Pogled, osmeh, dodir, reč ili...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 54
  1. #1

    02 Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    Da li je za vas prevara samo sex vašeg dragog/drage ili pod prevarom podrazumevate i isprepletenost njegovih/njenih osmeha, pogleda, reči, dodira...?Neki to flertom zovu. A vi?
    Šta najviše boli?Preko čega predjete(onako,s' knedlom u grlu),a šta ne praštate ni pod razno ?
    Važe li ti aršini i za vas ili je ono što vi činite sasvim bezazleno i ničije srce neće slomiti ...

  2. #2

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Mislim da sam na jednoj temi bas dala odgovor na ovo...
    Mene mnogo više može da zaboli "taj" pogled, osmeh dodir ...upucen nekome drugom...i s toga to smatram prevarom...
    Možda to može da se svrsta pod flert, ali ipak izmedju prevare i flerta postoji jasna granica...A to su namere...One jasno označavaju kad je ta granica narušena...
    Šta me najviše boli?! Najviše me boli laž...Jer ona povlači mnogo toga, prikrivenog...

  3. #3

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku

    Možda to može da se svrsta pod flert, ali ipak izmedju prevare i flerta postoji jasna granica...
    Jasna, ali tanka.A teren klizav... Ravnoteza i balansiranje opet od presudnog znacaja.



  4. #4

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Iskreno?
    Mislim da je flert potreba i pravo svih.
    nekima je flert postavljanje blago skakljivih pitanja a nekima je do vec debela erotika...

    A sto se tice prevare, ja NJU volim i bit cu iskren prema sebi, oprostit cu joj i prevaru...
    Vremenom se seks odvaja od ljubavi....

    A nikada ne bi prevario zbog seksa, kada bi prevario, to bi radio zbog osecanja, i radio bi to sa seksom ili bez...

    A nju bi i dalje voleo toliko, koliko volim i sada jer nista sa strane ne moze da utice na stepen moje ljubavi prema njoj!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #5

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je flert potreba i pravo svih.
    nekima je flert postavljanje blago skakljivih pitanja a nekima je do vec debela erotika...

    Sto se mene tice, flert je potreba i pravo svih. Ne vidim nista lose u flertu i svako treba da zna gde je granica i kraj tog flerta.
    U pravoj i ozbiljnoj vezi kako kaze Bitterlemon sex se odvaja od ljubavi. I to je tacno. Ali ipak nije fer kresati se sa nekim ako si u vezi sa drugom osobom. Treba ostati uvek dostojanstven.

  6. #6

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Prevara ili želja za njom... pa i flert može biti neukusan pogotovo u prisustvu drage/dragog...
    Ipak veza ne treba da bude transformacija, menjanje i zadovoljavanje hirova partnera. Veza nije zabava iako to neki zovu "zabavljanje". Kao dosadno ti je pa si u vezi, a svi znamo da je dosadno samo dosadnim ljudima.

    Pažnja nije rezervisana za partnera, ona je svima potrebna. I flert je instinkt i dodir je slabost trenutka, pa i poljubac...jer nikog nije bilo pored.
    E, seks je već prevara, neoprostiva... e sad ko voli nek se taji. Mada se to radi svesno, pogotovo kad je čovek neiživljen, ili mu se može. Tako da je bolje ne biti u vezi i zezati se , ako je već takva potreba organizma
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #7

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    hm nimalo lako pitanje u jednu ruku flert je jako pozitivna stvar(posto se provlaci sve vreme),pomaze u samopouzdanju a u drugu nije jer tu se sada kao isvuda pomalo provlaci ljubomora e pa treba biti realan pa ako nama u pojedinim trenucima prija flert tako je to i sa nama voljenom osobom,sve u svemu treba imati poverenja i RAZUMEVANJA
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  8. #8

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    флертује се и на нету и то жестоко
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #9

    05 Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    флертује се и на нету и то жестоко
    pa sta fali? znas one dating sajtove na kojima napisu "molim ozenjene i profile(xej,ne ljude-nego profile!)bez slike ,da me ne kontaktiraju" Fin neki svet...

  10. #10

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    ништа нам не фали, фала богу, но сам нешто друго хтео рећ....
    замислимо само како ће у будућности, са овим темпом развоја технике- бити свега и свачега овим путем-
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #11

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    Bilo kakv pokusaj da se ostvari intimniji kontakt....
    Postoji flert i flert
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: Pogled,osmeh,dodir,reč ili...

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ali ipak nije fer kresati se sa nekim ako si u vezi sa drugom osobom. Treba ostati uvek dostojanstven.

    Jako mi je sebično kad vidim ozenjenog muškarca, koji nikad ne bi imao petlju da se razvede, kako večito sa strane nešto nalazi...Za tako niske postupke nikad nisam mogla da nadjem opravdanje...

  13. #13

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    ...pogresan trenutak da dodjem na ovu temu...prevario me naslov . Elem,sve je prevara. U blazem ili manje blagom obliku. Uvek sam bio budala koja bezrezervno veruje osobi sa kojom je...ne znam da li sam nekad bio prevaren.

    ...ono sto ne mogu da svarim su ozenjeni i udati ljudi koji traze zabavu sa strane...ustvari,ne znam da li su gori oni,ili oni drugi-slobodni koji na takvu zabavu pristaju. U svakom slucaju,ako si vec izabrao,budi covek i drzi se nje (njega),dok vredi. Kad prestane da vredi,najpostenije je krenuti dalje...mozda boli,ali vam srce ostaje cisto...sto je i najbitnije,zar ne?

  14. #14

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    Ako je sve prevara, ja svakog mog varam 24/7 Еlem, i ja mislim da postoji flert i flert. Onaj koji je na nivou zajebancije obožavam i praktikujem redovno. Ne vidim ništa loše u tome. Specijalno zato što se u vezi ne menjam niti volim da me iko menja, ako smatram da ne radim ništa loše. Ako me neko prihvatio i zavoleo takvu, ne vidim razlog zašto bi odjednom to počelo da mu smeta. A ono, on me voli a zna da ga varam jer sve smatra prevarom i moja zajebancija mu smeta, ali me voli - ma to ne pušim, posmatrala bih ga kao majmuna. A sa majmunima ne volim da budem niti sa onima u koje nemam poverenja, niti sa onima koje treba menjati.

    Dakle, ako je sve prevara, ja varam, a moje srce je čisto

    I 100 puta kažem, sa mojim mesarom flert je a must. Jer, samo kad mu pošaljem poljubac preko onih sušenih butkica dobijem dobre šnicle.

    p.s. ... a na stranu to što flertujem i sa ženama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Pogled, osmeh, dodir, reč ili...

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    isprepletenost njegovih/njenih osmeha, pogleda, reči, dodira...?
    ...vidish,ja sam mislio na ovo... isprepletanost,da-to je problem. A tvoje ponasanje preko susenih butkica je krajnje simpaticno...
    Poruku je izmenio SQUAW, 30.08.2007 u 16:59 Razlog: kodovi

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav na prvi pogled
    Autor blondiens u forumu Ljubav
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:21
  2. Pogled u prazno
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 10:55
  3. Osmeh umesto 1000 reči
    Autor DrinChe u forumu Umetnost
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 20:32
  4. Ljubav na drugi pogled...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.09.2009, 20:38
  5. Papir osetljiv na dodir
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •