da takva prijateljstva ne postoje a i ako postoje onda brzo zavrse ali mozda se i neka zadrze.

  8. #23

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Prijateljstvo između osoba suprotnog pola je kvalitetnije i jače od prijateljstva između istih polova, ali je mnogo, mnogo ređe iz razloga što se kod mnogih osoba polnost ne zaključa, pa takav stav pokvari, ili pretvori u nešto drugo.

  9. #24

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Mislim i tvrdim da su musko-zenska prijateljstva mnogo jaca jer tu nema zavisti sto je slucaj u zenskom drustvu ili nadmetanja u muskom.
    Ja sam jedinica, nemam ni brata ni sestru, al zato prijatelj kog bi stavila na prvo mesto je muska osoba koja je od mene starija 3god. Ubedjena sam da je nas odnos poseban i da nema nikakvih iskri evo vec 5 god koliko smo prijatelji niti ce ih biti. Bili smo zajedno i u teskim i u srecnim trenutcima , poznaje me bolje od sebe same i dovoljno je samo da se pogledamo da znamo ko sta misli.
    sto se tice momaka, nikad me cak nije ispitivao uvek kaze 'Ako zelis nesto a znam sama ces mi reci' sto izuzetno cenim i postujem a slozicete se da je u pitanju drugarica zapitkivala bi sto puta dnevno...
    mogu sve da ga pitam i uvek ce se truditi da mi pomogne...
    On zna sve moje tajne i ja njegove i to jeste pravo prijateljstvo...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  10. #25

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ...da, musko-zenska prijateljstva su jako vrludave stvari...satkane od trenutaka razlicitih boja i oblika, tako da je nemoguce postaviti granicu...raspolozenja se menjaju, terenuci se menjaju, ko moze da garantuje da se jednom nece stopiti...jedan sa drugim? Niko...

  11. #26

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    imam jako dobrih muskih prijatelja mada cu iskreno to je prijateljstvo proizaslo nakon neuzvracenih simpatija bilo s moje ili s njihove strane. ono kad znas da za tu osobu osjecas i da ti je stalo, ali da nisi nimalo zaljubljen. ti su mi decki prijatelji vec dugi niz godina i treba mi taj pogled iz drugog ugla cesto da bih neke stvari jasnije shvatila. definitivno obogacuje...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #27

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    imam jako dobrih muskih prijatelja mada cu iskreno to je prijateljstvo proizaslo nakon neuzvracenih simpatija bilo s moje ili s njihove strane. ono kad znas da za tu osobu osjecas i da ti je stalo, ali da nisi nimalo zaljubljen. ti su mi decki prijatelji vec dugi niz godina i treba mi taj pogled iz drugog ugla cesto da bih neke stvari jasnije shvatila. definitivno obogacuje...
    ...obogacuje tebe, a sta je sa njima ?

  13. #28

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...obogacuje tebe, a sta je sa njima ?
    prijateljstvo je samo po sebi bogatstvo. to sam mislila. ako postoji vec godinama bez potrebe za tjelesnim kontaktom onda smatram da definitvno nikada nece preci u nesto vise od toga. nadam se da na isti nacin umijem uzvratiti ono sto primam...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #29

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    prijateljstvo je samo po sebi bogatstvo. to sam mislila. ako postoji vec godinama bez potrebe za tjelesnim kontaktom onda smatram da definitvno nikada nece preci u nesto vise od toga. nadam se da na isti nacin umijem uzvratiti ono sto primam...
    Hm, a pre toga si rekla da su sva uglavnom proizasla iz neuzvracenih simpatija. Da li mozes da budes sigurna da u njihovim glavama ponekad ne sevne varnica iz koje bi moglo da proizadje nesto vise? I ne, ne moras ti to obavezno da primetis...

  15. #30

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Hm, a pre toga si rekla da su sva uglavnom proizasla iz neuzvracenih simpatija. Da li mozes da budes sigurna da u njihovim glavama ponekad ne sevne varnica iz koje bi moglo da proizadje nesto vise? I ne, ne moras ti to obavezno da primetis...
    gle, ja sam udana zena vec dobrih deset godina. ne vjerujem da ostavljam dojam da sam na neki drugi nacin osim prijateljski zainteresirana. da, neki od tih frendova pokusali su me smuvati tamo jos u srednjoj i na srecu shvatili smo da se poklapamo u nekim drugim stvarima. biti prijatelj znaci potpuno i iskreno prihvatiti nekoga takvim kakav je i uzvratiti mu respektom i iskrenoscu. da znam da osjecam (polazim od sebe) za nekog od mojih prijatelja nesto vise od dozvoljenog mislim da bih mu bila duzna to i reci. za sad sam ipak na sigurnom 100%.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Blede li vasa prijateljstva..?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 10:20
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 17:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 19:46
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 23:49
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •