Pivo: musko ili zensko pice - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 96
  1. #16

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ако неком није секси жена која цуга из кригле и подригује, то је његово демократско право, као што је и право жене да то ради

    Slazzem se. Sve jedno, meni je bitnije kako pije to shto pije nego shta pije. Podjednako mi je "seksi" uneredjivanje od piva koliko i od likera...

    Jако лепо речено, ја сам споменуо да ми се овакве ствари свиђају искуствено, односно да су ми се знале свидети, ти си то и теоретски поткрепио, вешт си с речима!
    za iskustvo

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nema veze šta piješ ukoliko ne preteruješ. I "ženstvene ženske" se zabroje pa popiju ohoho "ženstvenih likerčića", koji znaju da budu i ne tako naivni, jer ne deluju žestoko na prvi pogled.
    Of skroz. Ovo je bilo uopshteno o pivu.

  2. #17

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Svaka roba ima svoga kupca, pa tako i pice. Sto se mene tice, nek pije ko sta hoce. Imam dosta prijateljica i koleginica koje narucuju bas pivo i odlaze bas u pivnice gde ima naj - piva.
    Gadno je videti nekog kad se napije, pa se usvinji. Uvrezeni zenski-sovinisticki stav je da su muskarci svinje. E, a da tek vidite kad se zensko usvinji. Auuu to je stvarno jadno.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  3. #18

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ja ne pijem pivo, ne volEm a i bolje mi stoji rakija

    Ne svidja mi se kad vidim žensko da pije pivo negde u nekoj diskoteci ili kafiću ne deluje mi malo sexy čak nikad nisam ni videla neku dobru ribu da pije pivo Druga stvar je popiti čašu piva posle ručka, to mi je ok

    Dal' je predrasuda ili ne ne znam i ne zanima me jednostavno pivo i sexipil mi ne idu zajedno

  4. #19

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    meni je licno svejedno, ali mi je pivo ipak prvenstveno piće koje najbolje ide na šank, pa ma tko god da ga pio.
    nattydread is coming to dinner

  5. #20

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    jednostavno pivo i sexipil mi ne idu zajedno
    Al' zato rakija i sexipil, izuvaju!

    ne deluje mi malo sexy čak nikad nisam ni videla neku dobru ribu da pije pivo
    Šta reći?

    na šank
    Mene ako negde i vidiš, to je kod šanka. Odatle se ne odvajam, šta god pila
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Al' zato rakija i sexipil, izuvaju!
    То су твоје фетишистичке предрасуде
    Ракија је бре нешто као виски... само друге врсте... не пију то само опанчари и гибаничари... капиш...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #22

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    То су твоје фетишистичке предрасуде
    Ракија је бре нешто као виски... само друге врсте... не пију то само опанчари и гибаничари... капиш...
    Ma kakvi, nemam predrasude što se rakije tiče ili pića uopšte. Samo htedoh da kažem kako po mom mišljenju piće i seksipil veze nemaju. Sve je do osobe.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #23

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakvi, nemam predrasude što se rakije tiče ili pića uopšte. Samo htedoh da kažem kako po mom mišljenju piće i seksipil veze nemaju. Sve je do osobe.
    То сам негде горе и ја рекао, у неком облику.
    Е сад, ако рецимо Најгорој пиво није секси ет ол, мало ми је депласирано да је убеђујемо како није, како је пиво равноправно с ракијом, то је њено виђење и тачка
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #24

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ja licno zaista ne podnosim pivo, stoga ga nikada ni ne pijem. Pivo je okarakterisano kao musko pice samo zato sto ga vise piju muskarci, isto kao sto su likeri "kao" zenska pica. Pice po sebi nema odredjene karakteristike po kojima bi moglo da se svrsta u muska ili zenska pica. To je cist stereotip. Ok mi je da devojka pije pivo, ako voli sto da ne. Imam jednu drugaricu koja svaki dan sa caletom posle rucka popije casu piva Nisam protiv, ali smuci mi se zivot kad vidim da neko pivo cevci iz flase, pogotovo zena Izadjemo u grad, tu se pravi neka riba a naginje flasu. Zar to moze nekom (treznom) da bude privlacno???
    Evo, promenila sam potpis

  10. #25

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Imam jednu drugaricu koja svaki dan sa caletom posle rucka popije casu piva
    Тата тео сина, а?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #26

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ama, ne ubeđujem ja nju ništa, nego mi ta rečenica poslužila da kažem ono što si i ti rekao, a šta očigledno nisi shvatio (ako si mislio da je ubeđujem). I ja imam svoje viđenje, samo to kao što i ona, a i svako, ima svoje

    Edit:

    Nisam protiv, ali smuci mi se zivot kad vidim da neko pivo cevci iz flase, pogotovo zena Izadjemo u grad, tu se pravi neka riba a naginje flasu. Zar to moze nekom (treznom) da bude privlacno???
    Ja ne znam, možda muškarci koji su mi prilazili nisu bili normalni, ali bilo ih je u vreme dok sam cevčila pivo iz flaše i to specijalno ona meksička piva koja su se i pila iz flaše jer se unutra gurne limunčić a flaše su bile tanane i tako ženstvene
    Poruku je izmenio SQUAW, 21.08.2007 u 21:35
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Mozzda je problem u ambalazzi ... Tj kad bi se pilo pivce iz chashica ..

    Ja samo kazzem da je predrasuda da dobre ribe ne piju pivo, kao i da ako vidish dobru ribu - naruchiche neko iskljuchivo fancy pitjence. Nishta vishe.

    Nisam bio dovoljno jasan...

    Rakija. I ja je drmnem po nekad. I dalje mi to nishta vishe ne govori o onome ko pije osim da mu lezzi u tom trenutku ili uopshte. A sexipil neche popiti iz chashice....

    Mozzda je bitnije shta i kolko JA pijem za to kolko che mi ONA biti sexy

  13. #28

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne znam, možda muškarci koji su mi prilazili nisu bili normalni, ali bilo ih je u vreme dok sam cevčila pivo iz flaše
    Ма, балавцима ништа не смета, немају изграђен укус, још ако си имала деколте...

    i to specijalno ona meksička piva koja su se i pila iz flaše jer se unutra gurne limunčić a flaše su bile tanane i tako ženstvene
    Сол... де ли је нестало...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #29

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ма, балавцима ништа не смета, немају изграђен укус, још ако си имала деколте...
    Boga mi nisam ih legitimisala, al' nisam se kretala tamo gde ima mnogo dece tada. A balavili jesu

    Сол... де ли је нестало...
    Pa ima ga još, bre, i u prodavnicama da kupiš ako o'š

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Nisam protiv, ali smuci mi se zivot kad vidim da neko pivo cevci iz flase, pogotovo zena Izadjemo u grad, tu se pravi neka riba a naginje flasu. Zar to moze nekom (treznom) da bude privlacno???
    To sam i ja htela da kažem

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Ja ne znam, možda muškarci koji su mi prilazili nisu bili normalni, ali bilo ih je u vreme dok sam cevčila pivo iz flaše i to specijalno ona meksička piva koja su se i pila iz flaše jer se unutra gurne limunčić a flaše su bile tanane i tako ženstvene
    Koliko god da si dobra riba meni ne bi bila sexipilna da te vidim da piješ Jelenka iz politre ili eventualno neke krigle koja liči na vazu za cveće
    Corona je samting els

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Mozzda je problem u ambalazzi ...
    Moguće je da je u tome fora

    Mozzda je bitnije shta i kolko JA pijem za to kolko che mi ONA biti sexy
    Meni su moćni i oni mali zeleni unučići ... od njih se ja osećam veoma sexy

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •