Da li farbate kosu? - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 125
  1. #31

    Da li farbate kosu?

    Bila sam jedno vreme plava...pa kad mi je to dosadilo ofarbam se u tamno braon...pa onda kad mi je i to dosadilo izvučem pramenove...i sad kad su mi i oni dosadili vratila sam se u plavo...i jako mi se dopada...

  2. #32

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Da već duže vremena redovno farbam kosu...

    Ali ne svoju.
    Uživam u predivnim romantičnim večerima kada mi najbolja supruga na svetu,
    u nekakvim plastičnim ćasama zameša onu ljubičastu splačinu i pripremi
    razne aluminiumske folije za odvajanje jedne boje od druge (meliranje... jel se tako zove ?) Rukavice koje se nalaze u kutiji sa farbom se obavezno raspadnu
    još dok ih navlačim na ove moje lopate od šaka i služe samo zato da bi se farba što bolje upila u kožu na prstima, koji posle danima izgledaju kao zagoreli ćevapi. Farba ima super miris koji dolazi do punog izražaja ako uzput
    dok je mackate jevtinom penzlom po glavi žrtve, još i zapalite cigaretu.
    Dugi agresivni lanci molekula se vežu sa nikotnom i efekat je bolji nego da ste poduvali najgrđu šiptarsku travu. Koliko god kutijica sa farbom da otvorite i zamešate, neće je biti dovoljno da namažete i poslednji pramen a ona rezervna kutija u kupatilu je obavezno neke druge boje tako da jadna žena na kraju uvek izgleda kao poni.

  3. #33

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku

    Koliko god kutijica sa farbom da otvorite i zamešate, neće je biti dovoljno da namažete i poslednji pramen a ona rezervna kutija u kupatilu je obavezno neke druge boje tako da jadna žena na kraju uvek izgleda kao poni.
    Pa vi ste divni kad imate strpljenja da farbate kosu vasoj supruzi , ali evo mali savet: pokusajte da farbate mokru kosu - ustedi se na farbi, i to dosta, a efekat je isti!
    Ja se farbam vec... jako dugo! Prvo razne nijanse crvene, a sada crna. A sa crnom kosom nema puno promena - sta je, tu je! Zarobljena sam u crnu boju (premda sam zadovoljna kako mi stoji), dok ne resim da se osisam na kratko, jer je to jedini nacin izaci iz crne boje. Ako neko ima bolji recept, JAVITE MIIII!!!

  4. #34

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Zarobljena sam u crnu boju (premda sam zadovoljna kako mi stoji), dok ne resim da se osisam na kratko, jer je to jedini nacin izaci iz crne boje. Ako neko ima bolji recept, JAVITE MIIII!!!
    Huh... Ja sam pokušavala da crnu kosu do pola leđa prefarbam u plavo, a da je pri tome minimalno skratim. Opalila sam po blanšu nekoliko puta za redom, jer mi je kosa bila jako zdrava i mogla je da izdrži. Onda sam je do pola spalila i uspela da izvučem tek narandžasto. Na kraju je usledilo šišanje na par cm, pa dugogodišnje puštanje kose... i sad je konačno lepa, duga i plava.

  5. #35

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    pa....bila sam plava dugo dugo,pa mi to malo dosadilo dok bi se pre 7 godina ofarbala u smedje i posle nedelju dana izvukla pramenove,s time sam za sad prezadovoljna.Ponekad stavim preliv cisto da ne budu zuti pramenovi.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #36

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Na kraju je usledilo šišanje na par cm, pa dugogodišnje puštanje kose... i sad je konačno lepa, duga i plava.
    Znaci, ipak mi ne gine sisanje!

  7. #37

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Prvocam bila crvena,pa narandzsta pa opet drecavo crvena pa svetlo narandzsta pa crna,pa smedja pa satirana,pa onda se farbala u plavo sto je izlazilo mesec dana u svetlo smedje(med)a onda opet prelezilo u neku narandzastu i sad sma opet crvena ali farbam se u narandzu sledeci mesec Nasla sma neku bas lepu ridju nijansu pa cu da probam
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #38

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Znaci, ipak mi ne gine sisanje!
    Ne mora da znači, sve zavisi od kvaliteta tvoje kose i naravno od frizera i preparata. Tako drastičnu promenu (izlazak iz crne u bilo koju boju) nije baš pametno raditi u domaćoj radinosti (tj može kući ali ne bez frizera) jer se najčešće kosa spali. Ja imam ujnu koju od kad znam za sebe nisam videla onaj sledeći put sa bojom kose kao prošli put (to je već patologija)... Izađe iz crne preko noći bukvalno. Ne možeš biti odmah plava, ali ne moraš se ni šišati. Dobar frizer te neće ostaviti "negde u ćošku da se pušiš" nego će ti stajati iznad glave i svaki čas proveravati kako blanš napreduje. Neće dozvoliti da izgoriš. Da nije tako i moj deda bi mogao da bude frizer

    Odvoj neke parice i raspitaj se, pa idi kod dobrog frizera, kad već nećeš da se šišaš. On će ti i reći da li to tvoja kosa može da podnese
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne možeš biti odmah plava, ali ne moraš se ni šišati.
    Ma, ne bih ja bas u plavuse! Cisto mi dodje da malo promenim, znas kako dosadi kad godinama imas istu boju kose!
    U svakom slucaju, hvala na savetu i "podrsci"!

  10. #40

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Mislim da se nikad necu ofarbati...
    I da mi ni jedna druga nijansa od ove koju mi priroda namenila ne stoji...
    I nikako da mi dosadi...

    No secam se da sam jednom ...mladost-ludost... pokushala da se ofarbam u tamno zeleno no ne i manje jarko....
    Na svu srecu nije mi uspelo...
    Valjda beshe neka stara farba...
    Ona sto se skida za 6 nedelja valjda....
    Josh kretenka u prodavnici gledam tu zelenu i pored narandzastu i sve kontam kao ... Ma imam vishe zelenih majica....

    Umalo da izostavim najkriminalniji deo...
    To sam radila kod drugarice...posto ona kao zna da farba...
    i natrackala ona meni glavu...i stavila onu kesu tregerushu preko glave...
    medjutim meni se bash nesto zurilo i ja na biciklo i kroz centar s kesom na glavi...
    {sta ti je cura bez predrasuda... }
    Najzesce je bilo sto sam one tregere zakacila za ushi da mi ne laprdaju sa strane dok vozim...

    Ubica mekog srca.

  11. #41

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Krenula sama da se farba.Tek po koja brasno boje.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  12. #42

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Prvo sam se ofarbala u intezivno crvenu, a to je bilo prije tri godine. Nije mi stajala posto imam izrazito blijed ten, pa sam se ofarbala u boju visnje i jos uvijek sam visnjica!
    Svi mi kazu da mi fenomenalno stoji, posto imam plave oci i da mi odgovara uz karakter!

  13. #43

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    mene je godina proizvodnje počela da farba kad sam se oženio, 2002.
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  14. #44

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    NE i ne planiram u skorije vreme jer mi se svidja moja boja kose. Mozda kad budem morala
    Lako cu,ako je do mene.........

  15. #45

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Pocela sam da sedim sa 26 godina. Od tada je proslo ihiiii Redjale su se na mojoj kosi svakojake boje - plava je od svih bila najgora. Onda mi je dosadilo farbanje, pustila sam svoje sede vlasi, sa samo po kojim pramenom. Da bih se jesenas ofarbala u crveno (koja boja mi najvise pristaje) i pokajala se. Iako sam proseda, svidjala mi se moja srebrnasto siva - sada sta je tu je. Malo vremna ce uzeti dok ponovo ne pustim svoju kosu
    neunistiva zlojebaba!

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •