Neslaganje u sexu - razlog za raskid - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44
  1. #16

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste nekada raskinuli sa partnerom zbog neslaganja u sexu? Da li vam se uopste desava da se sa nekim "ne slazete" i sta pod tim podrazumevate?
    nisam ali bih.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Aj' da bachim ja koju pametnu, ili bar da probam da bude pametna...

    Ako je nekom mnogo bitan sex, onda tje raskinuti... Ako nije, kao gore pomenutoj drugarici, netje raskinuti...

    Ja gledam na primer lichni primer... Ako mi je stalo do neke seke, ali bash stalo, sam sexualni chin mi i nije od tolike vazhnosti, tako da ne bih raskinuo iz tog razloga... Ako mi nije stalo do te seke, odnosno neka je kres varijanta... Pa mislim... Onda se ionako netjesh zadrzhati tu dugo, ne?

    Ja na neku ozbiljnu vezu ne gledam prvenstveno preko sexa, nego mi je bitno da se slazhemo, da imamo uvek o chemu da prichamo, da mozhe ona meni da kuka kad dodje sa posla, i ja njoj, da odemo u bioskop, pozorishte, proshetamo... Shta bilo... A sex? Pa, kad padne sex, padne sex, pa kako se zalomi... Nije razlog da rasturam tu harmoniju koju imamo, zbog par sati guzhvanja posteljine...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #18

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Aj' da bachim ja koju pametnu, ili bar da probam da bude pametna...

    Ako je nekom mnogo bitan sex, onda tje raskinuti... Ako nije, kao gore pomenutoj drugarici, netje raskinuti...

    Ja gledam na primer lichni primer... Ako mi je stalo do neke seke, ali bash stalo, sam sexualni chin mi i nije od tolike vazhnosti, tako da ne bih raskinuo iz tog razloga... Ako mi nije stalo do te seke, odnosno neka je kres varijanta... Pa mislim... Onda se ionako netjesh zadrzhati tu dugo, ne?

    Ja na neku ozbiljnu vezu ne gledam prvenstveno preko sexa, nego mi je bitno da se slazhemo, da imamo uvek o chemu da prichamo, da mozhe ona meni da kuka kad dodje sa posla, i ja njoj, da odemo u bioskop, pozorishte, proshetamo... Shta bilo... A sex? Pa, kad padne sex, padne sex, pa kako se zalomi... Nije razlog da rasturam tu harmoniju koju imamo, zbog par sati guzhvanja posteljine...
    Ma sve to jeste, ali zamisli da sa tim nekim treba da provedesh celi zivot.....
    Vechito nezadovolj(e)na....
    Ne ide bre!


    A ta harmonija vishe lichi na drugarsto nego na pravu vezu.... Da se ne lazemo.....

    Verujem da vecina nas ima neku osobu suprotnog pola koju voli, obozava, razumeju se, sve je cool, ali i ne pomishlja na vezu sa tom osobom bash zato shto se ne privlache, nema zelje za sexom...... Nema sexa........
    Zato i jesu drugari, a ne u vezi.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  4. #19

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    A ta harmonija vishe lichi na drugarsto nego na pravu vezu.... Da se ne lazemo.....
    Pa dobro, tebi to lichi na drugarstvo, meni i ne... A uostalom, zar partner i ne treba da bude tvoj najbolji prijatelj? Ne znam, mishljenja su podeljena vidim, 'fala nauci, pa ne razmishljamo svi isto, inache bi nam zhivot bio monoton

    Ja i dalje ne bih raskidao sa partnerkom ako ne mozhe da me zadovolji u sexu, jer kao shto rekoh, sex mi ipak nije najvazhnija stvar u zhivotu... A uostalom, kako reche ona drugarica (prevedeno u mushki rod), uvek je tu "prva ljubav"

    Inache, ne budem bash isfrustriran kad nema sexa, imao sam ja duge periode celibata, pa niko nije primetjivao... Niti sam histerisao, niti bio nervozan, niti bilo shta... No, mozhda sam to samo ja...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  5. #20

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku

    Ja i dalje ne bih raskidao sa partnerkom ako ne mozhe da me zadovolji u sexu, jer kao shto rekoh, sex mi ipak nije najvazhnija stvar u zhivotu... A uostalom, kako reche ona drugarica (prevedeno u mushki rod), uvek je tu "prva ljubav"
    Baš takoc

    Neko je jednom lepo rekao da su duše te koje se slažu i koje stapaju tela u jedno..pa zaista verujem da ako se ipak može naći rešenje u koliko u početku pored ljubavi sex nije zadovoljavajući...mada ja iskreno ne mogu da zamislim da sex nije dobar ako volim nekog, jer tada taj čin dobija druge dimenzije i hrani pre svega duševnu glad, pa tek onda glad tela koje je ipak mnogo lakše zadovoljiti i sex više nije sex već vodjenje ljubavi!
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #21
    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku

    Inache, ne budem bash isfrustriran kad nema sexa, imao sam ja duge periode celibata, pa niko nije primetjivao... Niti sam histerisao, niti bio nervozan, niti bilo shta... No, mozhda sam to samo ja...
    Pa niko nije umro bez sexa, ali ja neshto i ne zelim da mi manjka celog zivota.
    Par meseci i godina se da prevazitji, ali ziveti tako chitavog zivota je prilichno deprimirajutje.

    A nisam od onih koji tje da foliraju savrshenu vezu i brak, a da svuda okolo traze do@ebnike i nude se!


    Ili cu da dobijem ful pakovanje ili ,mi ne treba nishta.

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Baš takoc

    Neko je jednom lepo rekao da su duše te koje se slažu i koje stapaju tela u jedno..pa zaista verujem da ako se ipak može naći rešenje u koliko u početku pored ljubavi sex nije zadovoljavajući...mada ja iskreno ne mogu da zamislim da sex nije dobar ako volim nekog, jer tada taj čin dobija druge dimenzije i hrani pre svega duševnu glad, pa tek onda glad tela koje je ipak mnogo lakše zadovoljiti i sex više nije sex već vodjenje ljubavi!

    Hajde te priche klincima ......

    Mislim, degutantno je i ruzno.

    Klinachki, a ti si ipak zena u zrelim godinama.
    Poruku je izmenio Mish, 22.11.2007 u 15:59 Razlog: spojene uzastopne poruke
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #22

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Svakako , naročito ukoliko težimo da budemo iskreni prema sebi.
    To nezadovoljstvo bi kad tad eksaliralo, a da ne bi došlo do toga najbolje je probleme rešavati blagovremeno.
    A loš sex u vezi jeste problem.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Hajde te priche klincima ......

    Mislim, degutantno je i ruzno.

    Klinachki, a ti si ipak zena u zrelim godinama.

    Izvini, mozes li molim te da mi objasnis zasto je to klinacki?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  9. #24

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku

    Hajde te priche klincima ......

    Mislim, degutantno je i ruzno.

    Klinachki, a ti si ipak zena u zrelim godinama.
    ..Hm... kad mi objasniš šta je ove degutantno a šta ružno da se ne zeznem opet u pričanju priče klincima koji traže full pakovanje
    Ćuti i prenesi dalje....

  10. #25

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Los sex znaci da veze nema...ili ako je i ima ona je to samo da bi se zvala vezom,da bi nesto opstajalo,zbog drugih vrednosti i zarad 'visih ciljeva'...

    Mora onda biti dvostrukih zivota tj. neki dobar sex negde i sa nekim moramo imati ili ako ga i nemamo onda ga traziti...nije to lako i naci ako naviknes na sex sa nekim drugim,pa makar i ga i kao losim sex-om krstili...

    Na kraju...dok je ljudi niti je sta zabranjeno niti je sta cudno...

    Valjda dospemo u vezu sa losim sex-om zbog kompromisa,a kompromise sa godinama pravimo takodje zarad nekih drugih pobuda i interesa...

    Pitanje da li je to obostrani osecaj ili je jednoj strani u vezi sex extra,a drugoj mnogo manje extra...

  11. #26

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    jedno je apstinencija kad si sam i nisi u vezi a drugo je los seks u vezi...
    prvo je u redu
    drugo je nepodnosljivo
    da,ako je seks los,sto se mene tice od veze nema nista....
    imam prijatelje s kojima pricam,imam svoje obaveze i svoje hobije....
    dakle,seks je bljak? dovidjenja...nisam se primila....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #27

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    jeste!....zato uvek prvo precheshljam taj sex pa tek onda negotiations u vezi s vezom
    & underpaid......

  13. #28

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Pa tako i treba... Samo sto mnogo sredovecnih zena hoce prvo da potpisem priznanicu i to blanko,a tek posle toga da me zasene svojom chulnoshcu i bludom... Podrazumevaju kao da je to sve isto...sex je sex kao,a istina je da nije

  14. #29

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    jeste!....zato uvek prvo precheshljam taj sex pa tek onda negotiations u vezi s vezom
    misim da si skrooz u pravu...
    proveris..pa ako fercera onda razmisljas o vezi..
    iz supljeg u prazno .. ..

  15. #30

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Apsolutno,bezuslovno
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razlog odlaska sa foruma
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 28.09.2013, 19:30
  2. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 10:12
  3. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 20:39
  4. O zdravlju i sexu.
    Autor Lilith_021 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 13:07
  5. Poze u sexu
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 08:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •