Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16



    Čuvajte se ljudi,ne znam šta drugo da vam kažem...

    Dok ne odemo danas kod čika doce,ništa...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Marija says:
    Have you seen me Naked Yet


    Отворићу.... *ебеш једно око!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Čuvajte se ljudi,ne znam šta drugo da vam kažem...
    Nisi ti kriva to tako ide. Ovo je samo tema da upozorimo druge.

    Evo opet:

    Marija says:
    hey i found this pic of you on Myspace

    СКВО, немо да ми шаљеш такве поруке, свесно ћу се упустити у ризик!
    Ništa ne brini, prethodno ću ti najaviti, da znaš da sam ja, a ne worm
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Huh, meni stiže već treći put za pola sata, svaki put sa drugačijom porukicom... Što pre kod čika doce Ko zna šta će sve da pronađe
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Virus is my middle name

    Još jednom se izvinjavam svima koji su dobili my private pictures,my naked breasts,pictures of me naked,...

    Sorry,narode
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Nema višeeeee

    Sada možete da odahnete,bar što se mene tiče a za Baneta nisam sigurna
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Eh... Davno je taj pocheo mene da smara od drushtva sa liste...

    A evo i reshenja za ovaj zli worm, trojanac, spyware, kako god da ga nazovemo... Jer virus i nije, za sad ne pravi nikakvu shtetu... Mozhda je tu samo da iritira ljude...

    Anyway, odete 'vamo http://sosvirus.changelog.fr/MSNFix.zip, skinete to chudo, unzipujete, pa onda... Restartujete Wintendo u Safe mode, iz Safe moda pokrenete taj MSN fix, i to je to, restartujete rachunar, i to bi trebalo da ochisti ovo chudo...

    E sad, poshto se ponosim time shto vetj znam da prepoznam shta je stvarno, a shta ne... Evo par pointera... Ako vam neko shalje bilo shta zipovano, manje od 30K, znachi da je viruschina neke vrste... Posebno ako kazhe da je slika... Niko normalan ne zipuje slike, OSIM, ako ih nema puno, u kom sluchaju je velichina zip fajla sigurno vetja od 300K...

    Dalje... Izbacite Windows Explorer iz upotrebe, tj. koristite Windows Commander AKA Total Commander... Tu se lepo vidi extenzija, i onda znate, da li je slika, ili je neshto maliciozno..

    Opasne extenzije: .EXE, .COM, .BAT, .PIF - ove mogu direktno da se pokrenu, i samim tim su opasne... .DLL ne mozhe direktno da se pokrene, ali sigurno da nije bash zdravo, jer je i to izvrshni fajl...

    Zashto kazhem izbaciti windows explorer... Zato shto on, za razliku od wincmd-a, NE pokazuje extenzije... Shta se meni desilo... Dobio sam, na slichan nachin KAO sliku, zipovano... Otpakujem ja to, ono stvarno lichi da je slika... Imalo je neko ime IMG0685.jpg tako neshto, i ACDSee ikonicu za JPEG slike! Mudro... Samo, odala ga velichina od 8kb, sam sumnjiv nachin dopremanja, i naravno, dupla extenzija... Pravo ime fajla je bilo IMG0685.jpg.exe, shto znachi, slika nije

    Evo jedan tip: Ako bash jako volite windows explorer, mozhete da iskljuchite skrivanje extenzije:
    - Kada otvorite neki folder, idete u meni Tools > Folder options... U otvorenom prozoru, idete na jezichak View, i pod Advanced options ISKLJUCHITE Hide extensions for known file types... To je to... Sada tjete videti sve prave extenzije fajlova, i ako primetite da je prava extenzija fajla (ona koja dodje skroz na kraju) .EXE, .PIF, .BAT, .COM... Brishite to bez razmishljanja...

    I naravno, redovno update-ujte definicije za vash antivirus...

    Inache, sumnjiv mi je ovaj worm, tj. vishe mi je sumnjiv MSN, jer mi se, gle chuda, odjednom, u rootu C: diska, nashao clown.dll, koji je moj dobri AVG odmah prijavio i obrisao... Posle scana, nashao sam dotichni DLL na vishe lokacija u sistemu... Odakle je doshao... Hm... Pitam se pitam...

    Ozbiljno razmishljam da MSN zamenim Pidginom, jer je microsoft inache poznat po rupama u bezbednosti...

    Sve u svemu, savet: otvor'tre chetvore ochi!


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ćuti, bre, kad god se konektujete ti ili Makilli, ja pretrnem. Pošto je kasnije i od tebe stizalo Jao, evo si, loguješ se! :strah:
    Pocelo je i od mene da stize nesto Ne znam da li ima veze sa ovim virusom, ali eto...da znate...nemoj kliktat na me!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pocelo je i od mene da stize nesto Ne znam da li ima veze sa ovim virusom, ali eto...da znate...nemoj kliktat na me!
    Videla sam Neki linkovi koje treba obavezno posetiti. I ne samo od tebe. Izgleda opet plovi nešto opako Ne se faćam na konzerve
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Stvarno ne znam otkud mi ja sam valjda najveći paranoik kad su takve stvari u pitanju. Ne klikćem ni na šta, sve odbijam...
    A i od maripose stiže svašta, a blokirala sam je pre mesec dana.

    Nego, sad sam nešto čačkala, mislim da sam sve ub'la, javite da li vam stiže i dalje ili sam uspešno isterala đavola.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    ja ovu temu tek sad vidim a jutros sam ne razmishljajuci kliknula na babin link, a chak nije ni pisalo baba, nego njeno ime
    elem, ako vam pochnu stizat' poruke od mene... it voznt mi

    a o tome kako ga se rijeshit' cu razmishljam kad dobijem prvu zhalbu


    ae
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    it voznt mi
    it voznt ni ja
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Novi virus - MSN Worm PHOTOBUCKET16

    meni stiglo nesto od yayaste ... yea right


    al cu je utepam kad se vrne kuci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Internet mail - novi virus
    Autor anjich u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.11.2007, 14:25
  2. Anti-virus za pametne mobilne telefone
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.08.2007, 12:03
  3. Virus koji ubija rak i buka koja razara tumore
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.10.2006, 22:00
  4. Virus preko e-maila
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.06.2006, 02:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •