Novo na forumu - Strana 10
Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 136 do 145 od ukupno 145
  1. #136

    Odgovor: Novo na forumu

    Šefe...vidi se da si pazio na času !
    Ono što mi se svidelo je upravo analiza događanja i pokušaj da se izbegnu zloupotrebe. Za sve to...svaka čast.
    Pogotovo što je uvaženo da uvek imamo bar 2 opcije ako se već naginje nekom iskazivanju vrednosti.
    Moje iskustvo, dugogodišnje, sa tinypic-om je pozitivno što se ticalo postavljanja slika. Nije se baš dešavalo da nestanu.
    Mada sam se i nasmejao pročitavši da je bilo potrebe nekome uskratiti PP.
    Kako god...meni je uvek prijatno videti da se neko baš potrudio da svoj deo uradi što je bolje moguće !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #137

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ja ću se osvrnuti na ovaj deo. Sviđa mi se. Dešavalo se da, čim se ulogujem, zazvoni telefon. Kao čučim u off-u i vrebam i sad vidim da si onlajn znači kući si i nema razloga da se ne javiš da razglabamo i žvaćemo istu masnu krpu pola sata, sat.
    Ako sam onlajn znači da mi se forumaši i to je dovoljan razlog da se ne javim.


    Slažem se i za slike i vidoje a ni na ostatak priopćenja nemam primjedbi.
    Hvala.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Šefe...vidi se da si pazio na času !
    Ono što mi se svidelo je upravo analiza događanja i pokušaj da se izbegnu zloupotrebe. Za sve to...svaka čast.
    Pogotovo što je uvaženo da uvek imamo bar 2 opcije ako se već naginje nekom iskazivanju vrednosti.
    Moje iskustvo, dugogodišnje, sa tinypic-om je pozitivno što se ticalo postavljanja slika. Nije se baš dešavalo da nestanu.
    Mada sam se i nasmejao pročitavši da je bilo potrebe nekome uskratiti PP.
    Kako god...meni je uvek prijatno videti da se neko baš potrudio da svoj deo uradi što je bolje moguće !
    Hvala.

    Inače prilikom čišćenja postova, nailazili smo i na tinypic-ove koji su isto obrisani, mada je naviše štete došlo od imageshack-a, jer je tu i najviše slika bilo postavljeno. Ceo internet je fasovao nakon što su pobrisali tone slika. Kako god, izneo sam dva predloga, ako već mora slika u post - ili attach opcija ili upload na sajt gde postoji korisnički nalog kao garancija da slike neće biti obrisane sa njihovog servera. Žao mi je zbog nekih stvarno lepih slikovnih tema, ali mi je isto tako i drago jer su mnoge besmislene završile u kanti poput Slika koja opisuje vaše raspoloženje. Sjajna tema za diskusiju.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #138

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Ono što mene zanima je...po novome, znači, mi ne možemo videti ko nam je dao lajk (i shodno tome neko ne vidi da smo mu ga mi dali)?
    Isto i dislajk?
    Trenutno je tako, još je u fazi isprobavanja i uhodavanja. Vrlo je moguće da će vremenom sve biti javno, ako ne primetim zloupotrebe. Opekao sam se sa reputacijama, davane su pozitivne za kaladont i slične gluposti, prilično je ceo sistem obesmišljen, tako da trenutno tražim način za pravedno ocenjivanje kvalitetnog pisanja.
    Evo, mislim da je prošlo dovoljno (probnog) vremena...
    I?!
    Ima ili nema zloupotrebe?
    Ne jednom sam zatekla u textu...e da znaš da sam ti ja dao laJk...(u prevodu postoji potreba osobe "lajkača" tj istomišljenika da zna da je taj laJk upravo iz njegovih prstiju proizišao)...
    S druge strane....krijući se pod velom anonimnosti...imam osećaj da se neke osobe baš razbahatile...pa tovare dislaJkove jer ih niko ne vidi
    Elem imam predlog...da sve bude transparentno...da se zna ko kada zašto i koliko nežno...
    Pa neka vide svi...a ne onako piČkasto iz prikrajka....
    Uostalom nije teško skapirati ako se malo prati statistika...
    Mislim da mnogi ovde zasluzuju da znaju ko su im "prijatelji" a ko ne...
    Aj pa tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #139

    Odgovor: Novo na forumu

    Kad smo kod tih lajkova i dislajkova iz iskustva sa drugih foruma znam da unosi netrpeljivost medju forumasima.E,on je mene,sad cu ja njemu..licno,uopste mi ne treba.Dovede do toga da se umesto misljenja pritiska oznaka,ujedno zamire diskusija.A sto bih ja marila kome se svidja ,a kome ne svidja moj komentar?Niti ce mi biti prijatelj ako stavi lajk,niti neprijatelj ako je dislajk..i grupasenje je jedan od uzroka zamiranja foruma.

  5. #140

    Odgovor: Novo na forumu

    Ne vidim smisao lajka, kao ni negativnog reputa. Sta ima da se nekom ne svidja sta pisem. Nisam zbog toga manje vredna osoba, a trolove treba skresati na drugi nacin a ne dislajkom.
    Po meni anonimne reputacije su bila divna stvar, em su postojale duhovite opaske, ko je zeleo, ostavio je i svoj identitet a mogli smo se saljivo bockati unedogled.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #141

    Odgovor: Novo na forumu

    Primećujem da se povećao broj članova : samo da me trajno ne banuju!?

  7. #142

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat ljiljak kaže: Pogledaj poruku
    Primećujem da se povećao broj članova : samo da me trajno ne banuju!?

    ma to smo samo mi mali miševi ....pssstt
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #143

    Odgovor: Novo na forumu

    ja ću vam pomoći
    http://www.vojvodinacafe.rs/clanovi/mojne.html

  9. #144

  10. #145

    Odgovor: Novo na forumu

    Evo dodjoh i ja ... ali sam izgleda urekla, nigde nikoga! Žao mi je ovo je odličan forum.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Ti si moja krvna grupa... Novo!Novo!Novo!
    Autor Neron u forumu Astrologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 22.08.2013, 22:04
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •