Album sa slicicama
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Album sa slicicama

    Setio sam se jednog jedinog dobrog albuma sa sličicama, koji je moj pametni otac zavrljačio u đubre bez pitanja, iako ga ja nikad nisam prerastao . Srce mi se cepa kad se setim , a i popunio sam ga do poslednje sličice.
    Pa ako iko zna neku informaciju o ovom albumu neka mi javi!!! Izdavacku kucu, godinu, tacan naziv... bilo šta. iz tog doba je verovatno štampan u Beogradu ili Zagrebu, oko 1990. godine.

    Sve što znam je da se zvao "Patuljci" ili "Patuljci u zemlji čuda", da je bilo dva dela i da se drugi delio u novogodišnjem paketiću u Nov Kabel-u. Sličice nisu bile klasične već su popunjavale veću sliku. Uradjen kao strip-avantura. Patuljci kreću dirižablom da nađu eliksir života... naravno on se sruši tako što ga orlušina pocepa i onda kreću razna čuda... zarobi ih neko pleme, pa ledeni grad, pa podvodni grad, pustinja, lavirint...ne znam baš hronologiju.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  2. #2

    Odgovor: Album sa slicicama

    ima li i ovde neko nagradno putovanje ili ces da spremis pice za ovih 5sto tvojih? bez zez, probaj na http://www.acadlib.lv/~aivars/e/anime/abricot.htm

  3. #3

    Odgovor: Album sa slicicama

    ne znam za taj album.. ja znam da sma popunila bila jedan.. bila neka devojchica sa plavim sheshiricem.. i kod svake slichice je bila neka izreka ili tako nekako pokushavam da se setim, ali ne ide... chudo kako se neke stvari zaboravljaju.. znam samo da je keva to bacila, takodjer bez pitanja..

    a lepila sam posle i zhivotinjsko carstvo.. i to mi je bio fazon jer se moglo i bojati (madaaaa, to mi fazon josh uvek )
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Album sa slicicama

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    ja znam da sma popunila bila jedan.. bila neka devojchica sa plavim sheshiricem..
    dobila sam odgovor sasvim neochekivano na nekoj drugoj temi

    Ime: sarah.jpg Pregleda: 570 Veličina: 8.2 KB


    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    pa za devojčice ... one male čudno odevene sa šeširićima, Sarah Kay
    i ona nije nimalo chudno odevena
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Album sa slicicama

    Ta sa plavim šeširićem i ključićem baš, Sarina, e ta mi je najdraža. Bila i ostala

    i ona nije nimalo chudno odevena
    I ja kažem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Album sa slicicama

    Мени је за Италију 90. фалило 5-6 сличица!!!

    А замало сам попунио и Енглеску 96...

    Де су бре нестали сви ти албуми, некад су то сви сакупљали... мислим на спортске наравно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Slične teme

  1. The best live album svih vremena
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 16:23
  2. Najbolji album Balasevica
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2008, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •