Šta ste sinoć radili? - Strana 5
Strana 5 od 134 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 2000
  1. #61

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    zujala s drustvom po gradu dok se nismo ukorenili na krovu jedne zgrade na kojem je kafic sa bashtom

  2. #62

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc sam... nocas sam blejala ns MSN-u do 4 sata
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #63

    14 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Mackala sam nokte I to sa crnim lakom Bas su slatki sada

  4. #64

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sedela na Kališu pod zelenim kišobranom, na kartonu, na zidiću, po pljusku, sa sve mokrim farmericama i bosim nogama, jer su mi i mokasine bile potpuno mokre i šetala po kiši... i sve to sa Ser Žiletom
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #65

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc/nocas sam zaglavio na MSN-u pricajuci sa nekim drugaricama. Uglavnom, dobar provod.

  6. #66

    11 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    ja sam preksinoc pravila zurkicu konacno...konacno mi je skinut embargo na pice...bacila sam akcenat na domacu rakiju od jabuke, koja je bila tako dobra, da me cak ni glava nije bolila...
    nattydread is coming to dinner

  7. #67

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    ispijala koktele plave boje na strandu, tacnije na spicu... slavili drugaricin rodjus... jos da je onaj njihov tzv. dj pustao neku muziku, mozda bi i ispala prava zurka.. no dobro, u pristojno vreme i u pristojnom stanju sam otisla kuci i to je veoma dobro

  8. #68

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    bili u "dark cave" klubu.. samo ime vam sve kaze.. darker do darkera.. samo sam ja odskaakala u svom sharenilu od svih super muzika bila.. bas sam se nadjuskala.. vec sam zaboravila kako je biti u darkerskom klubu.. sledeci vikend opet tamo
    moomoo meee jooouu

  9. #69

    11 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    konacno sam se kao sav normalan mlad i pametan svijet pocela navecer klatiti po gradu. e pa sinoc je bilo neko przenje, mladi bendovi, hard-cor , cigara u desnoj , pivcuga u lijevoj , svi nesto raspolozeni i sretni . ma, divota...
    nattydread is coming to dinner

  10. #70

    11 Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    izvukla martine, nabacila anrachy look na moju nevinu facu, sacekala da "sunce opet zadje", pa "otisla tamo samo zbog para", "sjedila ispred kina zagreba" , konstatovala da je "glupost neunistiva" i osjecala se tako idiJotski a pri tom je i pivo teklo u potocima
    nattydread is coming to dinner

  11. #71

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Citat nattydread kaže:
    izvukla martine, nabacila anrachy look na moju nevinu facu, sacekala da "sunce opet zadje", pa "otisla tamo samo zbog para", "sjedila ispred kina zagreba" , konstatovala da je "glupost neunistiva" i osjecala se tako idiJotski a pri tom je i pivo teklo u potocima
    KUD Idijoti prođu tu trava ne raste! neko je išao na koncerAt

    Ja sam juče skoro ceo dan, pa do kasno u noć, pikala karte i odrala ćaleta i poglavicu na prefu a onda u neke sitne sate opet zabola ovde iako mi se neviđeno spavalo, pa čak i zavirila u igrice
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #72

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc se skupila ekipica, pa smo se strpali u kola i odvozali se na svirku... Van Gogh, jasta... izmedju ostalog Looodo... nije mi ni hladnoca smetala Kod mene pivo nije teklo u potocima jer iz odredjenih razloga nisam smela da pijem (Swbo, tisina ), al' su se zato neki poradovali da bih mogla da vozim back home kad se svirka zavrsi... a lepo sam ih pitala da l' vole brzu voznju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #73

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc sam se neko vreme druzila sa knjigom, i onda divanila sa cimerkom do ranih jutarnjih casova
    Evo, promenila sam potpis

  14. #74

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc se Kikirikiju nije spavalo pa smo se igrali do skoro pa ponoći, promenilo dete sredinu..

  15. #75

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Sinoc sam ..... tj. juce izorganizovao rostilcic jer doslo mi da je pravo vreme za uz a bogami i ....
    i trajalo je i trajalo i trajalo
    i ja bogme bash i ne znam kako su neki na posao otisli
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

Strana 5 od 134 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •