Koji bi vam posao najbolje lezao? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 89
  1. #31

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Turistički vodič
    Tja..kako je njima leepooo
    _________Una16

  2. #32

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    žigolo za mlađe... najviše bih zaradio,ali više volim ovaj koji mi po svim parametrima i statistici u poslednje 2 godine baš leži,tj. radim,a ležim... samo telefoni i 10 e-mail adresa... kada me probude znam da sam nešto zaradio već,pa ne žalim... i bukvalno je tako

    Mada nije zdravo i zarad sopstvene mentalne strukture počeću da odlazim u offis kako bi počeo noću i da spavam,a ne samo danju... a i da prestanem da se qrvam na netu ili bar da pomešam malo... jbt zaboravio sam da pričam uživo.. samo kuckanje i telefonom...

  3. #33

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Da prodajem kokice,ne mogu vise muka mi je od fona,kompa,sastanaka i 12 sati rada (a da prodajem kokice tako bih rastereceno uzivao i samo se brinuo "Zelite li sa vise ili manje soli,molim")
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  4. #34

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Nema lepšeg rada od nerada, nit bolje plate od penzije.

  5. #35

  6. #36

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Rok zvezda...ali inoZemna...mislim da bi mi to bash lezalo...

  7. #37

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    biJo bi' pevaljka iz Grand
    to bi mi pasovalo kao kobaja pasulju

    salim se, naravno..
    iskreno, sebe vidim kao nekoga ko je poznat..
    kao gitaristu mozda.. ili kao bubnjara neke grupe..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #38

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Neki koji bih obavljala sama, tj. bez kolega i koleginica.
    Nešto uz šta bih mogla da slušam muziku i pijem kafu.
    a ne putujem ja. to beskraj po meni hoda

  9. #39

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Volela bih da radim u porodilistu kao babica. Nema niceg lepseg nego kad se rodi novi zivot!!!
    ..."Ne ja necu postati novi, ja cu uvek biti ko pre, ja svoj ponos prodati necu, ja cu uvek reci ne!"...

  10. #40

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Od svih mnogobrojnih aktivnosti kojima sam se bavio u svom zivotu, mislim da sam najvise uspeha imao kao kockar. Dve godine svoje mladosti sam skoro u celosti posvetio kartama, odnosno preferansu, beli, raubu, kanasti, firciku (marjas), briskuli, treseti, trijumfu...
    Nezdravi magnetizam triestina, madjarica i pjatnikovih karti me je opasno zarazio, tako da se culo za mene i u nekim specificnim krugovima i jednu zimu sam proveo u F krilu jednog od paviljona u studentskom gradu u Beogradu kockajuci preferans za interese tada poznatog zestogog momka iz kraja. Sva sreca sto sam zbog skolovanja morao poci u drugi grad i drugu republiku, tako da sam napravio radikalan razlaz sa kartama koje, kasnije, godinama nisam uzimao u ruke....

    Bas sinoc sam posetio jedno malo selo u blizini, kad tamo u lokalnoj kafani se na moje ogromno iznenadjenje, masovno igrala bela, ili belot. Za neupucene, bela je karakteristicna za Zagreb, Hrvatsko Zagorje i eventualno Liku i Slavoniju. Brzo su mi objasnili da su igru u selo donele izbeglice upravo iz navedenih oblasti.

    Naravno, odigrao sam jednu partiju. U pice. Iako sam imao sam srecu i pobedio sa mojom partnerkom, platio sam turu. Da me ne bije maler....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Трговачки путник

  12. #42

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    obozavao enciklopedije jos kao dete...sada se davim u strucnim emisijama...imam veliko znanje o zivotinjama,pa bih mogao da budem veterinar ili pak da sam u policiji za ugrozene zivotinje ili u udruzenju za ugrozene zivotinjske vrste!!
    a sve vise uvidjam da bih bio i odlican predavac,prosvetni radnik ili nesto slicno,jer imam jako dobar pristup mladim umovima,imam strpljenje i ogromnu zelju da prenesem znanje!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  13. #43

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    ja bih da budem ... gradonačelnik Ležimira
    to bi mi ležalo
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #44

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Posao pisca bi mi najbolje ležao. Zato što, eto taj posao nema određeno radno vreme, niti određanu platu, a meni se tako sviđa. Takođe uživam da pišem, i to me opušta tako da bi to bio jedini posao koji bi mi bio zabavan, i najbolje bi mi ležao. Mislim, pišeš gluposti, i dobijaš pare za to, a ne mrdaš se iz kuće - najbolji posao na svetu!
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  15. #45

    Odgovor: Koji bi vam posao najbolje lezao?

    Direktor radne jedinice Zadrugar u Neradinu
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolje pivo
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:28
  2. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 11:47
  3. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 13:55
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 17:23
  5. Koji vam posao lezi
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 10:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •