Pivo: musko ili zensko pice - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 96
  1. #46

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    ko prvi flasi njegova flasa


    au ljudi al ste vi razvili celu teoriju oko tako jendostavne i dobre stvari - piva...
    uopste ne obracam paznju sta ko pije i iz cega ga pije... tako da mi je sasvim normalno da cure piju pivo bili iz casu bilo iz flasu... a mozda mi ta flasa ne bode oci jel sam navikao da dobar dio zenske populacije u mom okruzenju voli da posle rucka dovati jedno 'ladno iz fridza i sa sve kasikom ga otvori ... kako samo dobro pukne, puf


    p.s. skvo, jel sam ja to gay ondak ... uglavnom cugam one sa limuncicem unutri
    Poruku je izmenio swba, 22.08.2007 u 07:59
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #47

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    p.s. skvo, jel sam ja to gay ondak ... uglavnom cugam one sa limuncicem unutri
    Svakako Pa još ako voliš da popiješ i cappuccino, šta da ti kažem, čuvaj guzu. Ili, uzmi to zidarsko - ima macho efekat.

    'Leb je, po mom mišljenju, lepo zaključio. Sve predrasude i dupli aršini I toga stvarno u svetu, što se tiče pića nema. Ljudi jednostavno nisu opterećeni kao mi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Paa... mene neko ko pije neshto ili iz necheg, zato shto mu dobro stoji vishe asocira nekog ko se bavi fasadama...
    Ја могу само да ценим некога ко брине и о томе како изгледа.

    Prichamo o pivu ! Pivo se pije i iz limenke, chashe...manje... veche.. bash kao i bilo koje osvezzavajuche piche...
    И флаше, дакле...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Aj' opet. Ili da stavim u potpis? Sve zavisi od osobe
    Ајд опет или да ставим у потпис: не зависи од особе. Зелено пиво од пола литра најчешће асоцира на бетон и мистрију. Наравно да не ређа свако ко пије такво пиво цигле, али овде не говоримо о статистици, већ о утиску, изгледу, стереотипима...

    x 1000
    Neprijatelj vreba sa svih strana
    Буди кратак, разговор припреми, непријатељ слуша.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Muskarce mogu podeliti na one koji se cude sto devojka pije pivo i na one koji se ne cude i kojima je to skroz normalno i ok. To su potpuno dve razlicite vrste muskaraca koji traze potpuno drugacije tipove devojaka. ( smesno zvuci ovo da ima vrsta muskaraca, ko neke zivotinje.)
    С обзиром на софистициране критеријуме кад су мушкарци у питању, предвиђам да ће твој брак бити диван и дуготрајан а да ни са везама немаш проблема

    Treba biti opusten. I raditi ono sto nam prija, zaboraviti na te drustvene nametnute gluposti jer (kako kaze pisac) moral je zamisao, a zivot ono sto biva.
    Осврни се око себе и видећеш да је понашање у складу с оним што друштво прописује или очекује - 98% понашања.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    'Leb je, po mom mišljenju, lepo zaključio.


    Sve predrasude i dupli aršini I toga stvarno u svetu, što se tiče pića nema. Ljudi jednostavno nisu opterećeni kao mi.
    На западу те суде по томе какав си у ствари, не по неки површним стварима??? Оћу и ја тамо!
    Нису то бре предрасуде, како је предрасуда ако се неком не свиђа цица која потеже директ из флаше? То је нечији лични осећај за лепо... што је демократско право сваког појединца.

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    a mozda mi ta flasa ne bode oci jel sam navikao da dobar dio zenske populacije u mom okruzenju voli da posle rucka dovati jedno 'ladno iz fridza i sa sve kasikom ga otvori ... kako samo dobro pukne, puf
    Ша, не отварају зубима? Жене-мекушци...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #49

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    На западу те суде по томе какав си у ствари, не по неки површним стварима??? Оћу и ја тамо!
    Нису то бре предрасуде, како је предрасуда ако се неком не свиђа цица која потеже директ из флаше? То је нечији лични осећај за лепо... што је демократско право сваког појединца.
    Ne, nisam rekla da je to predrasuda. Predrasuda je da je pivo muško piće. Ili ti voliš da pričaš sa mnom, pa me zato kao ne razumeš I o tome pričam. A ako je nekom sexy da pije firnajz iz ženstvene čašice, ili da je što manja, ja nemam problem sa tim. Rekoh, svako pije ono što mu se sviđa, valjda. Tako bi trebalo da bude. I neka pije ko šta hoće, ja nemam tih predrasuda I da, sexipil i piće veze nemaju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #50

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I da, sexipil i piće veze nemaju.


    onda ja imam malo vishe izrazen afinitet prema zenama

    Ubica mekog srca.

  6. #51

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice





    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #52

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    pu, moja... ko prvi zapljune,njegovo

    Ubica mekog srca.

  8. #53

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Nedostaje ti treća vrsta muškaraca, možda itekako brojna , a čine je “oni koji se NE čude, a kojima nije to skroz OK „
    A to je samo podvrsta ovih sto se ne cude.


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    С обзиром на софистициране критеријуме кад су мушкарци у питању, предвиђам да ће твој брак бити диван и дуготрајан а да ни са везама немаш проблема
    Nisam bas primetila da imam problema sa vezama dosad, nemam pojma zasto, mozda su oni svi bili ludi sto su sa mnom.


    Posto vidim da je malo teze nekima da shvate sta sam htela reci o vrstama muskaraca, da objasnim. Sada pricam o ljudima koji piju alkohol i kojima je to normalna pojava - da ne bude zabune posle. I jos da napomenem da je ovo generalno gledano i naravno postoje izuzeci.
    Muskarci kojima je grozno da vide devojku kako pije pivo je najverovatnije neki fin mamin sincic koji kuci slusa Crvenu jabuku a u gradu je uvek u beloj tesnoj majichici i naravno da taj lik ne moze da bude sa devojkom koja pije pivo, pogotovo iz flase. Zamislite kako bi on izgledao pored nje? Ko bi tu bio jaca polovina? I onda takav lik trazi isto neku finu tatinu princezu koja pije bambus (i napije se od istog) a ona kod kuce slusa Bon Jovi-a i Cecu. Znaci ovo je samo otprilike opis jednog takvog muskarca, nisu svi isti ali ima i ovakvih. Ali je zato njima jako strasno da vide devojku da pije pivo.

  9. #54

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Nisam bas primetila da imam problema sa vezama dosad, nemam pojma zasto, mozda su oni svi bili ludi sto su sa mnom.
    Зато што си порнашла добар начин да разликујеш праве од неправих

    Posto vidim da je malo teze nekima da shvate sta sam htela reci
    Оваквим дечијим доскочицама само показујеш своју несигурност... поштуј саговорнике, нико те неће сматрати мекушцем због тога!

    o vrstama muskaraca, da objasnim. Sada pricam o ljudima koji piju alkohol i kojima je to normalna pojava - da ne bude zabune posle. I jos da napomenem da je ovo generalno gledano i naravno postoje izuzeci.
    Muskarci kojima je grozno da vide devojku kako pije pivo je najverovatnije neki fin mamin sincic koji kuci slusa Crvenu jabuku a u gradu je uvek u beloj tesnoj majichici i naravno da taj lik ne moze da bude sa devojkom koja pije pivo, pogotovo iz flase. Zamislite kako bi on izgledao pored nje? Ko bi tu bio jaca polovina? I onda takav lik trazi isto neku finu tatinu princezu koja pije bambus (i napije se od istog) a ona kod kuce slusa Bon Jovi-a i Cecu. Znaci ovo je samo otprilike opis jednog takvog muskarca, nisu svi isti ali ima i ovakvih. Ali je zato njima jako strasno da vide devojku da pije pivo.
    Ма чисте предрасуде. Али добро, прво си рекла да ти мушкарце делиш на те две групе, а сад се то ето дешава, али постоје изузеци, нису сви исти, али има и оваквих... тја.
    А могуће је и да је баш обратно... да прави мушкарац не тражи женско које је јаче од њега и може да попије више од њега, већ нешто фино, суптилно, од стила.... без великих флаша и кригала...
    А слаби мушкарци траже оне које су јаке јер у њима налазе сигурност
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Оваквим дечијим доскочицама само показујеш своју несигурност... поштуј саговорнике, нико те неће сматрати мекушцем због тога!

    Pa postujem sagovornika, samo sam shvatila da nisam dovoljno dobro objasnila. Nisam mislila na nikog konkretno kad sam pisala prethodni post.

  11. #56

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ne pijem alkohol a ponajmanje imam želju da pijem pivo...
    Iskreno ne volim ni muškarac kad pije, uvek sam i tati kad je jedno vreme kupovao pivo prosipala u lavabo ...Jednostavno se ježim alkohola, i ne volim ga...
    O tome da li je pivo muško ili žensko piće nemam neki naročiti stav...podjednako mi neprivlačno deluje...

  12. #57

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li je pivo pice rezervisano samo za muskarce?
    Ovo skroz zavisi od normi koje je postavila sredina. Na našim prostorima stvari su postavljene tako da pivo jeste piće za muškarce i da su žene neobiče (u najmanju ruku) ako konzumiraju isto. Dokaz tome jeste da mi ovde uopšte raspravljamo na ovu temu.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojka kad izlazi nocu mora da pije neka "zenska" pica jer joj takva stoje?
    Naravno da ne, naravno da devojka treba da pije ono što joj se pije, jer će tako biti najsrećnija i najopuštenija i najviše svoja i najlepša.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako posmatrate devojku koja je doterana, a pije pivo?
    Ne posmatram, ne primećujem, primećujem ljude, ne zanima me šta piju, sve dok ne srču i podriguju meni je totalno ok.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Koliko izbor pica devojke utice na njen seksipil?
    To može da se postavi kao psihološka analiza, koliko smo svoji, koliko život živimo sebe radi, a ne sveta radi, jer taj famozni svet savršeno ne zanima jel' nama dobro ili ne, to ćemo sami sebi priuštiti time što ćemo se dobro osećati u svojoj koži, biti ono što jesmo u svakoj mogućoj situaciiji ili ne....

    Sexipil nema nikakve veze sa onim što pijemo ili jedemo, već sa onim kako to radimo.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako vam izgledaju zene koje piju zestinu?
    Ne delim ih na one koje piju žestinu i one koje to ne rade, ništa mi ta informacija na pomaže u proceni nekoga.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?
    Isto onoliko koliko i muškarci ne treba da ga piju, u idelanom svetu, niko od nas ne bi trebao da pije alkohol, valjda...




    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sve predrasude i dupli aršini I toga stvarno u svetu, što se tiče pića nema. Ljudi jednostavno nisu opterećeni kao mi.
    Samo da potvrdim ovo i da priložim nešto gde možemo da vidimo kako se reklamira pivo kod nas i kako se pivo reklamira u nekoj drugoj zemlji.

    Reklama za jedno naše pivo

    Reklama za jedno zidarsko pivo u jednoj državi zapadne Evrope

    I pitanje za sve: da li je Kerry Norton u jednoj od ove dve reklame sexipilna ili ne ?
    Poruku je izmenio euridika, 22.08.2007 u 23:14
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #58

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    To može da se postavi kao psihološka analiza, koliko smo svoji, koliko život živmo sebe radi, a ne sveta radi, jer taj famozni svet savršeno ne zanima jel nama dobro ili ne, to ćemo sami sebi priuštiti time što ćemo se dobro osećati u svojoj koži, biti ono što jesmo u svakoj mogućoj situaciiji ili ne....

    Sexipil nema nikakve veze sa onim što pijemo ili jedemo, već sa onim kako to radimo.
    Svaki ti se dao.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #59

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Samo da potvrdim ovo i da priložim nešto gde možemo da vidimo kako se reklamira pivo kod nas i kako se pivo reklamira u nekoj drugoj zemlji.

    Reklama za jedno naše pivo

    Reklama za jedno zidarsko pivo u jednoj državi zapadne Evrope

    Evo najnovija reklama na nasim televizijama za Jelen pivo ima parolu: "Muskarci znaju zasto"

  15. #60

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ne pijem alkohol a ponajmanje imam želju da pijem pivo...
    Iskreno ne volim ni muškarac kad pije, uvek sam i tati kad je jedno vreme kupovao pivo prosipala u lavabo ...Jednostavno se ježim alkohola, i ne volim ga...
    O tome da li je pivo muško ili žensko piće nemam neki naročiti stav...podjednako mi neprivlačno deluje...
    zasto bre?

    ono ok ako ne volish, ne pijesh ali zashto maltretirati siroma coveka... pa nije pivo loshe...chak ga i lekari savetuju zaboravila sam za shta, ali znam da je nekom mom {babi,dedi,stricu,strini} lekar i preporucio da popije na dan bar po jednu chashu piva...
    a i ono ako je nekom fest pa neka ga

    ja sam imala prababu koja je umrla kad sam imala 10tak godina tada je imala oko 90godina a svaki dan je pila rakiju, kad ujutru ustane nece ni kafe ni vode, daj joj casicu rakije... secam se da smo je jednom vodili kod doktora jer joj je "nesto sitno smetalo" i da je doktor posle pregleda rekao da zdraviju zenu u tim godinama u zivotu nije pregledao... znaci nije u alkoholu problem, jeste u velikim kolicinama naravno, niti ja tvrdim ovde da mi je baba zivela 90 leta zbog casice rakije svakog dana...samo prijalo joj i jebati ga sad, sta cesh joj...pustish je da drmne svako jutro i ona srecna ko malo dete...

    Meni recimo vecina alkolnih pica ne odgovara,{rakija naravno ne, rakija rulez } ali ne branim nikom da pije, da li mi se svidja ili ne sto osoba kraj mene pije to je pre moj problem nego njen jer joj se mesham u zivot, nije niko retardiran da ne ume da se stara o sebi pa da mu ja propisujem sta ce da radi... svako radi ono sto misli da treba i sto voli u sushtini...

    Ubica mekog srca.

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •