Zabavni parkovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Zabavni parkovi

    Da li ste bili u nekom zabavnom parku?

    E neki dan bijadoh ovdi (Cincinnati - Paramount's Kings Island) pa da podijelimo utiske


    Son Of Beast -




    Vortex -


    Delirium -



    Flight Of Fear -

    I jos kamara drugih
    Poruku je izmenio irnik, 05.12.2007 u 06:41
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  2. #2

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    Ijaooo, ljudi, ja sma ovo videla samo u onoj mojoj RollerCoaster Tycoon igrici i u životu ne bih sela da me ovo čudo prodrma. Eto, podelismo utiske

  3. #3

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    jao bre Lady, ki penzioner si kakav... kad nam dodjes u goste vodino te na Son of the beast

    evo vec tri godine sam tu a jos nisam otisao do Kings Islanda... al mi zesce proradio adrenalin akko su pipak i irki bili i kad sam cuo utiske

    za sad mi je Delirium
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    ...za sad mi je Delirium
    idemo na slingshot
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  5. #5

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    ma mani me slingshota... sta da im pukne taj lastis ... odosmo mi u Virginiju jebote
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    Paramount's Kings Island, koji se nalazi u blizini Cincinnati-ja, bio je najpopularniji ljetnji zabavni park u Americi prosle godine. To je porodicna destinacija koja nudi obilje dinamicnih aktivnosti, zabave i uzivanja.

    Evo na primjer jedan komentar zadovoljnog posjetioca:
    "Wow! Its like we spent the whole day in a real-live Hollywood action movie! And we were the stars of the show! Were definitely coming back soon."
    --Tim from Westerville, Ohio
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Cincinnati - Paramount's Kings Island

    zashto ja tek sadE vidim ovu temu?

    enivej, shta rec' sem pa ja sam bila adiktid za ove ludjachke vozove bila nekoliko puta u Gardelandu u Italiji.. (gardaland)

    a na ovu istochnu obaluu je popularan Six Flags

    Six Flags Great Advanture

    juzhnije je popularan Diznilend, al' tamo josh nikako da odem..
    ovaj six flegs je totalno zabavan ima brdo tih histerichnih vozova.. znam da su najludji Betmen i Robin, ne secam se vishe koliko brzo idu na sat, ali znam da preventive radi, devojke moraju da skidaju mindjushe.. i za razliku od drugih vozova shto krecu polako, ovaj odma krene munjevitom brzinom.. pa se ne uspesh ni snaci maltene nishta ne uspesh ni da vidish.. ali najveci fazon je taj, ne zna dal' je u pitanju Betmen ili Robin, shto izgleda kao da visoko u vazduhu "trachnica" prestaje, nema je tu se voz naglo zaustavi (do tog trena mislish da cesh preletish preko ) i onda se unazad, istom brzinom vraca bilo do DZaDZa

    planirali da odem ovo leto, al' se ne dogovorismo al' neshto sve razmishljam, sadE kad gledam ove snimke, sve bi radje da se vozam u onim sholjama za decu, da gadjam balunzzz i da idem na onaj vodeni kanu

    eee evo Robina

    Robin enter if ju der
    Poruku je izmenio yige_gui, 05.12.2007 u 05:15 Razlog: nadjoh RObina :D
    moomoo meee jooouu

  8. #8

    Odgovor: Zabavni parkovi

    robin izgleda do bola zabavan.... zavrti mi se u vugla gledajuci snimak

    vodis me kad dodjem
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Dizni-vorld (Walt Disney World Resort, Disney World or WDW) je najposjeceniji i najveci rekreacioni rezort u svijetu koji se sastoji od 4 tematska parka, 2 vodena parka, 23 tematska hotela... Nalazi se o Orlandu, Florida.

    Tematski parkovi:

    * Magic Kingdom - Cinderella Castle
    * Epcot - Spaceship Earth
    * Disney's Hollywood Studios - The Sorcerer's Hat
    * Disney's Animal Kingdom - The Tree of Life

    Ostale atrakcije

    * Typhoon Lagoon
    * Blizzard Beach
    * Disney's Wedding Pavilion
    * Disney's BoardWalk
    * Disney's Wide World of Sports Complex
    * Walt Disney World Speedway / Richard Petty Driving Experience
    * Downtown Disney
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Europapark, Rust, Deutschland

    Bio davne 1996. (ili '97. nisam siguran) još onda je bio ogroman sa puno atrakcija, evo par slika sa google









    Youtube, sami pretražite



  11. #11

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    robin izgleda do bola zabavan.... zavrti mi se u vugla gledajuci snimak

    vodis me kad dodjem
    vodimo te... to je ovdje kod mene u komsiluku
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Jedan od gooomile zabavnih parkova i atrakcija je svakako Marineland na Nijagarinim vodopadima u Kanadi.



    Mogu se videti atraktivne predstave sa delfinima, fokama, morskim lavovima, morzevima.













    Posto delfine obozavam evo kako izgleda predstava sa njima

    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  13. #13

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Sto se tice atraktivnih voznji, ima ih za sve uzraste

















    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  14. #14

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Samo za dovoljno hrabre...

    Sky Screamer






    kao i Roller Coaster



    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  15. #15

    Odgovor: Zabavni parkovi

    Jos jedna od atrakcija u MarineLand-u je svakako Deer Park
    ... mozete ih maziti, hraniti i paziti da ne stanete u



    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi zabavni web-serijal: Biti ili Piti!
    Autor Biti ili Piti u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.05.2020, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •