Da li farbate kosu? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 125
  1. #16

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Vec dva meseca nemam jarke crvene pramenove, sad imam puno belih pramenova i kratku kosu.

  2. #17

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Prva farba mi je bila crna. Farbala sam se kolor šamponom Helenton koji je fenomenalan. Onda sam to crno izblajhala i stavila preliv pa je bila bakarna. E to bakarno se ispiralo, pa sam je ofarbala u plavo. Razmišljam da ovih dana kupim neku smedju malo da promenim. Ali najviše mi se dopadnu baš one boje izmedju, kad prelazim iz jedne u drugu boju. Nekako budu neobične i neodradjene, ali nažalost i neponovljive.

  3. #18

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Samo sam jedno jako kratko vreme pre nekoliko godina nosila neke raznobojne pramenove za koje je bila zadužena jedna devojčica koja je imala magične ruke. Kada je ona skontala koliko je dobra i kada su joj cene postale takve da bih rođenim rukama isčupala svaku dlaku sa glave ako bih joj to platila prestala sam da radim bilo sta sa kosom, osim da je šišam, što češće i što raznovrsnije moguće.

  4. #19

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam, farbam..besomučno!

    Od 18 do 20-te sam bila crfena
    od 20-te do 26 sam bila plava, da plavlja ne možeš biti
    od 26 do 28 sam se šutirala u raznorazne kombinacije - od dve do četir boje
    28-mu i deo 29-te sam provela kao čokoladna sa malko svetlijih pramenova boje lješnjaka
    a od pre dva dana sam opet šatirana, al uglavnom više plava
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #20

    Da li farbate kosu?

    farbala sam se pre 10-tak godina,kada sam imala kratku kosu..bila mi je previse pepeljasta za moje godine..pa sam imala skroz svetlu nijansu srbrno plave boje..kako je pocela da raste,prestala sam,jer je sama od sebe posvetlela..sada kada je jako dugacka stavim po koji pramen,jer i prirodno deluje kao da imam pramenove...stavljam vise svetlijih i po koji tamniji na teme,jer ne volim tamnu kosu...to uradim 2x godisnje..cisto da nesto promenim..osvezim...nisam je ostetila jer to ne radim cesto i stavljam samo po nekoliko tankih pramenova..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #21

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Počela sam to raditi početkom ovog stoljeća i to u crveno.

  7. #22

    11 Odgovor: Da li farbate kosu?

    jucer sam sa zaprepastenjem otkrila par sijedih, onako na gomili, tako da je vrijeme da promjenim prirodan look. sutra ujutro hitam kod druga da me malo šišne i opali par ljubicastih pramenova po onoj gomili...
    nattydread is coming to dinner

  8. #23

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Evo ja opet promenila boju kose. Sad sam kao patlidzan. ( crno-braon sa ljubicastim odsjajem)

  9. #24

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbala sam kosu neke dve godine. Prvo sam bila bordo, pa crna, pa sam izvlacila crnu sa braon duuuuuuuuuugo. Zadnji put sam se ofarbala u aprilu 2005. i ne planiram u skorije vreme ponovo...
    Evo, promenila sam potpis

  10. #25

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne, i za sad jos nemam zelju za tim! Mnogi su pokusali da me nagovore, ali nisam se dala! Ne kazem nikad ali za sad sam protivnik farbanja!!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #26

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne. Jos ne. Kosa mi je prirodno smedja sa nekim crvenkastim odsjajem i za sada nisam imala hrabrosti ofarbati se, mada bih rado bila za nijensu tamnija.
    Kose imam toliko da bi minimalno trebalo dve tube pa se jos predomisljam.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #27

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam se već više od 10 godina. Prvi put sam se ofarbala u osmom razredu osnovne škole i to u teget crnu (preko prirodne pepeljasto plave). Tu crnu nosila sam 7 godina, sa povremenim ispadima poput blanš šoka i dreči crvene. Imala sam baš dugu kosu. Kada mi je crna već potpuno dosadila, rešila sam da izvučem neku svetliju nijansu, a svi koji su se farbali u crno (bez obzira na podlogu) znaju koliko je to teško. Ošišala sam se skroz na kratko, ofarbala u plavo i sad već par godina puštam plavu kosicu.

    PS. imam veliku želju da se ofarbam u nešto med-zlatno-narandžasto, ali me muška polovina već neko vreme uspešno odgovara od toga.

  13. #28

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    O,da,vec nekih 10 godina.Probala sve moguce boje.Sada sam plava,mada zbog prirodne boje koja je crna,farbam se na svakih 10 dana.Sve dok mi ne otpadne kosa...
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #29

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Uvek mi se svidela boja zrele visnje,pa sam ofarbala kosu,svidelo mi se i sad uvek nosim tu boju,a jos nemam ni jednu sedu
    No me toques

  15. #30

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Jos kao student sam imala zelju da promenim boju moje kose,koja je tamno smedja.Odolevala sam toj zelji godinama sve dok nisam ugledala po koju sedu vlas.
    Razmisljala sam i odlucila da budem crvenokosa i eto...
    Vec par godina su to razlicite nijanse crvene,od bakarne do tamno visnja boje.

    Nisam bas nesto uredna sto se tice farbanja.Umem i da je pustim da izraste neko vreme,posto se farbe uglavnom malo po malo isperu pa se nevidi velika razlika.

    Sad sam nesto razmisljala da se ofarbam u neku drugu nijansu samo nisam odlucila u kakvu.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •