Nevreme i rachunari :)

Prikaz rezultata glasanja: Gasite li rachunar kad je nevreme?

Učesnika ankete do sada
47. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    21 44.68%
  • Ne

    26 55.32%
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    10 Nevreme i rachunari :)

    E da... Nevreme... Grmi, seva (vreme se menja, a ciganke varoshanke, josh iz sela nema lalalal)...

    Elem... Da li gasite rachunare kad je neko nevreme... Ja bome ne... I do sd sam se evo, drugi put opekao, a i dalje ne gasim comp... Budala Doshao sam u posed jednog UPS-a, samo josh da ga osposobim za rad, i hipi-hura


    Anyways... Pre neki dan, opali jedan jedini grom, negde oko pola shes' ujutru... Negde u komshiluku... Ode mi monitor... A ja mal' ne padoh sa kreveta kad je puklo I tako... Sprzhi mi on modem, fikxni telefon, i monitor... Ludo, zar ne Zato me nije bilo par dana (a i inache ume da me ne bude po par dana :D)

    Jel' imate vi neke takve priche, da vam je neshto ciknulo, kao posledica nevremena?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #2

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Da li je...?

    Samo monitor, tastatura, grafička kartica, tri televizora, risiver, telefon... ko bi se svega setio. Posle neprijatne situacije jedno izvesno vreme gasim sve kad je nevreme, a posle opet po starom...



  3. #3

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Zapamtila sam taj grom u pola 6, pre neki dan, trgo me iz sna...

    Elem, ne gasim komp kada je nevreme, iz vrlo jednostavnih i praktičnih razloga. Muziku slušam preko kompa, a kada krene da grmi, ja se plašim kao malo dete, i onda spustim roletne i pojačam muziku što više, da ne vidim i ne čujem šta se napolju dešava

    Odlutah od konkretne teme... ne, nikada mi nevreme nije napravilo štetu ni na jednom tehničkom uređaju, sreća, šta li...

  4. #4

    07 Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Imala sam običaj da pogasim sve moguće i nemoguće po stanu kada grmi , sada se pouzdam u svoju loodu sreću - da se ništa neće desiti konkretno sa kompom - o njemu i pričamo... Mada , konstantno dobijam kritike od pater familijasa moje malene porodice - koje ignorišem... Dakle - samo bi me elementarna nepogoda većih razmera naterala da isključim računar.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Pre jedno 7-8 godina mi je u kuci od groma crklo: 2 televizora, video i mini linija. Iako je steta bila velika, ja ne gasim komp, imam ups pa cemo da vidimo.

  6. #6

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Ma ko će sve da gasi....valjda se nisam opekao još...i ja sam na UPS-u, pa "udri grome". Pre crkavaju stvari po kući od slabog i nekonstantnog napona....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #7

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    ... imam ups pa cemo da vidimo.
    Bice tebi "ups" kad opet zagrmi
    Meni se gubi internet kad napolju sijeva
    Ova moja pckca od modema boji se grmljavine
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #8

    Odgovor: Nevreme i rachunari :)

    Na tri razlicita mesta sam ne-iskljucivanjem uredjaja izgubio 2 tv totalno, treci je popravljen, komp i monitor su popravljeni, jedinica od kreditnih kartica.
    Sve to je nastradalo od groma, tv su dobili preko antene, komp i monitor su dobili ili preko modema-tel. linije ili preko mreze napajanja, jedinica kreditnih kartica preko tel. linije.
    Za PC sam nabavio neku zastitu, a lap-top uvek gasim kad grmi, TV obavezno gasim jer mi antena stoji dosta visoko.

Slične teme

  1. Nevreme u Novom Sadu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.06.2008, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •