Neslaganje u sexu - razlog za raskid - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    mada ja iskreno ne mogu da zamislim da sex nije dobar ako volim nekog
    takođe..

    jednostavno je uvek dobar kad se potrudim..i ne razumem kako može da ne bude dobar ako je i sa druge strane ista želja kao i moja..

    a one sitnice i finese se u hodu isprave malo razgovorom, malo pokazivanjem

    i nema šta da ne štima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    takođe..

    jednostavno je uvek dobar kad se potrudim..


    A sta ako se on ne trudi???

    Raskid iz momenta!
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #33

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    A sta ako se on ne trudi???

    Raskid iz momenta!
    E sad,ako se ne trudi najverovatnije da mu ni raskid neće teško pasti

    Očigledan znak da nešto ne štima

  4. #34

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    E sad,ako se ne trudi najverovatnije da mu ni raskid neće teško pasti

    Očigledan znak da nešto ne štima
    Pa to i kazem-definitivno je neslaganje u sexu razlog za raskid.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #35

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    U potpunosti se slažem sa poslednjim pisanjima ovde.

    Ako se razilazimo po bilo kom osnovu, to se prvo pokazuje i primećuje u krevetu. Od onoga "boli me glava", pa do "umoran sam, sutra".

    A kada se to desi preostaje samo pokušaj da se pronađe razlog i spasi što se spasiti da. Ako ima zainteresovanih za spašavanje?

    Sreća, pa je ovo što sam napisao samo moje mišljenje i još nisam došao u takvu situaciju, a kako stvari stoje i neću uskoro. Za sada kada kažem da sam umoran, stvarno sam umoran i to se vidi na meni, pa se sve nadomesti sa prvim zracima Sunca (treba dočekati do proleća ).
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #36

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    A sta ako se on ne trudi???

    Raskid iz momenta!
    malena, citirala si samo deo mog posta, a odmah iza citirane rečenice je i ključ..
    dakleM, ako sa obe strane postoji ista želja, dobar seks je zagarantovan..
    a ono što ne štima u vezi, definitivno nije seks, već nešto sasvim drugo, a ljudi to "nešto sasvim drugo" teže priznaju, pa se navodno razlog raskida traži u lošem seksu..ma da..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #37

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    malena, citirala si samo deo mog posta, a odmah iza citirane rečenice je i ključ..
    dakleM, ako sa obe strane postoji ista želja, dobar seks je zagarantovan..
    a ono što ne štima u vezi, definitivno nije seks, već nešto sasvim drugo, a ljudi to "nešto sasvim drugo" teže priznaju, pa se navodno razlog raskida traži u lošem seksu..ma da..
    Pa ti rece-''kad se potrudim''...zelja je drugo,a trud opet nesto drugo...
    ...moramo bogami svi da se trudimo
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 20.02.2009 u 22:10
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #38

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Uh, teško pitanje...

    Mislim da dobra veza nekako podrazumeva dobar sex...

    Do dobre veze kao i do dobrog sexa dolazi se uz pomoć puno truda i puno vežbe...

    Ja volim da vežbam, nije mi teško
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  9. #39

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ako su dvoje u vezi, koja je nastajala nekom (da kažem) normalnom evolucijom u kojoj je (svakako) dobar seks imao značajno mesto u njenom učvršćivanju i međusobnom zbližavanju, i dođu u fazu da se raziđu zbog neslaganja u seksu, to je (gotovo) siguran znak da je prestala ljubav bar jednog partnera u toj vezi...

    Seks je polje koje prvo i najbrže reaguje kao indikator trenutnog kvaliteta jedne ljubavne veze. Ako se taj period "lošeg" ili nikakvog seksa drastično produži, sigurno je da nešto debelo nije u redu i da takvoj vezi ozbiljno preti kraj...

    I, da završim, rako bih da je neslaganje u seksu pre posledica lošeg stanja u vezi, nego uzrok opadanja kvalitetu veze, ma kako to ponekad paradoksalno i drugačije izgledalo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #40

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ja lično mislim , da je to numero uno za raskid..... Sex je VEOMA VAŽNA stvar u životu sviju nas.... Ako tu nema slaganja , znači , nema tu ni ljubavi ... Nisam napisao ništa pametno , samo sam hteo da Vam odam "tajnu" , zašto sam sada razveden i sam......

  11. #41

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ne delim to mišljenje!
    Prvo zato što sam svestan da par koji ulazi u vezu vrlo brzo stigne i do kreveta. Samim tim, za par susreta će se uskladiti ili shvatiti da ne funkcionišu u sexu. Znači ili će veza početi ili shvate da nisu jedno za drugo.
    U drugom slučaju par sa stažom, samim tim i sexualnim, jako lako primeti pad u učetalosti, dužini ili kvalitetu sexa.
    To ne mora značiti da je sex uzrok raskida (pa makar se izgovarali na umor, glavobolju, višak kilograma partnera...etc.) već je sex lakmus stanja u vezi. Nezadovoljstvo partnerom iz svakodnevnog života se lako prenese na polje libida a zatim manjak sexualne aktivnosti explodira i par se razilazi.
    Hvala sexu što je fantastičan seznor za uzbunu, jer nikada on sam nije razlog razilaska.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #42

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ja delim.
    Ako su im različitog intenziteta seksualni apetiti, male su šanse da veza opstane osim ako se jedan ne zanima sa strane ali drugi trpi iz samo sebi znanih razloga.
    Postoji i opcija kada partneri nisu sinhronizovani, nemaju isti senzibilitet, ne užvaju podjednako, ne dele isti naboj da bi bilo kakva akcija u krevetu imala smisla, prosto se ne kopčaju. Onda džaba ste krečili.
    Ne mislim da veza treba biti zasnovana na seksu. Telesna privlačnost je relativna stvar, nije rezervisana samo za jednu osobu i prilično je neobjašnjiva raciu. Pre ili kasnije, svakako prođe i ne treba se povoditi samo za nagonom.
    Ali isto tako,
    seks je neophodna komponenta emotivne veze. Za sve ostalo mogu poslužiti prijatelji.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #43

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    i ja delim
    ako seks nije kako treba,necemo se ljeba najesti....

    apropo druge teme,premda mi je seks 90 posto veze,nije razlog za ostanak u vezi gde samo u seksu mogu da budem ja JA
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #44

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Mrzi me da trazim jesam li pisala sta na ovu temu, mozda prije 3,4 godine...tad mi je ljubav bila iznad svega.
    Sanse da cu sada prekinuti s nekim ako sex ne stima su velike. Povrsnost? I think not. Neslaganje u krevetu brzo nagrize sve ostale dijelove veze, i neminovno je da ce osoba koja prva progleda, otici. Uz toliko ljudi, toliko izbora prava je steta da se dvoje koji si ne pasu, muče.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Razlog odlaska sa foruma
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 28.09.2013, 20:30
  2. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  3. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  4. O zdravlju i sexu.
    Autor Lilith_021 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 14:07
  5. Poze u sexu
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •