Šta ste sinoć radili? - Strana 128
Strana 128 od 134 PrvaPrva ... 2878118126127128129130 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,906 do 1,920 od ukupno 2000
  1. #1906

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Za jednu modernu Robinzonku nisam se lose snasla u 2 dana bez telefona, TVa, kompa i slicnih spravica... e jos da ni struje nije bilo bio bi to potpun dozivljaj
    Lako cu,ako je do mene.........

  2. #1907

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    bila na konferenciji..
    skype ..

  3. #1908

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Prvo sam setala, pa jos malko citala/ucila i onda vrlo savesno legla da spavam oko ponoci, ali nije mi se dalo do jutra ni oka da sklopim
    Izem ti meteoropatiju
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #1909

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Sinoć sam mleo paradajiz za kuvanje. Već treći put ove godine. Iznenada, popodne nam je došla neka prijateljica i donela (opet) punu kantetinu volovskog srca i to ekstra klase. Nije bilo drugo nego da se kuva. Mene je, naravno, zapala ona glupa (narandžasta) mašina za mlevenje što se stalno pomera i curi i pršće na sve strane. Ali, paradajiz je skuvan.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #1910

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Pijuckala pivo u ugodnom, najugodnijem društvu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #1911

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Tugovala, jbg.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #1912

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Posto ne znam na koju cu temu, ova mi se cini kao najprikladnija, iako nije bilo sinoc, neg' vascelo popodne. Ne zamerite.

    LM, kao sto rekoh, juce je u mom selu odrzan godisnji folklorni koncert zavicajne fondacije cijeg ansamla sam clan. Prvo su odigrane Gradske igre (redom: "Bojerka", "Ti Momo" i "Srpkinja") a zatim igre iz Centralne Srbije ("Orijent", "Djurdjevka", "Divna", "Moravac kolo", "Igrale se delije", "Pletenica", "Sareno kolo", koje se drugacije zove i "Hajd' povedi veselo" i "Cacak kolo"). Same Gradske igre su monotone, iz razloga sto su spore, korak je nezanimljiv (i spor ), jedino sto sve to vadi je pevanje. Moram priznati, I'm a hell of a singer Ono, izvlacim sve devojke jacinom glasa, iako nisam jedina koja je grlata. Stash Nego, di sam stala.. Da, koncert. Bilo je 110 ucesnika, od klinaca od 5 godina do pevacke grupe koja je razbila pevanjem. Ono, bas razbila, trazili su im bis na "Makedonsko devojce", mislim.
    Zaboravila sam taj osecaj, osecaj naleta adrenalina, kad ti srce pumpa a ti jedva cekas da pocne, da poletis. Davno sam nastupala Ali, mnogo je lepsi osecaj i veca odgovornost kad nastupas pred ljudima koje znas, a mi smo juce nastupali pred 500 ljudi. Skoro celo selo jbt
    Postavicu par slidza, cisto da vidite kaki sam bio lep. Dobicete i objasnjenje sta je sta. Slike ce biti malene, pa nek' vas ne mrUzi da kliknete da pogledate

    Ovo je nosnja za Gradske igre. Prilicno je raskosna, suknje se prelepe. Pored ovih, ima jos jedna crvena i ljubicasta, ali ove nebo plave su meni najlepse, iako keva kaze da je crvena vise kraljevski. Nema pojma Te su se nosnje nosile na dvoru dok su plesali. I nemojte se cuditi, u patikama sam bila sve dok nije dosao red na nas da izadjemo na scenu.



    Ovo je nosnja za Srbiju. Jedina sam koja nije mogla da utata grudni kos u jelek Jbg, em sam siroka, em su mi dali jedan od najmanjih. Tako da, igrala sam razdrljana



    Sledece tri slike kako mi igramo Gradske:







    E, sad krece parti Vise sam bila nervozna za Gradske nego za Srbiju, zato sto je Srbija dinamicna. Ne ostavlja ti prostora da lelemudas Mnogo se peva (a zakljucak je da raja mnogo voli kad se peva i igra zajedno, ali je mnoooogo tesko, posebno meni koja bas nisam mrsava pa dok vazduh ne na'vatam, izginem) i korak je prilicno dinamican svuda.

    Ova je slika Moravca, kad se povlacimo u kolo (prva slika) i kad kolo pocinjemo da igramo (druga slika). Inace, ljudi vole da vide Moravac, ali valjda ih brzo smori, nemam pojma. Steta zaista, Moravac kolo koje mi igramo, sa 5 varijacija, je prilicno interesantno.





    Ovo je slika Pletenice. A zasto se zove Pletenica? Zato sto.. TA - NA - NA - NA.. pletes nogama! Ali zaista brzo pletes nogama. Melodija je dosta brza, korak mora da bude sitan i da u takt prati melodiju inace se gubi ritam. Ko bude kliknuo na sliku, videce da su nam svima noge u letu a ne na podu



    Na sledecoj slici smo vec u pola Sarenog kola, koje je najdinamicnije od igara, gde korak mora da bude krupan i brz da bi se obisao pun krug i MORAS da se smejes, a mos' misliti kako ti je do smeha kad ne mozes da dises, a moras i da pevas. Korak je medju najjednostavnijim, a opet je komplikovan. Od Sarenog kola se i igra bis.



    I za kraj, kao najatraktivnije, igra se Cacak kolo. Korak je najzahtevniji i najtezi za ucenje. Na zalost, ovde se ne vidi kako igramo, vide se samo lese u kojima stojimo a ne korak.



    Ne bih da zvuci pretenciozno, ali zaista smo bili fantasticni. Podigli smo celu salu na noge, terajuci ih da gule dlanove aplauzom. I vracali smo se tri puta na bis, sto je zaista super, jer obicno traze samo jedan, jako retko dva. Ali, meni je vec posle prvog bisa bilo go-to-vo Umreo sam jbt. Em se nisam naspavala zbog nekih problema, em sam za ceo dan pojela zalogaj kifle.. Kad smo drugi bis odigrali, meni je samo na pameti bila voda, samo jedan gutljaj i nas par se okrenulo prema coveku iz orkestra kojeg poznajemo da mu odmahnemo glavom da je dosta, na sta je on samo razvukao osne u osmeh, podizuci palac govoreci nam da nas ocekuje jos jedan. Fuck Ali, taj osecaj, ti osmesi, to veselje.. Tata me je juce prvi put gledao kad nastupam i necu nikad da zaboravim kako je bio srecan zato sto sam zaista bila medju najboljima. Glupo je tako nesto reci kad se posmatra kolektiv, ali nema veze. Sve i da nisam bila medju najboljima, tati bih opet bila zvezda veceri. Keva mi je zaplakala od srece sto je rodila balerinu ( malo se ispalila zena ).
    Ova slika je slika kad smo poceli opet na kraju da igramo Cacak kolo, koje smo spojili sa Uzickim kolom gde je celo selo zaigralo sa nama. I deca i babe i dede..



    Nadam se da ce vam se slike dopasti Ja znam da meni ovaj utisak niko ne moze da otme.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #1913

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Seksualni maraton!
    I sinoć i preksinoć! Šta bih drugo?

  9. #1914

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    'odala sam po krovu
    Vratila se kasno, bas kasno...i kako je bila velika sparina otvorila sam malo vise krovni prozor...
    A primetila sam da mi macak poslednjih dana bas kibicuje njega..
    Legla, i taman me uhvatio prvi sanaK...cujem komesanje neko...
    Otvaram oci i vidim samo mackov rep kako viri..
    Dok sam skocila...ode on...
    I tako...potrajala cela ta akcija citavih sat i nesto...skoro do prvih petlova...
    Ok, nije mi bas prvi put da se veram po krovu...ali prvi posle par casica vinCa..
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #1915

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Sinoć sam pokušala da izbunarim neko pivce u frižiderima i u špajzu...
    Beše to nemoguća misija...sve su popili.
    Morala sam zato da srknem ladne coca cole.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #1916

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nekako sam uspeo da pozavršavam naumljeno tako da sam uveče mogao da sam organizujem svoje vreme.
    Shvativši da sam istrošio neke zalihe spremljenih filmova i serija, da trenutno nemam neku knjigu za čitanje, posle par meseci sam uzeo gitaru u ruke i...naredna 2-3 sata proveo u "sviranju za svoju dušu". Mada..Leyla od Claptona je bila najaktuelnija, svirao sam je bar 6-7 puta..nekako mi legla .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #1917

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    isla da gledam vatromet... bilo je fantasticno!
    neunistiva zlojebaba!

  13. #1918

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Bila u Novom Sadu, slusala Viva Vox hor i Perpetuum Mobile.
    Sretnem i gazdu, jasta Gde god se moze cuti Du Hast, tu je i on
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #1919

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Kulirala
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 12.07.2012 u 13:38
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #1920

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    radio .
    tacnije , unapredio delicem ekonomiju usvojene drzave u borbi protiv svetske recesije .




    btw .... koju je ona sa jos nekim ortacima servirala ostatku planete
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 128 od 134 PrvaPrva ... 2878118126127128129130 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •